Snadné kutilství, jak nasadit kryt zpět na kočárek

Dnes se v tomto článku dozvíte, jak nasadit kryt zpět na kočárek.

Kroky, jak vrátit kryt zpět na kočárek

Krok 1. Ujistěte se, že je potah správně umístěn na matraci. Odstraňte veškerou další náplň uvnitř, která by mohla být v cestě a která by při opětovném vložení listu vytvořila díru.

Krok 2. Umístěte ruku na jeden konec postýlky/kočárku a zatáhněte nahoru, což pomůže zvednout a narovnat vrásky v tkanině podél spodního okraje.

Krok 3. Když se přiblížíte k místu, kde se vycpané zvíře nacházelo, rozepněte zip, aby mohl ležet naplocho, aniž by se shlukovala nebo mačkala látka. To by také mělo umožnit menší vrásnění ve spodním rohu, jakmile bude opět plně nainstalováno na rám kočárku, pokud použijete stejnou metodu jako před sejmutím původního krytu (má pouze dva rohy). Pokud existují další oblasti, které vyžadují vyhlazení, prozkoumejte látku, abyste zjistili, zda je dostatečně tenká, abyste ji mohli vyjmout a narovnat ručně (bude třeba znovu ležet).

Krok 4. Jakmile jsou všechny vrásky vyhlazeny, nebo co nejvíce bez úplného sejmutí krytu, položte je zpět na rám kočárku počínaje jedním rohem. Pokud používáte stejný způsob instalace jako předtím, ujistěte se, že jsou zuby zipu při jejich sestavování správně zarovnány, aby po dokončení fungovaly hladce.

Krok 5. Spodní klopa na zip uzavřená (pokud podél celého okraje není dvojitá řada zipů), poté připevněte klipy na požadovaná místa kolem postýlky/kočárku. Ujistěte se, že jsou obě strany rovnoměrné, protože to může způsobit zkroucení tváře vašeho dítěte během spánku, což by ho mohlo udusit v závislosti na tom, jak pevně má hlavu zakrytou.

Pokud používáte stejný způsob instalace jako předtím, ujistěte se, že jsou zuby zipu při jejich sestavování správně zarovnány, aby po dokončení fungovaly hladce.

Kroky k sejmutí krytu z korbičky Eddieho Bauera

Krok 1. Uvolněte popruhy a sejměte kryt z kočárku. Sklopte boky podložky matrace a vyčistěte je (pokud jsou vyjímatelné). UPOZORNĚNÍ: Ne všechna podestýlka je snímatelná, proto si v návodu přečtěte konkrétní pokyny k péči. Pokud jej lze vyjmout, jemně zvedněte dětskou stranu a vytáhněte matraci s sebou jako jeden kus. Před čištěním sundejte listy z horní vrstvy polstrování; poté po dokončení vraťte.

Prát v pračce ve studené vodě a sušit v sušičce nebo sušit v sušičce na nízké teplotě, pokud je to bezpečné pro použitou tkaninu. Nebělit! Zničí nepromokavou podšívku uvnitř podložky!

Jak čistíte dětský kočárek v létě?

Doporučujeme, abyste kočárek pravidelně čistili. Nejprve z dětského hřiště odstraňte veškeré oblečení vašeho dítěte a veškerou podestýlku. Poté jemným mýdlem a teplou vodou nejprve omyjte povrchy na stávající podložce uvnitř hřiště.

Dítě tak nebude v přímém kontaktu s žádnými materiály, které by mohly dráždit jeho kůži. Zabraňuje také tomu, aby se nehody, jako je plivání, dostaly na části kočárku, kde může být obtížné, ne-li nemožné je později odstranit, aniž by došlo k poškození textilu nebo dřeva.

Poté otřete tvrdé povrchy antibakteriálním čisticím prostředkem zředěným ve vlažné vodě a poté je zcela osušte měkkým hadříkem, aby po zaschnutí nezůstaly žádné pruhy.

Kroky k čištění použitého kočárku

Odpojte všechny kusy k praní. Potah umyjte ve studené vodě s jemným pracím prostředkem. Před opětovným složením zavěste na 20 minut do sušení nebo sušení na mírném ohni.

Při čištění se ujistěte, že používáte výrobky, které jsou bezpečné pro děti! Místo těžkých chemikálií použijte vlhký hadřík a jemné mýdlo. Tím zajistíte maximální bezpečnost vašeho dítěte! Pokud je to možné, nechte je při čištění hlídat jiným dospělým, aby nehrozilo udušení nebo vystavení agresivním chemikáliím.

Může to vypadat děsivě, ale bylo by horší, kdyby se něco stalo, protože nebyli řádně chráněni !! Vždy si to pamatujte, zvláště když kojenci mladší šesti měsíců ještě nemohou dosáhnout příliš vysokých hlav a mohou se dusit nebo dávit něčím, co není jídlo.

Jak sestavit kočárek 4Moms?

Sestavte kočárek a umístěte jej na hřiště. Sejměte potah matrace z jeho polštáře, který je potřebný k ochraně pokožky kojenců před plastem. Umístěte to na matraci na hrací plochu, aniž byste nejprve odstranili nějaké kousky, protože je třeba je před dalším použitím z důvodu bezpečnosti dítěte samostatně vyprat.

Dokončete sestavení kočárku a umístěte jej na hřiště. Sejměte potah matrace z jeho polštáře, který je potřebný k ochraně pokožky kojenců před plastem. Umístěte to na matraci na hrací plochu, aniž byste nejprve odstranili nějaké kousky, protože je třeba je před dalším použitím z důvodu bezpečnosti dítěte samostatně vyprat.

Kroky k sestavení boorského kočárku:

Najděte části svého kočárku.

Položte všechny kusy na rovný povrch pro montáž. Dále postupujte podle pokynů v příručce a sestavte je správně. Nakonec vyzkoušejte a ujistěte se, že jste vše udělali správně, než ho použijete s dítětem.

Dalším krokem je lokalizace všech částí mého boorského kočárku. Jakmile je položím před sebe, budu se řídit pokyny z mého manuálu a také zkontrolovat, že jsem před použitím vše řádně sestavil. Tím je obsah tohoto příspěvku na blogu ukončen! Sledujte další příspěvky již brzy!