Tipy, jak upravit popruhy dětské autosedačky

Jak nastavit popruhy dětské autosedačky? Pokud jde o nastavení popruhů na autosedačce vašeho dítěte, budete potřebovat přezku a hrudní sponu (pokud je to možné) a dvě sady ramenních vycpávek.

Přezky by měly být vždy na nebo pod rameny vašeho dítěte; pokud jsou příliš vysoko, mohlo by to ovlivnit ochranu proti nárazu v případě nehody.

Nastavení postroje autosedačky je velmi snadné, ale ujistěte se, že mezi bradou a popruhem vašeho dítěte nezůstává žádná vůle, když dítě roste!

Pamatujte také, že žádnou část postroje příliš neutahujte, protože to může způsobit nepohodlí vašemu dítěti při jízdě v bezpečnostní sedačce. Chcete, aby byly pohodlné, protože koneckonců nechceme, aby naše děti plakaly, když je potřebujeme připoutat.

Kdy může být dítě v autosedačce déle než 2 hodiny?

Dítě může být v autosedačce déle než dvě hodiny, pokud cestuje letadlem nebo do jiné země, kde neuznávají bezpečnostní normy vašeho současného okresu.

I když vám lékař může říci, že by jejich dítě mělo přestat používat autosedačku poté, co v ní bylo dvě hodiny, je třeba vzít tuto informaci také na vědomí, protože ve hře je mnoho dalších faktorů, které určují, zda si je ponechat či ne. připoutaný a bezpečný při jízdě.

V některých zemích nemohou děti jezdit v autech bez řádných zádržných prostředků, jako jsou tyto, takže si vždy před zavedením jakéhokoli pravidla o tom, jak dlouho mohou děti zůstat v jednom z těchto zařízení, ověřte místní zákony. Někteří rodiče věří, že jakmile dosáhnete věkové hranice, mohou sundat autosedačku a jít.

To není pravda! I když dítě může jezdit bez posilovače, mělo by jej používat, dokud nedosáhne výšky 145 cm nebo kolem dvanácti let.

Proč děti nemohou nosit kabáty v autosedačkách?

Proč děti nemohou nosit kabáty v autosedačkách? I když se to může zdát jako dobrý nápad udržet své dítě v teple a pohodlí, pokud jedete na dlouhou cestu, pravdou je, že to pro ně není bezpečné kvůli tomu, jak jsou tyto položky navrženy. Zde je několik důvodů, proč:

* Popruhy jim nebudou správně padat kolem těla, když mají na sobě objemné oblečení.

* Pokud se při nehodě nebo náhlém zastavení něco stane, volné oblečení by se mohlo zachytit mezi bezpečnostním pásem a krkem, což by bylo extrémně nebezpečné.

* Zastrčení extra látky do zádržného systému zvyšuje pravděpodobnost, že děti vyklouznou z pozice, a také prodlouží dobu opětovného zatažení.

Jak vozíte dítě samo?

Říká se, že bychom neměli řídit auto v opilosti, ale vsadím se, že byste byli překvapeni, kolik lidí to stále dělá. V některých oblastech země to může být dokonce epidemie.

Při řízení jakéhokoli typu motorového vozidla je důležité vždy klást na první místo svou bezpečnost a bezpečnost ostatních. To zahrnuje autobusy, motocykly nebo cokoli s koly (a někdy věci bez!).

Někdy se však stane nehoda a někdo se zraní, protože nedodržoval pravidla zdravého rozumu jako: nepít a řídit; zapněte si bezpečnostní pás; používat blinkry; atd.

To všechno jsou docela jednoduché pokyny, které by měl standardně znát každý – nikdo je nikdy nemusí učit! Existuje však další pravidlo o řízení, které většina lidí nezná, a je důležité si jej uvědomit, pokud se někdy ocitnete na silnici.

Jak dlouho je bezpečné pro kojence být v autosedačce?

Autosedačka je bezpečným místem pro kojence, pokud venku není příliš horko nebo zima. Odborníci doporučují, aby rodiče nikdy nenechávali své dítě ve vozidle, i když se zdá, že je pryč jen pár minut.

Pokud potřebujete rychle vběhnout do obchodu a víte, že vaše dítě bude v bezpečí samo na zadním sedadle vašeho auta, vezměte je s sebou, aby se při čekání samo neohřálo.

Dokonce i v teplejších dnech, kdy ponechání otevřených oken může vozidlo dostatečně ochladit, aby se kojenci zachránili před úpalem, odborníci stále doporučují nenechávat děti bez dozoru ve vozidlech, protože tam může dojít k dalším nebezpečím, jako jsou únosy nebo krádeže.

Je důležité si uvědomit, že je nezákonné nechávat dítě jakéhokoli věku bez dozoru v autě, ale může to být také nebezpečné, proto se tomu za každou cenu vyvarujte.

Jak dlouho může být novorozenec v roce 2021 v autosedačce?

U většiny miminek se doporučují maximálně dvě hodiny. Pokud cestujete s dítětem v autosedačce déle, je nejlepší se každou hodinu zastavit a vyjmout ho z autosedačky asi na 15 minut. Vaše dítě tak bude mít čas se protáhnout a pomůže předejít otlakům na zadečku!

V jakém věku měníte autosedačky?

To je skvělá otázka, se kterou bojuje mnoho rodičů. Odpověď bude záviset na věku, váze a výšce vašeho dítěte a také na typu autosedačky, kterou používáte.