Ultimate Guide: Jak zavřít kočárek UPPAbaby Minu

Kočárek UPPAbaby Minu je lehký a kompaktní, takže si ho můžete s sebou vzít s sebou. To však může být náročné, pokud potřebujete hodně chodit, protože kola nejsou tak velká. Pokud chcete vědět, jak rychle zavřít kočárek UPPAbaby Minu, pak vám tento příspěvek ukáže vše!

Postup, jak zavřít kočárek UPPAbaby Minu

Krok 1. Stiskněte červené tlačítko na levé straně řídítek. Tím se odemknou obě kola.

Krok 2. Držte se na jedné straně a zatáhněte nahoru, poté znovu zatlačte dolů, aby se zajistilo na místě. Opakujte s dalším kolečkem!

Zde je několik tipů na rychlé uzavření kočárku UPPAbaby Minu:

Dávejte si při tom pozor na jakékoli překážky nebo lidi kolem vás – pokud jsou příliš blízko, mohou se zamotat do rámu!

Jak složit UPPAbaby Minu

Nejprve odemkněte jedno kolo stisknutím červeného tlačítka. Tím se uvolní z obou stran a nyní můžete zatáhnout za obě strany řídítek pro hladší zážitek ze skládání.

Dále zatlačte dolů na jednu ze svých rukojetí tak, aby byly navzájem kolmé (přibližně 90 stupňů). Když to uděláte, uchopte protilehlou tyč a opakujte s druhou rukou, dokud nebude dosažena plná složená poloha!

Tipy pro rychlé skládání kočárku UPPAbaby Minu:

Neotevírejte jej příliš široko, jinak budete mít problém jej znovu zavřít! Mějte na paměti, kolik místa je kolem vás

Bude to chtít trochu cviku, ale postupem času by mělo být snazší nahlédnout do procesu skládání – Pokud vaše UPPAbaby Minu není správně zavřená nebo se v tkanině objevují záhyby, zkuste na ni použít vodu a mýdlo jim

Před odjezdem nezapomeňte zamknout zadní kolo. Vyhněte se vysedávání při tlačení kočárku, protože to může způsobit opotřebení kol.

Jaký je nejlehčí kočárek UPPAbaby?

UPPAbaby Minu je nejlehčí. Váží asi 11 liber a má popruh na přenášení, když je složený.

Váha v tomto kočárku je rozložena na čtyři kola, což znamená, že manévrovatelnost bude snazší i s vaším dítětem uvnitř! Pokud chcete, aby se něco lehčího nosilo snadno, podívejte se na Classic nebo jeho obří protějšek: Vista/Pockit.

Jaké jsou některé z mých dalších možností, pokud nemohu najít to, co hledám?

Pockit nabízí lehkou alternativu ideální pro cestování a život ve městě + stojí méně než 200 $ – Můžete také vyzkoušet jeden z našich nejoblíbenějších cestovních systémů, jako je náš UPPAbaby Mesa.

Nebo je to ideální čas na upgrade vašeho kočárku nejnovějším produktem UPPAbaby: VISTAXLE+!

Jaký je rozdíl mezi UPPAbaby Cruz a Vista?

Cruz je spíše tradiční kočárek s extra sklápěním, zatímco lehký rám Vista je malý a vejde se do většiny prostorů nad hlavou. UPPAbaby Minu má na druhé straně vlastní tašku na přenášení nebo cestování – ve složeném stavu také sama stojí!

Jak zastavím kolaps svého kočárku UPPAbaby?

Pokud se váš kočárek začne skládat nebo hroutit, první věc, kterou byste měli vždy udělat, je zkontrolovat, zda je zajištěný a ve vzpřímené poloze. Chcete -li se ujistit, že se to stalo, stiskněte na obou stranách rámu poblíž špičky (tam, kde jsou dvě malá kola). Zajistí se na místě.

Potom jednou rukou lehce zatlačte dolů na každou stranu, dokud znovu nezacvakne – jako deštník! To obvykle řeší jakékoli problémy se sbalením rámců.

Možná budete chtít také utáhnout všechny popruhy, než složíte kočárek na cesty. Utáhněte oba bederní pásy, aby těsně přiléhaly kdokoli, kdo v nich sedí; poté silněji zatáhněte za ramenní popruh, aby dosáhly na ramena dítěte.

To lze provést zatažením za obě strany popruhu, aby se dostaly úplně kolem a setkaly se na zadní přezce. Když jste spokojeni s tím, jak těsné je – zatáhněte pevněji!

Jak mohu postavit svůj kočárek UPPAbaby?

Pokud se váš kočárek UPPAbaby nedokáže sám postavit, může být potřeba jej postavit do vzpřímené polohy. Zpočátku se to může zdát jako skličující úkol – ale zjistíte, že pokud budete opatrní a použijete správné techniky pro každý krok, půjde to hladce!

Začněte otevřením obou panelů zipu, dokud se nerozbijí, aniž byste je úplně rozbili. To by mělo poskytnout dostatečný prostor pro to, abyste se dostali dovnitř kočárku a tlačili na jeden konec celou svou váhou, zatímco se budete stahovat z druhé strany pomocí všeho, co je k dispozici (malý stůl nebo židle je perfektní). Chcete zvednout pouze jeden konec basinety, protože jakmile bude stát rovně, druhý konec bude nyní viset dolů.

Klekněte si na jednu stranu basinety a pomocí své váhy na ni tlačte, zatímco se stáhnete z opačné strany s čímkoli, co najdete poblíž.

Dále otevřete všechny tři panely zipu tak, aby se nedotýkaly žádné části tohoto látkového pouzdra ani se o sebe nechytaly; poté překlopte jeden panel najednou, dokud nebudou oba konce naruby. Chcete to udělat tak, že překlopíte pouze dva zipy (horní necháte rozepnutý), protože jakmile se převrátí, bude pro ně dost místa, aby se od sebe odtrhly, aniž by se zase zasekly.