Snadná domácí příprava: Jak udržet dítě v teple v kočárku

V tomto článku se dozvíte jednoduché způsoby, jak udržet dítě v koši v teple.

Způsoby, jak udržet dítě v teple v koši

#1. Použijte přikrývku, která je dostatečně velká na to, aby dítě mělo prostor k pohybu.

#2. Ujistěte se, že mezi spodní částí kočárku a místem, kde se s ním vaše postel setkává, nejsou žádné mezery, aby neunikal teplý vzduch.

#3. Zakryjte všechny větrací otvory na boku nebo zadní části postýlky páskou, tričky, přikrývkami atd. Pokud cítíte, jak jimi prochází studený vzduch, bude to způsobovat, že bude vaše malá ještě chladnější! Pokud ve stáří přejdou do jiné země, budete chtít jejich pas v pořádku, jen pro případ, že by se něco podobného opakovalo!

#4. Pak už jen potřebuješ spát, protože každý ví, že miminka se nestarají o nic jiného, ​​když usnou … ale počkejte, až dojídají! A měli by jít spát každou noc ve stejnou dobu, protože jim to pomůže zařadit se do rozvrhu a miminka prospívají rutinou.

Pokud to neuděláte pro své dítě, pak se peklo rozpoutá, jakmile bude dostatečně mobilní, aby se dostalo z postýlky, což nás vede také.

Jak pečovat a uchovávat kočárek Dream On Me

Umístěte dětskou postýlku mimo dveře ložnice. Zkuste umístit jejich postel dostatečně blízko, abyste na ně mohli dosáhnout a dotknout se jich, aniž byste museli vstávat z postele. Bez ohledu na to, na kterou stranu místnosti ji umístíte, zajistěte, aby měli klid na nepřerušovaný spánek!

Jaké jsou tipy? – Udržujte okolí svého dítěte v teple, ale ne příliš horké. Ujistěte se, že v postýlce není volná přikrývka nebo vycpané zvíře, protože to může představovat riziko udušení. Pokud je to možné, sledujte, jak často vaše dítě během dne spí, protože pokud nespí, je pravděpodobné, že nebude spát ani v noci.

Ujistěte se, že máte pravidelnou rutinu před spaním, která zahrnuje klidné nebo uklidňující činnosti. Použijte bílý šum, zvuky přírody nebo hudbu, které pomohou vašemu dítěti uklidnit spánek, pokud je snadno rozptýlí jiné zvuky v domě.

Co je to trénink dětského spánku? – Pokud jde o trénink dětského spánku, existují různé metody a filozofie, které jsou zastoupeny jako „způsob“ pro všechny ostatní, ale skutečně to, co pro vás jako rodiče a dítě funguje nejlépe, pravděpodobně skončí být tím nejúčinnějším (a doufejme snadným).

Pokud je to možné, doporučujeme napodobovat, jak vás vaši rodiče vychovávali o spánku a spánku, protože jim to fungovalo – ne proto, že by to bylo nutně správné, ale protože to bylo to, na co jste byli zvyklí, a přestože vaše děti mohou být v mnoha ohledech jiné, zjišťujeme, že příliš často následují.

Co je trénink spánku dítěte ? – To, zda vaše dítě spadá do kategorie „dobrého spáče“, bude záviset na tom, jak se v průběhu času vyvíjí dobře odpočatý a zdravý zdravý spánek (tj. Zda je jeho strava v souladu se spánkovým režimem).

To znamená, že děti nevycházejí z pochopení, kolik spánku potřebují, ani dítě nemůže pochopit, kdy by mělo usnout, takže někdy prostě musíte vzít věci do svých rukou!

Pokud jde o výuku kojenců o usínání, existují různé metody, jako je kontrolovaný pláč, společné spaní, sdílení dítěte do jeho pokoje atd.

Vezměte prosím na vědomí, že rady týkající se tréninku spánku u kojenců nejsou univerzálním přístupem a každé dítě bude mít jiné potřeby, pokud jde o pochopení toho, kolik spánku potřebuje.

Existuje však několik obecných pokynů, které můžete dodržovat, pokud máte zájem o trénink spánku dítěte, včetně vytvoření plánu a jeho dodržování – důsledná rutina pro vaše dítě jim pomůže pochopit, kdy je čas usnout (tj. Doba koupele, krmení), která znamená už žádný „pláč až do vyčerpání“! Ujistěte se, že si dostatečně zdřímnou, ale také ušetří energii během dne, takže před spaním, bam! plnou parou vpřed!

Kde by moje dítě mělo spát? Vše závisí na tom, co je pro vaši rodinu nejvhodnější, ale pamatujte si, jestli zkusíte umístit dítě u dveří, okna nebo schodiště, které vede do sklepa. Pokud nebudete udržovat oblast kolem postýlky bez předmětů, které by mohly použít jako kroky k vylézání, vystavujete své dítě riziku vážného zranění a dokonce smrti.

Kam mám v noci dát svou novou postýlku?

Vyhněte se umístění dětské postýlky do místností, jako jsou kuchyně a obývací pokoje, protože se většinou jedná o oblasti s vysokou návštěvností, které rodičům ztěžují sledování dětí během spánku. Místo toho je zkuste umístit do blízkosti jiných ložnic, aby je v případě problému snadno slyšeli.

Nyní, když mám novou dětskou postýlku, kam bychom ji měli umístit? Mnoho rodičů ukládá kolébky svých dětí do ložnice, aby sledovalo, jak se jim v noci daří.

Někteří lékaři však doporučují ponechat postel vašeho dítěte u vstupních dveří nebo okna – to dává smysl, protože jedna z prvních věcí, kterou rodiče dělají při kontrole zdravě spícího dítěte, je vejít do jejich pokoje a naklonit se, aby se na něj podívalo. To by mohlo představovat nebezpečí pro starší kojence, kteří mohou být schopni vylézt z takové blízkosti.

I když necháte dětskou postýlku mimo dveře ložnice, zkuste ji umístit do blízkosti jiných ložnic, takže pokud bude problém, snadno je uslyšíte.

Někteří rodiče umístí postel svého dítěte dostatečně blízko, aby se mohli natáhnout a dotknout se jich, aniž by museli vstávat z postele, jiní dávají přednost tomu, aby jejich děti měly více prostoru – možná jen s délkou paže mezi rodičem a kojencem. Nezáleží na tom, na kterou stranu pokoje dáte svého drobečka, dokud bude mít klid na nepřerušované spaní!