Tipy, jak dítě přivyknout na autosedačku

Jak dítě zvyknout na autosedačky? Zvykání dítěte na autosedačku může být složité. Chcete, aby se cítili pohodlně a bezpečně, ale nechcete, aby celou dobu křičely.

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci:

* Ujistěte se, že jsou na svých sedadlech přiléhavé a zajištěné – přibližte je tak, abyste byli co nejblíže ve vaší náruči. Dejte si po ruce hračky nebo jiné rušivé prvky, když budou nervózní (můžete také zkusit sluchátka s potlačením hluku).

* Nech ji spát, když ti to dovolí! Pokud během jízdy usne, je pravděpodobné, že jakmile se probudí, vše půjde hladce, než kdybyste se ji bez úspěchu snažili udržet vzhůru.

* Jízda po městě ji nepřipraví na dlouhé cesty, kde se neděje nic vzrušujícího. Je-li to možné, udělejte si s ní jednodenní výlet – může to být pro vás únavné, ale tyto krátkodobé zisky všem zúčastněným usnadní dlouhou cestu.

* Snažte se nebýt frustrovaní, pokud jsou naštvaní během prvních několika jízd na sedadle. Jak jsem již řekl dříve, zvyknout si je na tuto podivnou novou mašinu je těžké a vyžaduje trpělivost!

Jak dlouho by mělo dítě jezdit v autosedačce obrácené proti směru jízdy?

Děti musí jezdit v autosedačce proti směru jízdy, dokud nedosáhnou maximálního váhového limitu své kojenecké nebo konvertibilní autosedačky, obvykle kolem 22-35 liber.

Někteří výrobci doporučují, aby kojenci zůstávali v sedadlech proti směru jízdy do 40 liber a přibližně ve věku čtyř let.

Rodiče by se měli řídit doporučeními výrobce pro jejich konkrétní dětské zádržné systémy, přičemž by měli mít na paměti, že pokud děti ještě nedosahují horních limitů výšky/hmotnosti jejich zádržného systému orientovaného po směru jízdy, je nejbezpečnější je nechat jet proti směru jízdy co nejdéle. v rámci těchto pokynů, aby rodiče mohli zajistit správnou montáž obou typů sedadel.

Při přechodu z dětské autosedačky na konvertibilní model se ujistěte, že vaše nová volba správně vyhovuje vašemu rostoucímu dítěti, než ji začnete používat.

Jak zabavit dítě v autosedačce proti směru jízdy

Autosedačky obrácené proti směru jízdy se doporučují pro děti do 22 liber a minimálně jeden rok. Do této chvíle bude vaše dítě potřebovat zábavu během cesty; takto:

A) Zazpívejte píseň pozitivním tónem, který obsahuje opakující se slova nebo fráze

B) Používejte prstové loutky a předvádějte je s nadšením a hlasitě vyslovujte jejich jména

C) Zahrajte si nakouknutí tak, že si přes sebe dáte deku a rychle ji sundáte, než vás uvidí, jak se pod ní schováváte

D) Foukejte bubliny tak, aby se nad nimi ve větru vznášely. Praskající zvuk je příjemný při tichém hraní přes sluchátka v oblasti uší/hlavy, i když máte na sedadle obráceném proti směru jízdy sluneční brýle.

E) „Knihy s nálepkami“ se obvykle nacházejí v časopisech pro děti se stovkami nálepek, ze kterých si můžete vybrat. Ty zaberou vašemu dítěti alespoň 15 minut nebo déle, pokud vyberete ty správné, které odpovídají jeho zájmům.

Co děláte s mušelínovými přikrývkami?

Přikrývky vyrobené z mušelínových látek jsou měkké, prodyšné a lehké. Jsou to skvělé zavinovací deky pro miminka nebo je lze použít jako přikrývky i jindy.

Můžete je také chtít používat, když jste venku na slunci, protože chrání vaši pokožku před škodlivými UV paprsky; noste je jako pláštěnku kolem ramen při lenošení na pláži!

A pak je tu zase ta doba v měsíci (pro dámy), ale nebojte se, že byste zničili další oblíbený kousek oblečení – jen mějte po ruce nějaké jednorázové menstruační vložky s těmito roztomilými kapsičkami!

Jak používáte zavinovačku jako přehoz na autosedačku?

Zavinovačka je velmi dobrou volbou pro použití jako přehoz na autosedačku. Jednou z nejlepších věcí na tomto typu produktu je, že se snadno pere a suší, takže se nemusíte bát, že se vaše dítě ušpiní, když je v kojeneckém nosítku, protože mezi mytími bude vždy dostatek času.

Vzhledem k tomu, že různé možnosti se liší podle velikosti, ujistěte se, že jste si před nákupem ověřili, jaké míry jsou k dispozici; obvykle se tyto produkty dodávají v různých velikostech (small-XXL), což znamená, že je může používat mnoho lidí bez ohledu na to, kolik místa zbývá na jejich sedadlech nebo kde děti v daný okamžik rády sedí!

Pokud se během cestování něco rozlije na látku, pak vše, co uděláte, je sundat potah, hodit jej do pračky a poté jej nasadit zpět, až budete připraveni znovu používat dětskou autosedačku.

Jak používáte mušelínovou deku jako potah autosedačky?

Mušelínovou deku můžete použít jako přehoz na autosedačku tak, že na ni položíte miminko. Materiál je měkký a prodyšný, takže se nemusíte bát, že by vašemu dítěti bylo při dlouhých jízdách v létě příliš horko.

V případě potřeby také poskytuje další vrstvu ochrany před bakteriemi! Jen se ujistěte, že deku neomotáváte kolem svého dítěte jako zavinuté, protože by to mohlo představovat riziko udušení.

Protože zde mluvíme o autosedačkách, vždy se ujistěte, že v blízkosti žádné části prostoru nevisí žádná volná nebo visící látka, kde by se mohla zachytit o něco ostrého (jako jsou západky oken) a udusit je, když spí!