Tipy, kdy může dětská autosedačka směřovat dopředu

Kdy může dětská autosedačka směřovat dopředu? Dětská autosedačka může směřovat dopředu, když jsou dítěti alespoň dva roky.

Také musí být schopno samostatně sedět vzpřímeně, než bude moci čelit dopředu, protože to pomůže podepřít jeho hlavu při spánku, čímž zabrání tomu, aby se ve spánku převrhla, což by mohlo vést k problémům s dýcháním nebo k uškrcení popruhy.

Nejlepší způsob, jak pro rodiče, kteří se chtějí dozvědět více o tom, zda by měli otočit dětskou autosedačku používanou zády ke směru jízdy, je vygooglit si „limity zády ke směru jízdy“ a vyhledat informace o bezpečnosti, které uvádějí, jak dlouho by děti měly zůstat otočené proti směru jízdy.

To se může mezi rodinami lišit, ale obecně řečeno, zůstávat otočený déle než jeden rok se nedoporučuje, pokud nenastanou zvláštní okolnosti, jako je zvláštní potřeba dítěte.

Chcete-li se dozvědět více o tom, které autosedačky jsou nejlepší, vygooglování „nejlepší autosedačky pro kojence“ vám na renomovaných webových stránkách přinese nepřeberné množství informací, které mohou rodičům pomoci zjistit, co potřebují pro své děti na základě faktorů, jako je věk, váha. a výška.

Rodiče se tak nemusejí starat o to, aby bylo jejich dítě v bezpečí v obou vozidlech, protože nebude těžké najít to, které jim dokonale sedne!

Co je to postel do auta?

-Autopostel je dětská postýlka, obecně určená pro kojence nebo batolata. Při cestování se obvykle používá místo postýlky, protože se kompaktně skládá a lze jej snadno uložit do kufru vašeho vozidla.

Pokud máte malé děti, které přes den stále dřímají, pak jim to umožní bezpečně spát i na cestách!

Když vaše dítě vyroste, možná už nebude potřebovat vlastní bezpečný prostor, takže alternativou by bylo vyrobit skládací spací pytle, které promění jakoukoli oblast v útulné místo pro spánek.

Zde je postup:

– Umístěte dva listy s různými vzory/vzory do sebe, špatnou stranou ven (ujistěte se, že v látce nejsou žádné díry).

– Šijte podél všech čtyř stran prostěradla.

-Obraťte se naruby, abyste viděli, jak vaše dva listy mezi sebou vkládají velmi tenký proužek materiálu. Šité švy by měly být na opačných koncích a budou vypadat jako malá trubička s otvorem na obou koncích, kde se nachází šev (jeden konec pro jeden list a druhý konec pro druhý list).

-Když jsou oba kusy otočené pravou stranou ven, znovu pevně svažte oba konce, abyste vytvořili „rukávy“ nebo kapsy, kterými byste mohli proklouznout ruku, když je spacák vyroben.

Po uvázání by nemělo zůstat žádné místo, aby dovnitř bylo jakékoli světlo – pokud tomu tak není, musíte jej znovu uvázat.

-U polštáře umístěte ruku na jeden z konců a naplňte libovolným materiálem, který chcete (například prostěradlem nebo jinou látkou), dokud se nevytvaruje do něčeho podélného tvaru, který lze úhledně zastrčit pod krk. spí na obou stranách. V případě potřeby zašijte konec nebo pro tento krok použijte zavírací špendlíky. V případě potřeby si také můžete koupit polštáře speciálně vyrobené pro cestování!

-Po dokončení zastrčte obě strany naruby přes opačné strany, takže jsou nyní ještě jednou pravou stranou ven. Skládací klopa ve spodní části, kde se zavazuje „spacák“ – vytvoří malý tlumící efekt, na kterém budete ležet.

– Umístěte do auta na přední sedadlo a opřete jej o volant, pokud si to přejete – umožní jim to vidět, kam jedou! K tomuto účelu můžete také použít polštář, i když ne všem dětem se tento nápad může líbit.

U mladších dětí jednoduše položte naplocho na zadní sedadlo spolu s jejich taškou na plenky nebo jiným příslušenstvím, aby bylo dítě nablízku v případě jakékoli nouze/problémů během jízdy.

-Pokud chcete snadný přístup z obou stran, pak místo zavazování spacího pytle udělejte popruhy pomocí látkových proužků dlouhých asi čtyři palce (nebo jakákoli délka, která by byla pohodlná).

Po zhotovení kravaty kolem střední části postýlky, ohraničené jedním koncem zašitým do plošného materiálu a druhým koncem zakončeným kluzným uzlem.

-Pro menší děti můžete polštářky umístit na obě strany, takže je méně pravděpodobné, že se srolují!

Jak udržím své dítě v autosedačce v klidu?

Dítě v autosedačce se může cítit nepohodlně, rozrušeně a dokonce i nebezpečně. I když možná nemůžete udělat mnoho pro to, aby vaše dítě nebylo nervózní, když dlouho nehybně sedělo, existují věci, kterých byste se při jízdě s nimi připoutanými na sedadlech měli vyvarovat. Postupujte podle těchto tipů, čemu se vyhnout během jízdy autem:

* Nepokoušejte se krmit své dítě, pokud již není spokojené. Místo toho si vezměte s sebou nějaké snadné občerstvení, jako jsou sušenky nebo cereální tyčinky, takže pokud vás přepadne hlad při vyřizování pochůzek nebo po hrbolaté cestě, bude to lepší než nic!

* Nepoužívejte jasná světla za opěrkami hlavy, protože to způsobí nepohodlí a neklid mezi ostatními cestujícími, včetně vás!

* Udržujte vůz čistý a bez nepořádku. Nenechávejte hračky nebo jídlo venku pro případ, že by se rozlily!

* Nenechávejte své miminko bez dozoru, i když ho budete chtít mít na okamžik pod dohledem během každé části cesty. Nebude to dlouho trvat a budete zpět a všichni budou šťastní, že se spolu bavili!