Snadné kutilství o tom, jak složit skládací kočárek

Naučíte se triky a tipy, jak složit ohrádku s ohrádkou. Dětský kočárek Playpen je nutností pro nastávající rodiče. Přichází s funkcemi, které vašemu dítěti zajistí pohodlí.

Kroky, jak složit skládací kočárek?

Krok první: Umístěte kočárek na ohrádku na rovný povrch.

Krok dva: Rozložte jeden z panelů a pevně jej přitlačte, aby se vyrovnal se zemí.

Krok tři: Tento postup opakujte pro každý panel, dokud nebude vaše ohrádka pro domácí mazlíčky úplně složená do čtvercového tvaru, což by mělo být docela snadné, pokud jste použili dostatečnou sílu.

Krok čtvrtý: Zvedněte ohrádku ze složeného tvaru a vložte ji do úložného vaku nebo krabice.

Krok pátý: Zajistěte zip na přepravním pouzdře ohrádky vašeho mazlíčka balící páskou, aby se zajistilo, že se nikdo nedostane dovnitř, když nejste poblíž. Pokud nemáte žádnou balicí pásku, můžete také použít popruh na zavazadla nebo zámek na zavazadlo, aby byla vaše domácí ohrádka v bezpečí, když je skladována.

Krok šestý: Umístěte ohrádku do oblasti, kde ji snadno najdete, než přejdete ke kroku sedm, který je jen o připojení balíčku Graco a hraní na přebalovacím stole.

Kroky, jak připojit měnící se tabulku Graco Pack a Play

Za prvé, stůl na změnu pozice nad balíčkem n play, jak je vidět na obrázku výše.

Druhým krokem je odstranění uzamykacích koleček ze spodní části měniče a jejich nahrazení čtyřmi kolečky, které jsou dodávány s hardwarem pro tento konkrétní model.

Nakonec přišroubujte hlavní jednotku pomocí dodaných šroubů před připevněním druhého kusu, který je také dodáván s potřebným hardwarem potřebným k účinnému zajištění obou kusů dohromady, takže během používání nebo přepravy žádná část nespadne. Nezapomeňte také příliš neutahovat, protože by mohlo dojít k poškození šroubů a pak by se nepřipevnilo k zabalení a hraní správně.

Kroky, jak učinit stěny dětského hřiště pohodlnější pro kojence

Nejprve použijte polstrování pod potah matrace tak, že na spodní list položíte extra tenkou přikrývku a potom několikrát přeložíte další na střed podélně, dokud nebudou rovnoměrně pokryty všechny strany včetně horních a dolních bočních okrajů. Poté na něj položte další tenkou přikrývku nebo přeložený tenký list.

Za druhé, položte měkký polštář do středu jejich potahu matrace a další na něj spolu s kojencem, aby se zabránilo jejich převalení na tvrdý povrch pod ním.

Za třetí, položte další tenkou bavlněnou přikrývku pod celou oblast kolem těla včetně hlavy až k patě pro větší pohodlí a v případě potřeby teplo!

Za čtvrté, ujistěte se, že stěny ohrádky jsou vycpané silnými přikrývkami kolem jejich svislých okrajů (nebo použijte pěnové polstrování slepené dohromady zabalené kolem).

Za páté, umístěte několik prošívacích přikrývek mezi zeď a záda dítěte, aby se při spánku ve vzpřímené poloze také nezranily rohy/hrany!

Kroky k montáži cestovní postýlky Graco

Nejprve položte rámeček na rovný povrch a otevřete jej, aby se odemkl. Za druhé, nasuňte konec každého pólu přes jeho odpovídající háček na obou koncích oválných trubek a současně jej zajistěte na místě stisknutím dolů, dokud neuslyšíte, že je bezpečný.

Nakonec prodlužte střední tyč mezi póly a před naplněním vzduchem pomocí dodaného čerpadla připevněte plastové konektory

Jak připojit balíček Graco a hrát k přebalovacímu stolu

K připojení balíčku n ‘play k přebalovacímu stolu budete potřebovat buď

Postýlka Graco porta, která má nástavec na další postýlku nebo b) Komoda se zásuvkami na každé straně. Pokud vaše komoda tuto možnost nemá, můžete ji přesto použít, ale ujistěte se, že mezi horním povrchem a místem, kde dítě spí, je asi pět palců prostoru.

Rovněž byste měli postavit jednu stranu kočárku proti okraji vašeho prádelníku, aby se dítě, když se nakloní, nemohlo dostat na hlavu.

Jak cestovat s kočárkem

Když jste připraveni cestovat, připevněte kola na svůj balíček Graco a hrajte. Kočárek lze složit stejně jako běžný kočárek pro snadný transport do kufru letadla nebo auta.

Jak sestavit kočárek Graco Pack and Play

Krok první: Rozbalte plenku a vyjměte ji z přihrádky.

Krok dva: Vyjměte kočárek zvednutím za jeden roh matrace, abyste je od sebe odpojili.

Krok třetí: Opatrně nadzvedněte roh matrace a pleny jeden od druhého a vyjměte ji z jejího prostoru.

Krok čtvrtý: Umístěte matraci na přebalovací pult nebo komodu.

Krok pět: Znovu zapněte plenku a připevněte obě strany, než zavřete balíček a hrajte o skladování.

Jak rozebrat balíček Baby Trend N Play

Krok první: Vyjměte matraci z balíčku n play.

Krok dva: Otočte druhou kolejnici na horní část první kolejnice a poté ji zvednutím zcela odstraňte.

Krok tři: Vyjměte všechny čtyři šrouby, které drží každou stranu na svém místě. Dávejte pozor, abyste při odšroubování tyto malé kousky neztratili.

Krok čtvrtý: Zvedněte jeden roh matrace najednou a poté jej vraťte zpět do koše. Pokud je to nutné, proveďte to pro obě strany a poté opakujte, aby se strany zajistily zpět na místo.