Průvodce sestavením kočárku Nuna

V tomto příspěvku se budeme zabývat tím, jak sestavit kočárek Nuna-proces, který trvá pouze 5 minut!

Nuna je lídrem v odvětví kočárků více než 20 let. Jejich kvalita, inovativní design jim přinesl ocenění z celého světa. Nuna také nabízí jednu z uživatelsky nejpřívětivějších záruk v oboru, aby si zákazníci mohli být jisti, že kupují produkt, který vydrží dlouho poté, co z něj vyrostou jejich děti.

Společnost sídlí v Holandsku a založily ji dvě sestry, které chtěly vytvářet bezpečné a pohodlné výrobky pro rodiče a jejich děti.

Jak sestavit kočárek Nuna Mixx

Mixx kočárek je lehký, kompaktní kočárek, který lze složit do kufru vašeho auta. Byl vylepšen přísným vývojem a testováním designu, což zajišťuje hladkou jízdu pro vás a vaše malé, bez ohledu na to, jak nerovný může být terén. Tento příspěvek ukáže, jak snadné je sestavit tento kočárek Nuna.

Tento kočárek Nuna Mixx lze sestavit během několika minut podle následujících kroků:

Krok 1. Umístěte přední kola, řídítka a hlavní tělo dohromady pomocí dvou zajišťovacích kolíků, které jsou součástí vašeho nákupu

Krok 2. Zajistěte jeden konec každého popruhu na příslušné háčky na obou stranách hlavního těla kočárku

Krok 3. Druhý konec každého popruhu připevněte ke kufru auta, blízko místa, kde budete kočárek nasazovat a sundávat.

Krok 4. Zamkněte jednu stranu pásu kolem hlavního rámu kočárku Nuna Mixx na jeho základně a zajistěte jej na místě pomocí jednoho zajišťovacího kolíku, který je součástí balení. Tento krok opakujte pro obě strany, aby se z obou stran v blízkosti kol visely dva pásy.

Krok 5. Umístěte gumové chrániče pod všechny čtyři rohy před jejich připevněním, abyste zajistili, že nepoškrábou nebo nepoškodí povrchy – připevněte je západkami do háčků nacházejících se pod odpovídajícími rohovými kusy, které byly složeny dolů podél spodního okraje platformy. Jednoduché jako koláč! Úplné složení kočárku by nemělo trvat déle než pět minut.

Kroky ke složení kočárku Nuna

  • Odemkněte rámeček a položte jej.
  • Sklopte jednu stranu kočárku a vytvořte s druhou stranou úhel 90 stupňů.
  • Zavřete všechny zámky na obou stranách a poté je sklopte zdola nahoru, dokud nevytvoříte akordeonový efekt-nezáleží na tom, jak daleko dojdete, ale jak těsné jsou vaše záhyby!
  • Nuna PEPP je snazší, protože při skládání nejsou k dispozici žádná kola ani popruhy.

Jak vyčistit kočárek Nuna Mixx

  • Sundejte tkaninu z rámu a perte jemným cyklem ve studené vodě.
  • Nepoužívejte bělidla, odstraňovače skvrn ani žádný druh pracího prostředku.
  • Před uložením úplně vysušte na vzduchu.
  • Čištění potahu sedadla je snadné: jednoduše jej sejměte a vložte do pračky se studenou vodou a zavěste, aby uschlo! Tip: Před skládáním kočárku by měl být také sejmutý kryt.
  • Všechny kočárky Nuna Mixx jsou schváleny společností JPMA (Juvenile Products Manufacturing Association) pro bezpečnostní standardy, které splňují specifikace Americké společnosti pro testování materiálů ASTM F833/F702.

Má Nuna Mixx kočárek?

Ne, ale Nuna Mixx je skvělý kočárek pro děti všech věkových kategorií, takže ho budete moci používat od dětství až po batole. Pro kojence doporučujeme používat buď naše oceňované modely Zapp Xtra nebo Quinny Yezz, do nichž jsou integrovány autosedačky!

Jak dlouho můžete kočárek Nuna Mixx používat?

Nuna Mixx je skvělý kočárek pro děti všech věkových kategorií, takže ho budete moci používat od dětství až po batole. Pro kojence doporučujeme používat naše oceňované modely Zapp Xtra nebo Quinny Yezz, do nichž jsou integrovány autosedačky!

Jak dlouho vydrží baterie?

Baterie Nuna Leaf vydrží až 16 hodin na jedno nabití při běžném používání v režimu Eco a přibližně o 25% více času než jiné srovnatelné systémy.

Může být také provozován bez napájení, když je složen menší pro skladování, připojením adaptéru (prodává se samostatně), který se zapojuje do jakékoli 110voltové zásuvky, například doma nebo v místní kavárně. Systém Nuna Leaf se plně nabije do čtyř hodin.

Jaký je váhový limit?

Systém Nuna Leaf pojme dítě s hmotností až 40 liber nebo asi 18 kilogramů při použití s ​​dětskou autosedačkou (prodává se samostatně) a 55 liber nebo 25 kg pro batolata bez autosedačky.

Sklopí se menší než jakýkoli srovnatelný systém, menší než jedna stopa dlouhý, když je přeložen na polovinu podélně, což usnadňuje skladování doma nebo na výlety. Při používání tohoto produktu nikdy nenechávejte svého drobečka bez dozoru!

Jak dlouho děti používají dětské autosedačky?

Všechny autosedačky Nuna jsou zády ke směru jízdy s pětibodovým bezpečnostním pásem a lze je používat od narození až do hmotnosti přibližně 40 liber nebo 18 kilogramů, obecně dokud není dítěti nejméně jeden rok.