Snadné kroky k sestavení basetového kolébky Fisher-Price

Kočárek Fisher-Price je pro nové rodiče nutností. Je kapesní a má obrovské funkce. v tomto článku budeme diskutovat o tom, jak sestavit Fisher-Price Bassinet Rocker.

Kroky k montáži basetového kolébky Fisher-Price

Nejprve budete muset vzít základnu sálového počítače a vložit ji do středu látky.

Další na řadě je vložení každé nohy. Udělejte to tak, že je nejprve zmáčknete k sobě, aby se vešly tam, kam jste vložili primární kostru mezi kusy látky.

Vložte obě nohy současně, ale dbejte na to, aby jejich vnější okraje směřovaly od sebe směrem ven, než pevně zatlačíte na obě strany základny, dokud nezapadnou dostatečně bezpečně, aby se při používání výrobku nepohybovaly. Nakonec na oblast hlavy připevněte stříšku (je -li zakoupena) pomocí suchých zipů, kterou lze použít jako dodatečnou ochranu před slunečním zářením nebo prouděním vzduchu.

Kroky k čištění podnosů Graco

Krok 1. K čištění vaničky použijte vlhkou houbu. Otřete všechny kusy látky a plastů mýdlem a vodou a poté důkladně opláchněte.

Krok 2. Postříkejte všechny viditelné nečistoty nebo úlomky z kovových částí; otřete do sucha měkkým hadříkem. Světlé skvrny opatrně odstraňte namočením na povrch octem zředěným stejným množstvím teplé vody (přibližně jeden díl octa na tři díly vody).

Krok 3. Nechejte roztok na skvrně zůstat několik minut, než jej opláchnete a úplně vyschnete (pokud používáte tuto metodu, nenamáčejte dřevěné součásti, protože mohou nabobtnat).

Co způsobuje žluté skvrny na matraci Bassinet?

Pokud jsou skvrny čerstvé, pak můžete pravděpodobně použít trochu mýdla na nádobí a setřít je. Jakmile však zaschnou, je obtížnější je odstranit, takže doporučuji ošetřit obarvená místa co nejdříve!

Jak vyčistíte starý kočárek?

Pokud jsou skvrny čerstvé, pak můžete pravděpodobně použít trochu mýdla na nádobí a setřít je.

Jakmile však zaschnou, je obtížnější je odstranit, takže doporučuji ošetřit obarvená místa co nejdříve! Pokud je povlak opotřebovaný nebo je na kovových částech kolébky rez, neriskujte s použitím drsných chemikálií, protože by to mohlo poškodit vnitřek kolébky.

Místo toho použijte brusný papír s minerálním lihem bez oleje; to dodá ocelovým povrchům zpět jejich lesk a zároveň chrání před rzí. Pokud jsou přítomny nepoddajné skvrny, zkuste k odstranění vrstev použít roztok z poloviny octa a z poloviny vody.

V případě potřeby můžete také použít třecí alkohol! Vezměte je ven, protože při sušení má silný zápach. Jakmile bude kolébka suchá, měla by být připravena na další dítě!

Měla by být podsedlová matrace pevná nebo měkká?

Na tuto otázku neexistuje správná odpověď. Ale je asi nejlepší, když je matrace pevná, aby dítěti nehrozilo, že by se valila do mezer nebo trhlin mezi cívkami.

Jak odemknete Chicco Bassinet?

Klíčem je použít uvolňovací tlačítko/rukojeť na jedné straně a zvednout ji. Poté musíte uvolnit západky na obou stranách horní části, aby se úplně odstranily.

Co mám dělat, když má moje kolébka prasklinu?

Pokud má vaše kolébka malý škrábaneček nebo čip, nedělejte si s tím starosti! V případě jakýchkoli dalších škod, které jsou přítomny, věnujte tento víkend nějaký čas smirkovému papíru, aby již nebyly viditelné, když dítě přijde. Pokud jsou přítomny nepoddajné skvrny, zkuste k odstranění vrstev použít roztok z poloviny octa a z poloviny vody. V případě potřeby můžete také použít třecí alkohol! Vezměte je ven, protože při sušení má silný zápach.

Jak často byste měli vyměňovat podnožku?

To závisí na tom, jak moc se to používá, ale pravděpodobně byste měli matraci kontrolovat alespoň jednou za měsíc. Pokud jsou v tkanině nějaké slzy nebo díry, měli byste ji rozhodně vyměnit, aby nedošlo k udušení vašeho dítěte! Matrace do kočárku můžete koupit online nebo v obchodech, které prodávají výrobky pro děti.

Mohou rodiče koupit použité Bassinety?

Ano, někteří lidé kupují svému dítěti nový a jiní si mohou pořídit použitý, aby ušetřili.

Jak často by měli rodiče kontrolovat své dítě, když spí?

Rodiče by měli vždy sledovat své spící děti, protože i když se většina případů SIDS vyskytuje během prvních šesti měsíců věku kojenců, došlo k některým případům SIDS, které se vyskytly během batole a předškolního věku.

Jaký je nejlepší způsob, jak zajistit, aby matrace mého dítěte neplesnivěla?

Můžete si zakoupit vodotěsný potah na postel vašeho malého dítěte, který zabrání vniknutí vlhkosti do postýlky/prostředí na spaní. Také se ujistěte, že spí na čistém prostěradle & amp; povlaky na polštáře každou noc! Pokud si myslíte, že se ve vašem domě může vyskytovat plíseň nebo plíseň, můžete také zvážit nákup čističky vzduchu.

Nakonec se ujistěte, že v žádném z potrubí, které přivádí vodu do vašeho domu, nedochází k úniku, protože by to způsobilo zvýšení vlhkosti v konkrétních místnostech, a proto by to zvýšilo šance na nalezení černé plísně někde v nich (společný prostor je za zdmi).