The Ultimate Guide to Folding a Bob Revolution Duallie kočárek

Kočárek Bob Revolution Duallie je jedním z nejpopulárnějších kočárků na současném trhu az dobrého důvodu. Je lehký, snadno se s ním manévruje a pod ním je velký úložný košík. Jak však složíte tuto úžasnou mašinku? No, už si nedělejte starosti! Tento článek vám ukáže, jak složit kočárek bob Revolution duallie v jednoduchých krocích!

Postup při skládání kočárku Duallie Bob Revolution

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že jsou kola v přímé poloze a že z kočárku byly odstraněny všechny položky vašeho dítěte.

Krok 2. Dále budete muset tlačit jednu stranu nahoru na druhou, aby se setkaly pod úhlem 90 stupňů. Dávejte si však pozor, abyste se nedostali příliš blízko! Chcete, aby se z bezpečnostních důvodů při přenášení jen stěží navzájem dotýkali. Jakmile jsou správně zarovnány, uchopte obě držadla a sklopte je, dokud nebude rovně k sobě.

Krok 3. Nyní znovu uchopte obě strany a vytáhněte ven a současně tlačte dolů nohou (pod úhlem) na obou koncích, kde se obě poloviny setkávají poblíž svých zámků, jak je znázorněno níže:

Pop by měl být slyšet, jakmile byl vyvinut tlak. Opakujte pro opačnou stranu a voila! Kočárek je nyní složen na polovinu.

Chcete -li rozvinout, udělejte totéž, ale v opačném pořadí :

Krok 1. Znovu uchopte obě strany a vytáhněte je ven, přičemž současně tlačte dolů (pod úhlem) na obou koncích, kde se obě poloviny setkávají poblíž svých zámků, jak je znázorněno níže: Jakmile byl vyvíjen tlak, mělo by být slyšet prasknutí.

Krok 2. A pak by dalším krokem bylo vyjmout jeden konec ze zámku a sklopit jej do vzpřímené polohy, dokud neucítíte odpor z druhé strany, jak se uzamkne zpět na místo, opakujte pro druhou stranu.

Jak složíte adaptér do autosedačky BOB?

Uchopte kovové rameno na jedné straně a zatáhněte dolů a současně tlačte nahoru nohou (pod úhlem), kde se obě poloviny setkávají poblíž svých zámků. Pop by měl být slyšet, jakmile byl vyvinut tlak.

Opakujte pro druhou stranu; poté jeden konec sejměte ze zámku a sklopte jej do vzpřímené polohy, dokud odpor druhého zámku nezaskočí zpět na místo, opakujte pro druhou stranu.

Kočárek se nyní bude skládat ze čtyř částí – sestava předního kola, hlavní rám těla/sedací jednotka, nastavitelná řídítka a kola na obou koncích.

Kolik váží kočárek BOB?

Průměrný dospělý by měl být schopen unést asi 40 liber, aniž by se cítil příliš unavený. Ne všechny rukojeti jsou však vytvořeny stejně a rozvor různých značek bude mít vliv na to, jak snadné je pro vás zvednout kočárek z kufru do domu. Pokud byla tato recenze užitečná, klikněte níže na „ano“! Díky – recenzent kočárku Bob Revolution Duallie.

Jaký je rozdíl mezi Bobem Ramblerem a Revolution Stroller?

Bob Rambler je lehká, kompaktní a cenově dostupná volba.

Kočárek Revolution Duallie má všechny zvonky a píšťalky špičkového kočárku včetně odpružených sedadel s nastavitelnými opěrkami nohou a pojme dvě děti do 50 liber.

Můžete si koupit náhradní díly pro bobovou revoluci?

Ano! Všechny náhradní díly jsou k dispozici, ale v průměru budou stát více než 100 USD za položku.

Nikdy byste neměli rozebírat nebo rozebírat BOB®, protože vždy existují skrytá nebezpečí, jako jsou ostré hrany, které by mohly způsobit vážné zranění nebo poškození, pokud s nimi manipuluje někdo, kdo neví, jak to udělat bezpečně (tj. Není vyškolen v tom, jak pracovat na čemkoli souvisejícím k vozidlům).

Pokud vás tato recenze přesvědčila k nákupu BOB Revolution Duallie®, zvažte záruku, protože je z dlouhodobého hlediska nákladově efektivnější.

Jak nasadit přední kolo na kočárek BOB

Přední kolo není odnímatelná část. Neexistují žádné pokyny k sejmutí předního kola, protože jej nelze vyjmout bez demontáže nebo demontáže kočárku, což by se nemělo nikdy provádět, pokud jste neměli školení, jak to udělat bezpečně a víte, jak zacházet s ostrými předměty, které se nacházejí uvnitř vozidla (tj. pokud vás tato recenze přesvědčila o koupi BOB Revolution Duallie®, zvažte nákup záruky).

Kolik stojí doprava?

Doprava zdarma na kvalifikační objednávky! U pokladny jsou k dispozici možnosti zrychleného doručení. Pokud celková částka objednávky přesáhne 300 USD během 24 měsíců, zašleme vaše položky ZDARMA! Sledovací čísla jsou automaticky odesílána také e -mailem, jakmile je zboží odesláno z našeho.

Jaký je rozdíl mezi Bob Revolution Pro a Flex?

Hlavní rozdíl je v nastavení sedadel a řídítek. Flex nabízí tři různé jízdní polohy ve vzpřímeném režimu a také sklopné sedadlo pro kojence.

Revolution Pro má pouze jednu pozici pro jezdce do šesti let; nemá funkci sklápění, ale umožňuje přepínat mezi režimy vsedě nebo ve stoje švihnutím zápěstí (nazývá se „Easy-Switch“).

Oba modely se také liší hmotností: Flex váží asi o osm liber více než Revolution Pro-značné množství, pokud budete tuto věc nosit celý den!