Sanitace NYC Jak zlikvidovat dětskou ohrádku? Nápady

Nyc sanitace jak zlikvidovat dětskou ohrádku? Nejlepší způsob, jak zlikvidovat dětskou ohrádku, je odnést ji na místní hygienické oddělení.

Pokud nemáte místní sanitární oddělení, můžete zavolat do nejbližší společnosti zabývající se nakládáním s odpady a oni vám pomohou se ohrádky zbavit. S největší pravděpodobností si to vyzvednou u vás doma zdarma.

Pokud však žijete v bytovém komplexu nebo někde, kde není možné ponechat velké předměty u chodníku, možná budete muset naplánovat speciální vyzvednutí. Jen je nezapomeňte dostatečně upozornit, aby mohli zařídit, aby si někdo přišel pro ohrádku.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete ohrádku odnést do místního sanitačního oddělení nebo společnosti zabývající se odpadem, můžete zkusit najít recyklační centrum, které plast akceptuje. Je však důležité poznamenat, že ne všechna recyklační centra přijímají ohrádky pro děti.

Nejlepším řešením je tedy předem zavolat a zeptat se, než tam vezmete ohrádku. A konečně, pokud ohrádku nemůžete recyklovat a nemáte místní sanitární oddělení nebo společnost zabývající se odpadem, můžete ji vždy jednoduše vyhodit do koše. Určitě to ale zabalte do pár pytlů na odpadky, aby ostré hrany nepropíchly a někoho nezranily.

Jak rozložíte Pack n Play pomocí kočárku?

Prvním krokem je identifikovat šrouby, které drží korbičku na místě. Podél horní a spodní části korbičky jsou obvykle čtyři nebo pět šroubů. K jejich odstranění budete potřebovat šroubovák.

Po odstranění šroubů můžete korbičku jemně zvednout z rámu Pack n Play. Dávejte pozor, abyste nepoškodili žádné kabely nebo konektory.

Dalším krokem je sejmutí látkového potahu z korbičky. To lze obvykle provést rozepnutím zipu a vytažením z rámu.

Nyní můžete vidět všechny vnitřní součásti korbičky. První věc, kterou budete chtít udělat, je odpojit všechny dráty nebo kabely z jejich konektorů. Poté odšroubujte čtyři nebo pět šroubů, které drží rám pohromadě.

Jakmile je rám oddělený, můžete sundat pěnovou matraci a látkový potah ze spodní části korbičky. To vám umožní přístup ke kovovým tyčím, které tvoří strukturu korbičky.

Nyní můžete odšroubovat šrouby, které drží tyto kovové tyče na místě. Jakmile je vyjmete, můžete je složit a uložit do rámu kočárku.

Posledním krokem je odpojit všechny ostatní dráty nebo kabely z jejich konektorů a znovu sestavit Pack n Play s korbičkou. Ujistěte se, že jej otestujete, než do něj znovu dáte své dítě!

Jak uklízíte Baby Trend Nursery Center?

K čištění Baby Trend Nursery Center budete potřebovat vlhký hadřík a trochu jemného mýdla. Nejprve otřete vnější stranu hřiště vlhkým hadříkem.

Poté na hadřík přidejte malé množství mýdla a otřete všechny povrchy uvnitř hřiště. Ujistěte se, že věnujte zvýšenou pozornost oblastem, kde mohlo vaše dítě plivat nebo slintat. Nakonec hřiště opláchněte vodou a před dalším použitím jej nechte zcela vyschnout na vzduchu.

Pokud budete někdy potřebovat hloubkově vyčistit své dětské centrum Baby Trend, můžete použít směs octa a vody. Přidejte půl šálku octa do litru vody a nastříkejte na všechny povrchy uvnitř hřiště. Nechte hřiště sedět alespoň hodinu, než ho otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem.

Jak složíte ohrádku Baby Trend?

Jak vidíte, ohrádka Baby Trend je již složená. Existuje několik způsobů, jak sami poskládat ohrádku Baby Trend:

– Zatáhněte za dva popruhy poblíž bočních panelů a současně zatáhněte za každou rukojeť. Poté zvedněte jeden popruh přes druhý tak, aby oba spočívaly na spodní části rámu. Přeložte jej svisle na polovinu a položte naplocho pro skladování nebo přepravu.

– Uspořádejte své hřiště zcela otevřené tak, aby všechny čtyři strany směřovaly nahoru jako „X.“ S praxí to bude snadné! Musíte to udělat, protože pokud to neuděláte, při pokusu o složení pera do sebe se nebude moci vejít do pouzdra (pokud bylo zakoupeno).

– Silně zatlačte na horní střední panel a zvedněte pravý boční panel. Přeložte jej svisle na polovinu a položte naplocho pro skladování nebo přepravu.

– Postavte se na hřiště s nohama na šířku ramen, jednou rukou držte levou stranu pera poblíž středního pruhu a druhou rukou držte pravou stranu pera vedle stejného středního pruhu na spodním okraji, kde patro se nachází.

Mírně se nakloňte tak, abyste byli čelem dolů k vnitřní střední části pera, přičemž obě strany pevně přitáhněte k sobě, dokud se nedotknou (bude to vypadat jako oválný tvar). Poté se před složením/srolováním směrem k zemi znovu opřete vzpřímeně (metoda skládání jednou rolí).