Udržujte svůj balíček n Play Bassinet čistý pomocí těchto jednoduchých kroků

Čištění smečky je důležitým krokem k zachování bezpečnosti a zdraví vašeho dítěte. Jak často budete uklízet, bude záviset na tom, kolik dětí to používá, ale pokud jste nový rodič, zde je několik jednoduchých kroků, jak udržet svůj pack n play basinet co nejčistší.

Kroky k čištění Pack N Play Bassinet

Krok 1. Ze spodní části balíčku n play odstraňte všechny volné látky, které lze snadno odstranit.

Krok 2. Nastříkejte dezinfekční sprej na všechny povrchy včetně tkanin a plastových částí, které nejsou ošetřeny retardéry hoření nebo jinými chemikáliemi.

Krok 3. Otřete všechny povrchy hadříkem nebo papírovou utěrkou, dokud nejsou suché a bez nečistot nebo zbytků, které po sobě zanechal dezinfekční sprej.

Krok 4. Nezapomeňte denně měnit listy na maximum

Poznámka:

Očistěte rám svého kočárku teplou vodou a mýdlem. Než cokoli vrátíte dovnitř, nechte jej úplně zaschnout. Nepoužívejte žádné drsné chemikálie ani čisticí prostředky, protože na mokrých površích, které v tomto typu matrace zůstaly, může růst plíseň.

Jak dostat Pee z balíčku n Play

Máte -li smečku n play obarvenou močí, namočte matraci do teplé vody a přidejte do ní trochu octa. Směs nechte asi hodinu odležet, než setřete všechny zbytky, které zde zůstaly.

Jak často bych měl čistit svůj kočárek?

Nejlepší je prát ložní prádlo vašeho dítěte alespoň jednou týdně a častěji přebalovat. V závislosti na tom, jak moc plivete nebo čůráte dovnitř, může být nutné čištění vaničky každý druhý den!

Nezapomeňte se podívat na tento blogový příspěvek, pokud potřebujete návod, jak vyčistit další části vaší oblíbené netoxické postýlky: „Čištění vaší netoxické postýlky.

Jak rozeberete mamaRoo 2020?

K rozebrání mamaRoo 2020 budete potřebovat křížový šroubovák.

Krok 1. Nejprve odstraňte vrchlík jemným zatlačením z rámu a odstraněním všech šroubů, které jej drží na místě. Poté zatáhněte za obě strany sedadla dopředu a uvolněte mezi nimi mezeru.

Krok 2. Odstraňte všechny šrouby z každé strany pomocí křížového šroubováku a poté vytáhněte jeden konec ven, dokud nebude vše dostatečně volné, abyste je mohli úplně rozebrat.

Krok 3. Umyjte všechny části teplou vodou a mýdlem nebo použijte specifické pokyny k čištění, které jsou k dispozici online zde: „Čištění vaší netoxické postýlky.

Krok 4. Jakmile vyčistíte, sestavte zpět dohromady a ujistěte se, že nepřehlédnete kousky! Poté můžete vrchlík znovu nasadit a dostat svého malého zpět na nějakou dobu hraní.

Jak mohu opravit, aby se zařízení MamaRoo nezapínalo?

Odpojte mamaRoo od zdroje napájení. Poté odpojte všechny hlavní elektrické součásti, abyste získali přístup k obvodové desce a zkontrolovali, zda neobsahuje potenciální problémy nebo poškození.

Pokud jste zjistili, že je opravdu čas vyměnit desku s obvody, lze tuto součást zakoupit v místním železářství nebo online prodejci. Po výměně jednoduše vše znovu připojte a poté znovu zapojte do zásuvky!

Jak vyčistit dětský kočárek Trend

Nejprve odstraňte látkovou stříšku z dětského trendového kočárku. Poté otřete celý povrch rámu jemným čisticím prostředkem a teplou vodou.

Pokud máte zbývající skvrny nebo skvrny, které touto metodou nevyniknou, zkuste smíchat roztok vyrobený ze dvou dílů peroxidu vodíku do jednoho dílu mýdla na nádobí.

Naneste jej přímo na úporná místa a nechte ho asi 15 minut sedět, než jej setřete! Po dokončení čištění pak stačí nasadit zpět kryt!

Jak odstraním skvrny z dětské postýlky?

Poté, co jste omyli obě strany kočárku, použijte ocet smíchaný s horkou vodou a poté setřete dalším hadříkem z mikrovlákna. Nenechávejte za sebou žádnou přebytečnou tekutinu.

Abyste zajistili, že nedojde k usazování zbytků, které by mohly časem vést k poškození, nechte několik hodin schnout, než cokoli vložíte zpět do kočárku. Čištění rámečku a matrace.

Jaký druh matracového potahu je nejlepší pro kočárek?

To, co byste měli hledat, je vodotěsný potah na matraci, protože bude chránit vaše dítě před jakýmkoli únikem nebo únikem, ke kterému by mohlo dojít.

Jaký typ podložky na matraci musím používat se svým kočárkem?

Dnes je na trhu k dispozici mnoho typů a značek; jaký typ si koupíte, však zcela závisí na osobních preferencích!

Jak rozeberete kočárek Graco?

Krok 1. Rám lze snadno rozebrat. Odklopte vrchlík a vyjměte jej. Sejměte levou stranu zvednutím uvolňovacího tlačítka a současným zatlačením na obě strany její středové tyče, abyste ji uvolnili ze spodní části základny. Udělejte to pro každou nohu a poté zvedněte celou pravou stranu rámu kočárku.

Krok 2. Zespodu vytáhněte plastovou krytku přes každou osu kola (podobná také drží nohy na místě) palcem nebo ukazováčkem. Klíčem povolte matici nápravy uvnitř malého otvoru vedle víčka, dokud nebudete moci volně roztočit kolo; nyní, pokud je to žádoucí, jednoduše sundávejte kola z kola-nejsou potřeba žádné nástroje!

Vyčistěte rám a matraci kočárku

Pomocí rozprašovače a mýdla dodejte rámu kočárku a matraci lehký sprej. Pokud chcete, přidejte trochu bílého octa pro extra čisticí výkon. Přebytečnou tekutinu odstraňte starým ručníkem nebo hadrem, než ji necháte úplně vyschnout (asi 30 minut).

Pamatujte: nepoužívejte na látku drsné chemikálie, jako je bělidlo! Časem způsobí změnu barvy, která je nevratná. V případě silných skvrn je pečlivě otřete houbou nebo hadříkem namočeným v mýdlové vodě, dokud nezmizí; v případě potřeby také dobře opláchněte čistou vodou.

Po vyčištění nechte části vašeho kočárku uschnout na vzduchu-to může trvat několik hodin v závislosti na úrovni vlhkosti.