Průvodce pro rodiče k Baby Jogger City Mini: Nastavení polohy sedadla

Pokud máte kočárek Baby Jogger City Mini a přemýšlíte, jak upravit polohu sedadla, máme pro vás pár skvělých tipů. Mnoho rodičů považuje za obtížné dostat své dítě do správné polohy pro zapřažení bez další sady rukou. Ukážeme vám, jak upravit dětskou sedačku tak, aby byla při používání bezpečná a pohodlná!

Kroky k úpravě polohy sedadla dětského kočárku Baby Jogger City

-Krok 1. Umístěte kočárek do ploché, rovné polohy. Pokud je opěrka nohou nastavitelná, měla by být sklopená a zajištěna na místě. Odepněte nebo uvolněte všechny popruhy, které by se mohly zaseknout při pohybu sedadla dopředu nebo dozadu na jeho dráze.

Většina modelů Baby Jogger City Mini má tuto funkci, která vám usnadní život! Poté zatlačte na obě páčky umístěné na obou stranách místa, kde se připevňuje vrchlík (viz výše).

Tím se uvolní ze své polohy zámku, což umožní další nastavení podle potřeby, jakmile bude vše ostatní dokončeno jako první. Zatlačte jemně, ale pevně dozadu, dokud boky vašeho dítěte nebudou vyrovnány s okrajem spodní podložky (jinými slovy, nevyčnívejte přes okraj).

Krok 2. Ujistěte se, že netlačíte dítě příliš dozadu do sedadla, které se nevejde. Poté zatáhněte za obě páky, dokud se ramena vašeho dítěte nezarovnají s místy, kde byly jejich boky, aby je zajistily/zajistily na místě a udržovaly je bezpečně (a bezpečně) usazené, dokud nedokončíte úpravy věcí.

Pokud je toto nastavitelné, nezapomeňte zapnout nebo uvolnit popruhy, které by se mohly zaseknout při pohybu přední části sedadla dopředu nebo dozadu na jeho dráze, než budete dělat cokoli jiného!

Krok 3. Dále zatlačte na obě páčky umístěné na obou stranách místa, kde se připevňuje stříška. To je uvolní ze zamčené polohy, což umožní další nastavení podle potřeby, jakmile bude vše ostatní dokončeno jako první. Poté zatlačte páky zpět do zajištěné polohy.

Krok 4. Nakonec upravte sedadlo dopředu nebo dozadu na jeho dráze podle potřeby, aby se dostalo na dobré místo pro potřeby vašeho dítěte a typ postavy. To by mělo být provedeno, dokud nebudou mít asi palec prostoru mezi pažemi (a nohami, pokud můžete) a kde se vrchlík přichytí. Než vyrazíte, ujistěte se, že jsou všechny popruhy bezpečně utaženy!

Jak zajistit, aby sedadlo mého kočárku bylo více nakloněno

Tipy pro přizpůsobení polohy dítěte Baby Jogger City Mini na cestách! Výšku předního kola můžete nastavit do jedné ze tří různých poloh podle toho, jak se má pohybovat. To je skvělé, pokud víte, že drsnější terény jsou před námi a raději byste podle potřeby měli trochu podpory a stability navíc.

Konečně je tu nastavitelná opěrka nohou, která umožní ještě další přizpůsobení při používání, takže tento krok si určitě nenechte ujít při používání vašeho nového city mini!

Jak mohu připojit přístřešek?

Poté, co je jednou rukou vytáhnete ven, druhou rukou zatlačte obě páčky zpět do uzamčené polohy a druhou rukou se přidržujte vrchlíku nebo řídítek kočárku.

Ujistěte se, že jej připevňujete ke správné liště rámu! Podle potřeby upravte výšku vrchlíku a poté uvolněte opětovným zatlačením zpět do zajištěné polohy. V tomto místě bude přístřešek připevněn. Pokud potřebujete upravit nebo odebrat stříšku, postupujte takto:

Zatlačte obě páčky dopředu, aby jednou zacvakly ze zamčené polohy a druhou rukou se přidržovaly vrchlíku nebo řídítek kočárku. Natahovací stříška, dokud nebude odstraněna ze svého umístění (možná budete muset mírně zatlačit dolů podle toho, jak pevně byla připevněna). Chcete -li znovu připojit, jednoduše zarovnejte spodní okraj přístřešku a zatlačte směrem nahoru k otvorům.

Před použitím kočárku si přečtěte a dodržujte všechny pokyny. Pokud se jedná o dárek od někoho, ujistěte se, že je dodáván s potřebnými nástroji, které můžete upravit podle potřeby. Může chvíli trvat, než si oba rodiče zvyknou na úpravu každé části

Jak upravit polohovací kočárek

Stříška se připevňuje ke kočárku dvěma páčkami na obou stranách. Zatlačte tyto páky směrem ven a poté zvedněte stříšku směrem k sobě, čímž se uvolní ze zamčené polohy, což umožní další nastavení podle potřeby, jakmile bude vše ostatní dokončeno jako první.

Dále upravte obě polohy sklopení sedadla, které se nacházejí v horní zadní části sedadla vašeho dítěte, zatlačením dovnitř, dokud nezapadnou na místo (to je trochu obtížné).

Jakmile k tomu dojde, zatlačte jednoho z nich ven asi jen o čtvrt palce, maximálně tak, aby to umožnilo volný pohyb, aniž byste ho mohli kvůli odporu úplně stáhnout.

To by mělo zajistit, že když budete s novým dětským kočárkem baby jogger city začínat, bude mít pro vaše dítě ideální výšku na sezení, aby nebyly příliš vysoko nad zemí.