The Ultimate Guide on How to Store Duoglider Kočárek

Už vás nebaví, jak váš kočárek duoglider zabírá veškerý prostor ve vaší domácnosti? Vím, jak se cítíš, a existuje řešení! V tomto blogovém příspěvku se budeme zabývat tím, jak uložit váš kočárek duoglider tak, aby byl z dohledu a z mysli.

Budeme diskutovat o tom, jak jej zabalit na cesty, jak skladovat kočárek Duoglider a také jak se starat o látku při skladování. Tak na co čekáš? Čti dál!

Způsoby uložení kočárku Douglider doma

Uložení kočárku ve skříni: Takto většina lidí ukládá svůj duogliderový kočárek. Je v nedohlednu, a proto nezabírá žádné místo, což usnadňuje život! To má však své nevýhody, například poškození oblečení. Jak se tomuto problému nejlépe vyhnout?

Pomocí složených přikrývek nebo polštářů vycpěte dno úložného kontejneru tak, aby na vaše oblečení nebyl vyvíjen velký tlak. Kolem každé nohy můžete také umístit něco jako organizér obuvi pro extra ochranu.

Zavěšení horní poloviny kočárku duoglider: Pokud ukládáte jednu část svého oboustranného vozidla samostatně, pak to může být pro vás možnost! Jen se ujistěte, že máte robustní háček a něco, z čeho můžete kočárek pověsit. Pokud není příliš těžký, zkuste použít strop nebo dveře jako kotevní bod.

Zavěšení obou polovin: Dalším způsobem, jak toho dosáhnout, je zavěšení dvou háčků na obě strany kočárku duoglider na protilehlé stěny. Pak je stačí přichytit provázkem, aby byly dostatečně blízko u sebe, aby mezi nimi celá věc byla v rovnováze!

Zavěšení na jiné velké předměty: Stejně jako jsem zavěsil kola v garáži? To může fungovat, pokud máte poblíž místa, kam chcete uložit vozidlo, další opravdu velkou věc. Co takhle dát jeden konec do rámu kola nebo ho dokonce opřít o nějaké police? Vše závisí na tom, jak vysoko chcete jít!

Zajištění: Nakonec můžete obě kola zajistit samostatně tak, že jeden konec lana uvázáte kolem každého kola a potom stejnou stranu připevníte nějakým háčkem. Pro tuto metodu doporučuji použít něco jiného než řetězec, protože jak často to trvá?

Jak zavřete kočárek Duoglider?

Nejlepší způsob, jak zavřít duoglider, je sklopit jednu stranu dovnitř a druhou ven. Sedadla by nyní měla směřovat k sobě se sklopenými stranami přitlačenými k sobě.

Nyní je jen zvedněte přes stojany, sklopte nebo vyjměte jakýkoli zámek na kolo, který je stále připevněn k jakémukoli kolu, a pak zevnitř zacvakněte obě části krytu deštníku. Hotovo! Můžete si to uložit, jak chcete, ale protože chci, aby moje nálepky zůstaly čisté a bez škrábanců, nechávám své viset vedle rámu kola.

Jak vložit autosedačku do kočárku Duoglider

Stejně jako byste vložili autosedačku do jakéhokoli jiného typu kočárku, u Duoglideru tomu není jinak.

Můžete buď připoutat své sedadlo na jednu stranu a poté pomocí bezpečnostních popruhů na stejné straně je spojit dohromady, nebo pokud chcete větší bezpečí pro malé sedící, pak připoutejte každé sedadlo do vlastní spodní lišty, aby oba jsou v bezpečí.

Nezáleží na tom, jakým způsobem to uděláte, protože když to uděláte správně, bude to totéž, ale já dávám přednost tomu, abych věci dělal kvůli svému dítěti co nejbezpečněji.

Nyní by měly být všechny čtyři kroužky připevněny k autosedačce (nebo jakémukoli zařízení). Dále se ujistěte, že je vše v jedné rovině, upravením každé horní lišty, dokud nebude sestava rovnoměrná – budete chtít zajistit, aby všechny nerovnosti nebo ohyby v rámu byly vyrovnány a nenakláněly se příliš dopředu. Můžete to udělat rukama, ale může to být jednodušší s nastavitelným klíčem, pokud ho máte k dispozici.

Jak složit starý kočárek Graco pro skladování

Nyní je kočárek také složen pro snadné skladování, měli byste se nejprve ujistit, že je úplně složený a zavřený. Chcete to udělat tak, že zatáhnete za každou stranu rámu směrem ke středu, dokud nebude vše navzájem bezpečně spojeno.

Dále vezměte ruce a zatlačte je dolů na obě strany rámu, dokud nebudou co nejblíže u sebe, aniž byste je příliš tlačili nebo ohýbali jakékoli části kovu.

Nyní použijte ruce a posuňte každou úchytku do jejího příslušného slotu, abyste vytvořili úzký obdélník, ze kterého se spotřebuje každý centimetr prostoru (držadla nyní budou sedět rovnoběžně s horními zábranami).

Jaká autosedačky fungují s Graco DuoGlider?

Pro Graco DuoGlider existují dvě možnosti kompatibility autosedaček. Prvním je použití konvertibilní autosedačky, jako je Graco Contender, v režimu čelem vzad a pomocí přiložených adaptérů, nebo se můžete rozhodnout zakoupit další základnu, která byla speciálně navržena pro vaše vozidlo (pokud není uvedena jako kompatibilní).