Těhotenské fotky Co na sebe? Nápady

Těhotenské fotky Co na sebe? Těhotenské fotografie jsou příležitostí zdokumentovat krásné změny, které se dějí, když čekáte miminko. Pokud chcete nějaké nápady, co si obléknout na těhotenské focení, podívejte se na tyto skvělé nápady! Zde jsou tři jednoduchá pravidla:

Prvním pravidlem je oblékat se do lichotivých barev, což znamená cokoli od světle žluté nebo mátově zelené až po tmavší modré a fialové – ale nic příliš světlého.

Druhým pravidlem je nevystavovat se na odiv, ale spíše jej zvýrazňovat outfity s vysokým pasem místo šatů nebo sukní pod linii pupíku.

Třetím pravidlem je nikdy nemít odhalená ramena, protože těhotné ženy by měly vypadat měkce a přítulně – spíše než tvrdá těla pod upnutým oblečením (pokud to není součástí konceptu focení).

Jak běžná je placená mateřská dovolená v USA?

Od roku 2016 jsou USA jednou z pouhých tří zemí na světě, které nenabízejí placenou mateřskou dovolenou. Dalšími dvěma jsou Papua Nová Guinea a Svazijsko.

Ve srovnání s našimi vrstevníky jsme na tom dost špatně: Kanada, Čína a Německo nabízejí každý minimálně 20 týdnů, zatímco Austrálie dává 18 týdnů. A mnoho evropských národů poskytuje svým občanům ještě štědřejší výhody.

Pokud se dnes porozhlédnete po své kanceláři, je pravděpodobné, že každá žena byla během svého působení v této společnosti na mateřské nebo otcovské dovolené.

Z nějakého důvodu – a ráda bych věděla proč – však Spojené státy zůstávají pozadu, pokud jde o poskytování placené rodinné dovolené novým matkám, které potřebují volno po porodu nebo adopci dítěte.

Jak dlouho trvá mateřská dovolená v USA?

Mateřská dovolená je doba, během níž nastávající matka odejde z práce, aby se mohla soustředit na své těhotenství a porod. Dnes mnoho zemí nabízí placenou mateřskou dovolenou pro ženy, která poskytuje finanční pomoc, když jsou mimo práci kvůli narození dítěte.

Některé společnosti umožňují zaměstnancům neplacené volno i během tohoto období (tzv. krátkodobá invalidita), ale není to v tuto chvíli vyžadováno zákonem v žádném státě nebo zemi.

Federální zákon o rodinné zdravotní dovolené zaručuje některým pracovníkům až 12 týdnů neplacené dovolené s ochranou zaměstnání každý rok, a to i pro čerstvé matky po porodu.

Avšak jen asi polovina zaměstnavatelů v USA nabízí plně kompenzované mateřské dovolené, které podle zákonů o diskriminaci v těhotenství trvají déle než šest týdnů. Otázkou tedy je, jak dlouho musí žena po porodu odejít z práce?

Ve většině případů je to kolem šesti týdnů. Někteří zaměstnavatelé mohou udělat výjimku a povolit matkám až osm nebo devět měsíců dovolené z důvodu kojení, pokud chtějí.

Jak dlouho trvá mateřská dovolená ve Francii?

Mateřská dovolená ve Francii je obecně delší než mateřská dovolená v jiných zemích. Ale jak dlouho přesně? Odpověď závisí na tom, kdo jste a jakou práci máte!

Pokud zaměstnanec pracoval u téhož zaměstnavatele nepřetržitě alespoň jeden rok, může mít nárok na čerpání placeného volna až na 16 týdnů. To lze užít před porodem nebo po porodu, ale nesmí začít dříve než 28 dní před očekávaným datem porodu (EDC).

Ženy s méně než roční pracovní historií dostávají místo toho 26 týdnů – to platí jak před porodem, tak po porodu, takže není třeba čekat na EDC, pokud k tomu dojde brzy.

Lidem pracujícím na částečný úvazek nabízí mateřskou devět z deseti zaměstnavatelů, obvykle ve stejné výši, jako je jejich průměrný hodinový výdělek. Stejně jako u minimálního nároku na SMP nemůžete na mateřské dovolené dostávat více, než jsou vaše týdenní smluvní hodiny, pokud jsou kratší než plný úvazek.

Jak poznám, jakou velikost koupit v těhotenském oblečení?

Když jste těhotná, vaše tělo prochází mnoha změnami. Jedním ze způsobů, jak učinit proces pohodlnějším, je nosit těhotenské oblečení, které správně sedí a poskytuje podporu ve všech správných oblastech. Existuje mnoho obchodů pro nákup oblečení během těhotenství.

Můžete nosit běžné plavky, když jste těhotná?

Těhotenství je krásná věc. Ať už máte své první miminko, nebo už jich máte několik, je to vždy vzrušující období života. Zatímco během těhotenství dochází k mnoha změnám, jednou z nejviditelnějších je nárůst hmotnosti. To může být dobré i špatné pro ženy, které si pravidelně užívají cvičení v posilovně po celý svůj netěhotný život! Velká otázka pak nastává.

Mohu během těhotenství stále nosit svou běžnou cvičební výbavu?

Vše závisí na tom, jaký typ střihu vaše oblečení aktuálně nabízí, a také na tom, zda bude dostatečně pohodlné pro těhotenské nošení po několik týdnů až měsíců. Existuje několik skvělých možností, které obsahují elastické pasy nebo jiné pružné materiály, takže nastávající maminky mohou stále trénovat během těhotenství.

Těhotenské tréninkové kalhoty: Target, Nike, Lululemon, Athleta

Kalhoty na těhotenskou jógu jsou skvělou volbou pro nastávající maminky, které chtějí během těhotenství pokračovat v práci na svých fitness cílech. Tyto typy oblečení přicházejí v několika různých stylech, díky kterým jsou neuvěřitelně univerzální!

Lze je nosit s normálními topy nebo vypasovanými tričky, takže jsou ideální do tělocvičny i na běžné dny po městě! Všechny tyto značky nabízejí nějaký typ těhotenské řady, která je speciálně vyrobena tak, aby vyhovovala očekávaným ženám nové křivky v průběhu několika měsíců až let v závislosti na tom, jak dlouho nosíte své dítě před porodem.

Od každé značky jsou k dispozici možnosti, které obsahují elastické pasy nebo jiné strečové materiály, které se mohou rozšířit s rostoucím dětským hrbolem.