Snadné způsoby, jak složit vedle sebe dvojitý koš

Dvojitý kočárek vedle sebe je to, co potřebujete, pokud hledáte víceúčelový kočárek. Nabízí vašemu malému potřebný prostor k volnému pohybu během spánku. Přečtěte si tento blog, abyste se dozvěděli, jak skládat vedle sebe dvojitý kočárek.

Kroky k tomu, jak skládat vedle sebe dvojitý koš

Jednou rukou držte kočárek a druhou rukou tlačte dolů na západku umístěnou v každém rohu rámu.

Jakmile úspěšně zavřete zavírání, uslyšíte cvaknutí. Opakujte tento krok pro všechny čtyři rohy a vaše pack n play je nyní připraveno složit!

Nakonec zvedněte obě strany rukojeti a rovnoměrným tlakem přitahujte k sobě, dokud nemůžete jít dál (obě poloviny by se měly oddělit). Pokud jsou provedeny správně, budou vypadat jako obrácený tvar V, který se rozkročí nad oběma stranami vašeho těla pomocí popruhů visících nahoře. Pokud nastane problém, nic nevnucujte!

Jak otevřete DuoGlider?

DuoGlider otevřete tak, že zatlačíte dolů na obě boční západky a vytáhnete, aby vyskočil.

Kroky, jak sundat baldachýn z kolcraftového umyvadla

Nejprve rozepněte vrchlík ze všech čtyř rohů. Za druhé, vložte ruce pod oba horní rohy a zvedněte je, abyste je odstranili.

Za třetí, když skončíte s praním, pokládejte po jedné ruce na každý ze dvou předních rohů a pomalu dolů, dokud neuslyšíte cvaknutí (vrchlík se zablokuje). Tento krok opakujte pro oba zadní rohy, aby mohly být zajištěny na svém místě. Nakonec zapněte zip po celém obvodu vrchlíku, aby zůstal zavřený, i když se nepoužívá!

Pro praní stačí odepnout všechny zipy, poté namočit nebo hodit do pračky studenou vodou jemný cyklus pouze bez bělení chlóru viset sušit NEBO v případě potřeby sušit v pračce – nejlepší možností je nízké teplo/chmýří, protože časté sušení může časem látku opotřebovat

Jak složit & amp; Uložte cestovní systém

Nejprve se ujistěte, že jsou všechny součásti bezpečně připevněny, například kola k podvozku, sedadlo k podvozku a držadlo k podvozku. Až to bude hotové, je čas na uložení! Upravte opěrku nohou a poté jemně zatlačte zadní část kočárku dolů, dokud neuslyšíte cvaknutí (zapadne na místo).

Za třetí, zvedněte rám matrace na přední hranu kočárku; nakonec přeložte horní část přes sebe, což by mělo zapadnout dvěma západkami umístěnými ve spodní části uprostřed & obě strany. Chcete -li popruh uložit, jednoduše omotejte složené části a ujistěte se, že jsou všechny kovové háčky bezpečně zajištěny dohromady nebo uloženy na bezpečném místě, jako je kufr vašeho auta!

Jak přetočit autosedačku

Nejprve odšroubujte popruhy postroje z dráhy pásu zvednutím západky, která se nachází pod oblastí hrudníku. Poté odstraňte všechna další přídavná zařízení, jako je opěrka hlavy atd., Pomocí jednoho ručního zvedacího pásu uvolněte popruh nad hlavou dítěte. Nakonec odepněte sponu stisknutím červeného tlačítka na boku autosedačky & vyjmutí ze spodní základny (to může vyžadovat dvě ruce). Chcete-li vlákno znovu navléknout, postupujte opačně!

Jak odebrat matraci do postýlky:

Nejprve sejměte potah matrace do postýlky a dávejte pozor, aby se neroztrhaly stehy, pokud existují. Dále odšroubujte šrouby umístěné v každém rohu pomocí imbusového klíče dodaného s výrobkem nebo malého běžného šroubováku, který se nachází ve skříňce pod skříňkou pod kuchyňským dřezem. Nakonec roztáhněte kovový rám při zvedání nahoru, dokud se neoddělí od spodní části, kterou lze snadno složit pro účely skladování.

Složení rámečku na plochý povrch pro účely skladování:

Položte horní část dolů na zem a poté spodní část. Nakonec sklopte nohy kočárku, dokud není kovový rám zcela plochý a snadno se nevejde pod postel nebo do skříně pro účely skladování.

Opětovné sestavení po uložení:

Chcete -li produkt znovu sestavit, jednoduše zarovnejte všechny čtyři rohy, abyste se ujistili, že jsou bezpečně na svém místě, a poté rovnoměrně zatlačte na desku matrace, protože nyní to bude mnohem snazší, než když jste tento výrobek poprvé obdrželi, protože bude vyžadovat malý tlak shora, jakmile oba půlky byly správně seřazené mezi sebou!

Jak odemknout kola na kočárku City Mini GT

Prvním krokem je umístění odpovídající matracové podložky s vlastní kapsou pro uložení na již sestavený rám.

Dále jej zacvakněte na místo, než bezpečně vložíte přikrytý přehoz po uložení dítěte dovnitř na dobu spánku.

Konečně, krok tři je sklopení obou nohou svisle, což se automaticky uzamkne a zarovná drážky mezi dvěma vrstvami, čímž se vše dokonale vyrovná! Celkově lze tento kočárek na hraní a hraní použít jako spací nebo stacionární postýlku plné velikosti, která se složí, když není potřeba, s více funkcemi, takže stojí za to utratit každý cent!

Je také k dispozici v osmi různých barevných schématech; Osobně miluji zde zobrazený vzor šedé krokve, ale všechny vypadají báječně, takže se opravdu nemůžete pokazit bez ohledu na to, co si vyberete!

Polohovací kočárek Baby Jogger City Select

Chcete -li se sklopit, zatáhněte pevně a stabilně, dokud neuslyšíte cvaknutí nebo dokud nezacvakne na místo. Zpočátku to může být opravdu obtížné, ale zkuste to dál, protože takto jsou navrženy všechny kočárky! Jakmile je řádně uzamčen, již nevnucujte, protože by se vám kočárek zlomil !! Pokud při vytahování není kladen žádný odpor, přejděte ke kroku dva níže.

Chcete -li se uvolnit z „uzamčeného režimu“, jemně zatlačte zpět k sobě rovnoměrným tlakem – opět – nikdy nic nevnucujte, pokud zde také dojde k problému! Pokud máte potíže s naklápěním nebo zajištěním kočárku, může jít o problém s rámem. Pokud je to váš případ, okamžitě kontaktujte náš tým zákaznických služeb!