Tipy, jak přimět lékaře k prodloužení mateřské dovolené

V tomto blogovém příspěvku budeme podrobně diskutovat o tom, jak přimět lékaře k prodloužení mateřské dovolené.

Je důležité si uvědomit, že pouze vy víte, s jakým typem lékaře nebo zdravotníka máte co do činění. Některé mohou být od začátku chápavější než jiné, zatímco některé budou vyžadovat trochu více přesvědčivosti a komunikace z vaší strany.

Způsoby, jak získat prodloužení mateřské dovolené u lékaře

Prvním krokem by bylo kontaktovat je a prodiskutovat, proč potřebujete prodloužení mateřské dovolené. Můžete to udělat buď tak, že zavoláte přímo do jejich kanceláře, pokud ji máte, e-mailem prostřednictvím jejich webových stránek nebo si s někým osobně promluvíte na jejich klinice/kanceláři- podle toho, která metoda funguje nejlépe pro obě zúčastněné strany.

Dokud má za sebou důkaz, jako jsou zdravotní důvody související s těhotenskými komplikacemi, rodinné problémy & amp; další starosti, nejen standardní „chci trávit čas se svým dítětem“, což je příjemný pocit, ale nemusí to nutně narušit váš šéf.

V případě potřeby to také může zajistit někdo z HR- jen se ujistěte, že osoba, se kterou mluví, má nějaké zkušenosti s tím, co dělá, a ví, jak číst mezi řádky, když se snažíte nevypadat jako hrubý nebo konfrontační. během těchto typů konverzací.

Kde najdu levné stylové oblečení online?

Jedno skvělé místo, které doporučujeme, je ASOS, ale existuje mnoho dalších. Při nákupu těhotenské módy mějte na paměti, jaké tvary s rostoucím bříškem fungují, aby to nevypadalo divně. Ale také se nebojte přidat trochu vkusu, protože tato doba ve vašem životě má svůj smysl pro styl sama o sobě!

Jak dlouhá je mateřská dovolená v Illinois USA?

Délka mateřské dovolené se liší v závislosti na státě a dokonce i v případě, že pracujete pro soukromou společnost nebo veřejnou instituci. Některé státy nabízejí až 12 týdnů placené mateřské dovolené, zatímco jiné dávají svým zaměstnancům pouze tři měsíce, než se musí vrátit do práce.

Například jedna žena, která pracuje v Chicagu, Illinois, řekla, že má nárok na šest týdnů dovolené s výplatou, ale další pracující máma žijící v New Yorku dostala po porodu celých osm týdnů doma, protože její práce to nabízela prostřednictvím zákona FMLA (Family Medical Leave Act) ).

Ještě jedna věc! Nezapomeňte na své výhody při dojíždění, když se snažíte zjistit, jak dlouho bude mateřská dovolená trvat, protože některé společnosti mají velkorysé zásady, které umožňují těhotným ženám volno, aby si mohly odpočinout, než se vrátí do práce na plný úvazek.

Poznámka:

Průměrný počet týdnů, kdy maminky dostanou mateřskou dovolenou, se bude lišit v závislosti na tom, zda splňují podmínky FMLA a jak dlouho společnost nabízí placené volno po porodu.

Většina žen dostává přibližně šest měsíců, ale mohou být možná i delší opatření, jako je získání tří let doma nebo ještě více! Záleží na vašem zaměstnavateli a na tom, jaký typ mateřské dovolené plánujete čerpat, až budete mít tohoto vzácného drobečka v rodině.

Nejdůležitější je, že toho musí využít všechny matky, protože žádná dvě těhotenství nejsou stejná, takže každá žena potřebuje dostatečný čas, než se vrátí na několik měsíců ven s dítětem, pokud se rozhodne nevrátit se hned do práce.

Potřebuji v těhotenství nějaké speciální podprsenky?

Budete potřebovat těhotenské podprsenky, nicméně je důležité si uvědomit, že byste je v těhotenství neměla nosit. Jsou určeny pouze poté, co dítě přijde a kojí! Když jste těhotná, držte se měkkých sportovních podprsenek nebo něčeho velmi podpůrného, ​​ale bez mateřství, jako je tento.

Vaše prsa se tak příliš nezvětší a nebudou způsobovat problémy později, stejně jako zabrání jakékoli bolesti zad způsobené tlakem. V případě potřeby se můžete také podívat do ošetřovatelských podložek, abyste udrželi prsa v suchu, zatímco kojíte, což jinak způsobí únik (možná budete chtít začít dělat zásoby, než odtamtud vyjde malý člověk).

Kde si můžete koupit těhotenské oblečení online?

Existuje spousta míst, kde se prodávají věci související s těhotenstvím. Další informace o tom, kde najít nejlepší ceny a produkty, naleznete v našem průvodci! Doporučujeme však Amazon, Walmart atd.

Mohu získat druhé zaměstnání na mateřské dovolené?

Je nezákonné pracovat na mateřské dovolené.

Jaké jsou některé faktory, které bych měl vzít v úvahu při žádosti o zaměstnání?

Možná budete muset změnit svou profesní dráhu kvůli fyzickým omezením z těhotenství nebo jiným rodinným povinnostem, jako jsou potřeby péče o děti. To znamená, že může trvat déle, než se očekávalo, než si najdete jiné zaměstnání, pokud mateřská dovolená vypršela bez práce.

Je velmi důležité nepřestat hledat, ale pokračovat v podávání žádostí každý týden, i když jste na dovolené, aby zaměstnavatelé na vás nezapomněli v případě, že potřebují okamžitou náhradu po brzkém návratu z mateřské dovolené.

Toto volno využijete také pro sebe, abyste se přiblížili svému novému dítěti a studovali pro licenční nebo certifikační zkoušky.