Snadné způsoby, jak zaslat HR na mateřskou dovolenou

Jak zaslat e -mail HR na mateřskou dovolenou je běžnou otázkou, kterou si kladou těhotné ženy. V této příručce jsme však nastínili snadné způsoby, jak toho dosáhnout.

Kdy poslat HR na mateřskou dovolenou?

-O mateřské dovolené byste měli zaslat e -mail, jakmile znáte termín porodu. Je důležité, aby volno začalo po narození vašeho dítěte, ale nemuselo začít hned.

-Čím dříve je online kasino kontaktujete, tím více času budou mít na přípravu vašeho odjezdu a najmutí někoho nového.

-Ujistěte se, že když pošlete e -mail hr o mateřské dovolené, bude obsahovat všechny relevantní informace jako: -Vaše jméno; -Kolik týdnů jste těhotná; -Kdy bude poslední den; -Proč potřebujete tolik volna (tj. kvůli komplikacím nebo cestovním plánům); a – Pokud je ještě něco, co je třeba vědět.

Kolik dostanete za zákonnou mateřskou?

Získáte 90% průměrného týdenního výdělku za prvních šest týdnů.

Pokud například běžně vyděláváte 500 GBP za týden, pak byste od společnosti SMP obdrželi 450 GBP. Pomocí této kalkulačky můžete odhadnout, kolik statutárních plateb v mateřství (SMP) byste mohli mít na kalkulačku mateřské a otcovské dovolené Gov UK.

Částka peněz, kterou byste mohli očekávat, je navíc k jakémukoli jinému příjmu, jako je dovolená nebo nemocenské, které mohou pokračovat během období SMP.

Pokud neexistuje žádný důkaz o hrubém pochybení ze strany zaměstnance, nemůže přijít o práci pouze z důvodu samotného těhotenství; zaměstnavatel však nemusí nabízet její práci po skončení zákonné mateřské dovolené (tj. nemusí jí nabízet stejné zaměstnání). SMP platí zaměstnavatelé, pokud odpovídají za povinnou mateřskou.

Jaká denní doba je pro siluety nejlepší?

Nejlepší denní doba pro fotografování siluet je, když je slunce nízko na obloze. Tím vytvoříte mnohem delší stíny a dáte svému předmětu mnohem větší rozměr. Navíc to může vypadat skvěle!

Jedinou nevýhodou je, že osvětlení nemusí být ve srovnání s poledními snímky tak ideální, protože na tvářích nebo jiných částech těla mohou být nějaké drsné stíny v závislosti na tom, odkud sluneční paprsky přicházejí. Ale pokud najdete měkké světlo, jděte do toho! Zajistí skvělé fotografie a vzpomínky během vaší havajské dovolené (nebo kdekoli jinde na Havaji).

Jak vyfotit těhotenskou siluetu před vánoční stromeček?

Nejlepší čas na pořízení siluety je, když venku příliš nesvítí slunce. Ideální pozadí pro tuto fotografii by byl les nebo někde se spoustou stromů, které vás obklopují.

Poté vyberte oblast, kde z větví stromů visí vánoční osvětlení, a postavte se před ně. Pokud je to možné, dostaňte se dostatečně blízko, aby byla vaše tvář jasně viditelná přes všechny listy na stromech.

Před pořizováním snímků nezapomeňte uchopit dálkové ovládání fotoaparátu, protože pokud ne, zobrazí se jako součást vašeho obrázku, nikoli za vámi! Pořiďte ještě jeden obrázek, aniž byste cokoli drželi, ale stále se díváte do objektivu, protože díky tomu jsme dříve viděli za naše obrysy.

Nakonec upravte všechny své fotografie, abyste odstranili obrys a zajistili, že nenecháte žádné otisky prstů nebo stíny, aby se něčeho držely!

Jak probíhá focení pro těhotné?

Nejprve je důležité najít těhotného fotografa, který by mohl zachytit cestu těhotenstvím. Chcete někoho, kdo má zkušenosti s focením těhotných žen a chápe, že tělo každé ženy se během těhotenství mění jinak.

Druhým krokem je rozhodnutí o vašich možnostech oblečení pro natáčení. Mateřské focení je obecně neformálnější než tradiční svatební oblečení, díky čemuž je ideální pro rodinné fotografie, ale také se nemusíte oblékat tak formálně, pokud nechcete!

Doporučujeme nosit barvy jako růžová nebo tmavě modrá, protože budou krásně fotografovat na pozadí zelených stromů a trav ve vašem místním parku. Pokud je něco konkrétního ohledně času/dne sezení, které byste chtěli zachytit (např. Venkovní piknik), dejte nám vědět a můžeme se ubytovat!

Jak pořídím fotografii siluety?

Silueta fotografie je jednoduchý a snadný způsob, jak zachytit podstatu někoho nebo něčeho. S fotoaparátem můžete vytvořit zajímavý obrázek nastavením v nočním režimu během denního světla.

Při fotografování tímto způsobem zajistěte dostatek světla, aby objekty nebyly na svém pozadí zcela zakryty. Zvažte také použití bleskového difuzéru, jako jsou gely, které pomohou změkčit drsné stíny vrhané na obličej a tělo vašeho subjektu.

Kromě toho, pokud pracujete s dětmi, které ještě nejsou zvyklé na fotografování, zkuste hledat důvody, proč by mohly rády pózovat: možná se vyfoťte v oblasti, kde rádi tráví čas (například v parku) nebo se baví (například mazlení se zoo) ).

Věnujte svému předmětu spoustu času, což pomůže vybudovat důvěru a učiní je pohodlnějším před kamerou.