Snadné návody na přechod vašeho kočárku Graco

Jedním z nejdůležitějších nákupů rodičů je jejich kočárek. Na mnoho let se stane domovem vašeho dítěte mimo domov a vy se chcete ujistit, že je bezpečné, pohodlné a trvanlivé.

Když děti vyrostou z jedné životní fáze, jak je převedeme do další? Tento průvodce vám ukáže, jak snadno změnit kočárek Graco!

Jak složit dvojitý kočárek Peg Perego

Některé z funkcí, díky nimž je tento kočárek skvělou koupí, jsou:

Velká, prostorná sedadla pro všechny věkové kategorie a velikosti.

Snadný přístup pro děti na obou stranách pomocí skládání jednou rukou usnadňuje nakládání do jakéhokoli vozidla. Rotující baldachýn nabízí ochranu před sluncem nebo deštěm, takže dítě může zůstat v pohodě uvnitř bez ohledu na to, jak je venku horko!

Díky kompaktnímu rámu je skladování absolutně hračkou, i když jej nepoužíváte jako dvojitý kočárek. Jediné, co musíte udělat, je odstranit některé opěrky hlavy dítěte a otočit je na místo, než je uložíte. Dodává se také se čtyřmi kolečky místo tří, což umožňuje lepší.

Jak změnit režimy kočárku Graco

Sejměte dětskou sedačku a připevněte ji k rámu kočárku.

Sejměte adaptér autosedačky uvolněním popruhu, zatáhněte za něj a zatlačte na knoflík na jeho základně. Nyní jej můžete zvednout z kufru na místo po vyjmutí z dětského nosiče nebo dětské sedačky Graco SnugRide Click Connect 30

Možná budete potřebovat pomoc při zvedání, jak těžká je tato položka, když je plná (přibližně 23 liber). Odstraňte všechny položky, než se pokusíte pohybovat sami!

VAROVÁNÍ: Nenechávejte dítě ve výrobku bez dozoru – vždy dávejte pozor na děti, aby se nezranily, pokud upravujete jakoukoli část této položky, jako je skládání, rozkládání a připevňování částí/od sebe. Před umístěním kol na nové místo se vždy ujistěte, že jsou zajištěna.

Kroky k přechodu mého kočárku Graco

Nechte své dítě sedět v kočárku a nechte ho cítit, jak se cítí. To jim pomůže při rozhodování o tom, jak chtějí přejít z dětství.

Dále nechte své dítě zkusit na chvíli tlačit kočárek a uvidíte, jak to půjde. Schopnost tlačit je důležitá při přechodu do starší věkové skupiny, protože děti jsou často příliš malé nebo krátké na to, aby vyvinuly dostatečný tlak potřebný pro chůzi na dlouhé vzdálenosti bez únavy.

Umístěte některé položky, jako jsou knihy nebo hračky, blízko držadel, aby se mohly v případě potřeby v sedě dostat, ale to vůbec není nutné! Jen jsme chtěli, abyste věděli, že je to možné! 🙂

Poznámky: Pamatujte, že ne každý kočárek Graco přechází dobře z kojence na batole.

Například Graco DuoGlider je kočárek s deštníkem, takže s dítětem na předních a zadních sedadlech se mu příliš nedaří!

Jak složit kočárek Pliko p3

Existuje několik variant, kterými se chceme zabývat skládáním kočárku Pliko P-Series.

První z nich je snadný způsob, jak rychle a snadno složit jednu řadu Pliko P v plné velikosti jednou rukou zatažením za oba zámky.

Tím se uvolní zadní dvě kola, která by již měla být odemčena ze zajištěné polohy, pokud byla správně umístěna pro skládání. Druhá varianta vyžaduje více rukou, ale stále je velmi rychlá! Tato metoda má také výhodu v tom, že se ujistíte, že všechna čtyři kola byla plně uvolněna před umístěním nebo uložením v těsných prostorách, jako jsou auta atd.

Chcete -li to provést, silně zatáhněte za obě přední rukojeti, dokud nebude uvnitř vytvořen dostatečný tlak, a poté oběma rukama zatlačte dopředu. Uslyšíte cvaknutí, když se zadní kola uvolní ze zajištěné polohy, a poté můžete uvolnit rukojeť a dokončit skládání.

Jak vyčistit kočárek Peg Perego

Vyjměte všechny položky z koše a případně odstraňte podložku sedáku. Rám, řídítka, ráfky kol setřete jemným mýdlovým nebo vodným roztokem. Před dalším použitím nechte úplně zaschnout.

U látkových sedadel a podložek používejte pouze bodové čištění, aby nedošlo k poškození materiálu. Nejlepších výsledků dosáhnete postřikem povrchu octem smíchaným 50/50 s teplou vodou a poté setřete nečistoty měkkým hadříkem namočeným v mýdlové vodě.

Jak připojit autosedačku ke kočárku Evenflo

Uvolněte popruhy LATCH na zadní straně autosedačky. -Nasaďte smyčkový popruh na kovový háček na obou stranách kočárku a utažením jej zajistěte na místě.

Úpravu postroje můžete buď stisknout, nebo zvednout, abyste ji uvolnili k použití, jakmile budete připraveni.

Jak nainstalovat autosedačku Evenflo bez základny

Umístěte autosedačku do polohovacího režimu na kočárek Evenflo. -Rukama zatlačte na základnu a tlačte, dokud neuslyšíte cvaknutí, aby se zajistila na místě. “

Pro větší bezpečnost utáhněte LATCH popruhy v zadní části autosedačky. Podle potřeby upravte postroj.

Jak vyčistit kočárky Graco

Společnost Graco doporučuje bodové čištění pouze tehdy, když nepoužíváte textilie nebo podložky. U látkových sedadel a podložek používejte pouze bodové čištění, aby nedošlo k poškození materiálu. Nejlepších výsledků dosáhnete postřikem povrchu octem smíchaným 50/50 s teplou vodou a poté setřete nečistoty měkkým hadříkem namočeným v mýdlové vodě.