Tipy, jak přesunout dítě z kočárku do postýlky

Pokud máte kočárek a postýlku a nevíte, kdy přejít na druhý, nedělejte si starosti, protože si povíme, kdy a jak to udělat. Tento článek zdůrazňuje, jak bezpečně přesunout dítě z kočárku do postýlky.

Jak přesunout dítě z kočárku do postýlky:

Pokud je vaše dítě v kočárku a chcete ho přesunout do postýlky, zkontrolujte, zda se do něj vejde matrace.

Pokud se však blíží výškové hranici 61 cm, přepněte je dříve. Je třeba poznamenat, že většina standardních matrací do postýlky má obvykle šířku 22 palců x 51 palců (56 cm x 130 cm). Před nákupem se obraťte na výrobce!

Tipy, jak přesunout dítě z kočárku do postýlky:

#1. Někteří rodiče místo nákupu dvou samostatných produktů používají all-inclusive produkt, jako je otočný kočárek nebo houpačka, aby děti mohly v noci bezpečně spát vedle mámy, aniž by se později přenášely tam a zpět mezi její postel a jejich postel. Můžete si také zakoupit stojan na postýlku – mnoho z nich je určeno pro všechny hlavní značky a modely.

#2. Když používáte jeden, ujistěte se, že je výška správně nastavena, abyste jej mohli v případě potřeby snadno otevřít, ale přesto se mohli dítěte dotýkat bez přílišného úsilí.

#3. Některé výrobky mají dokonce úložné přihrádky, kde mohou rodiče mít v noci na dosah plenky, ubrousky nebo jiné nezbytnosti. S vyjímatelnými vaničkami plné velikosti poskytují bezpečné místo pro spaní dětí, přičemž zůstávají poblíž po celou dobu jejich vývoje.

Pokud hledáte něco podobného, ​​ale dostupnějšího než nákup dvou samostatných produktů, zvažte místo toho pořízení konvertibilní postýlky! Jeden opravdu populární příklad by byl Graco, což je My Cot.

#4. Když děti zestárnou, mohou rodiče převést svou postýlku na plnohodnotnou postel buď pomocí jedné z nich, nebo dokonce zakoupením jiného konvertibilního produktu, který je dodáván ve dvou velikostech, jako je tento model, od DaVinci! Opět však mějte na paměti, že budete muset koupit dva samostatné produkty (jeden pro dítě a jeden pro batole), pokud půjdete touto cestou, protože nevyrábí něco speciálně navrženého jako oba.

#5. Pokud je místo toho vaší hlavní starostí bezpečnost – což by měla být při výběru jakéhokoli vybavení pro péči o kojence! – pak se držte nákupu celé sestavy kočárku. Jsou bezpečnější než kabrioletové postýlky, protože nemají žádné pružinové mechanismy, které by se mohly časem zlomit, nemluvě o tom, že jsou mnohem menší a kompaktnější než dětské postýlky.

Pak je tu výhoda, že se v něm může dítě pohybovat. Pokud máte víceúrovňový dům nebo prostě nejste ve společném spánku, pak je to pro vás pravděpodobně ještě DŮLEŽITĚJŠÍ!

Můžete si například zařídit vlastní pokoj hned vedle, a přitom mít stále rychlý přístup ke kontrole svého malého po celou noc, aniž byste museli vstávat z postele. Díky tomu od nich nemusíte být úplně izolovaní, protože to není žádná zábava!

Kroky k tomu, jak vyrobit vestavěné prostěradlo

# 1. Položte na matraci prostěradlo. Zatlačte všechny rohy a hrany, abyste se ujistili, že nejsou uvolněné nebo pomačkané. Ujistěte se, že je dostatečně těsný, aby se do něj nemohlo pohnout žádné dítě!

#2. Umístěte druhou plachtu vzhůru nohama (aby část, která bude proti jejich tváři/bradě, nemá žádné speciální vzory) na první již položený povlečení, znovu zasuňte, jak bylo provedeno dříve, s poslední kontrolou uchycení.

Nyní můžete umístit přikrývky na vrch, pokud chcete, ale nezapomeňte se vyhnout tomu, abyste pod dítě umístili cokoli příliš tlustého kvůli problémům s dýcháním, které mohou vyplývat ze špatné cirkulace vzduchu, která je uvězněna něčím jako tlustá deka.

Pokaždé, když budete prát ložní prádlo, zkontrolujte, zda se žádné části neuvolňují nebo nerozplývají, než je znovu umístíte na matraci!

Jak nasadit kočárek na cestovní systém Cameleon 3

Nejprve připevněte kola na jeden konec rámu. Poté zacvakněte kočárek a oba zasuňte do prohlubní kol podvozku vašeho kočárku, dokud neuslyšíte „cvaknutí“. Jakmile jsou zajištěny, přitáhněte je zpět k sobě, aby zapadly na místo. Tento krok před připojením kol určitě nezkoušejte!

Co je součástí tohoto balíčku n play?

Typická dětská postýlka v plné velikosti je přibližně 60 liber, zatímco tento konkrétní model váží pouhých 33 liber, takže je lehčí než většina ostatních modelů na dnešním trhu.

Pokud nakupujete svého nového drobečka, určitě na to nezapomeňte. Dodává se také se třemi různými nastaveními polohy matrace, díky čemuž je snadné je dostat do vlastního prostoru na spaní, aniž byste museli provádět nějaké velké úpravy nebo je vytahovat ze svého!

Mnoho rodičů to považuje za užitečné, protože přecházejí od novorozenců až po batolata. To znamená, že bez ohledu na to, jak jsou malí nebo velcí, budete se jim perfektně hodit.

Je nebezpečné spát s dítětem v kočárku?

Ano, je to velmi nebezpečné, protože pokud by se příliš pohybovali, jejich končetiny by se mohly zachytit mezi tyče a ublížit si. Nejlepší je neumisťovat své dítě do jednoho, pokud je neustále pod dohledem dospělého, který dokáže dostatečně rychle reagovat, pokud by se něco stalo. Měli by je používat pouze když spí, ale nikdy ne bez dozoru!