Průvodce, kdy může dítě jít v konvertibilní autosedačce

Kdy může jít dítě v konvertibilní autosedačce? Dítě může jít v konvertibilní autosedačce, když váží alespoň pět liber a není delší než 40 palců.

Toto pravidlo platí do jednoho roku věku nebo do doby, než je temeno jejich hlavy zarovnané s horní částí opěradla sedadla obráceného kabrioletu, podle toho, co nastane dříve. Při přechodu na jízdu po směru jízdy se ujistěte, že jste u svého konkrétního modelu zkontrolovali hmotnostní omezení, protože se liší podle značky.

Dobrým tipem pro tento přechod je, že pokud jsou od sebe do 20 liber (například 15/30), má smysl je vyměnit hned, než čekat déle – koneckonců bezpečnost je naším zájmem číslo jedna!

Jak by měl novorozenec sedět v autosedačce?

Dítě by mělo být vždy otočeno čelem k zadní části vozu. Popruhy postroje musí vést přes ramena vašeho dítěte a zajistit v oblasti jeho rozkroku sponou nebo přezkou, v závislosti na tom, jakou sedačku máte.

Některá z těchto sedadel se dodávají také s chrániči při bočním nárazu, které jsou velmi důležité v případě nehody; fungují jako airbagy pro miminka!

Pokud jde o umístění podhlavníku (pro novorozence), ujistěte se, že se dotýkají tváří vašeho děťátka, zatímco jeho brada zůstává blízko hrudníku – tato poloha jim pomůže zůstat v pohodlí při procházkách městem!

Nosítko pro novorozence: některé dětské nosítka obsahují také nosítko, díky čemuž jsou ještě univerzálnější. Korbička je korbička podlouhlého tvaru, která se připevňuje k rámu vašeho dětského nosítka a umožňuje vám jej umístit nahoru nebo dozadu (v závislosti na tom, zda má vaše autosedačka možnost otočení po směru nebo proti směru jízdy).

Jsou navrženy pro přespání a dodávají se s potahy, které lze použít i jako nepromokavé přikrývky!

Rodičovský klín: tuto metodu nikdy nepoužívejte, protože nikdy nebudete vědět, jak je bezpečná, dokud se nestane něco špatného; místo toho se ujistěte, že novorozenec buď sedí ve své autosedačce čelem vzad, NEBO je posaďte na jednu stranu vašeho těla a držte je bezpečně kolem ramen.

Před nastartováním připevněte oba dětské popruhy – jakmile se vám zdá, že je vše jasné, nasaďte se a odjeďte!

Dítě by mělo vždy směřovat k zadní části vozu. Popruhy postroje musí vést přes ramena vašeho dítěte a zajistit v oblasti jeho rozkroku sponou nebo přezkou, v závislosti na tom, jakou sedačku máte.

Některé dětské autosedačky se dodávají také s chrániči proti bočnímu nárazu, které jsou velmi důležité v případě nehody; fungují jako airbagy pro miminka!

Pokud jde o umístění podhlavníku (pro novorozence), ujistěte se, že se dotýkají tváří vašeho děťátka, zatímco jeho brada zůstává blízko hrudníku – tato poloha jim pomůže zůstat v pohodlí při procházkách městem!

Kdy může hlídat dítě déle než 30 minut?

Děti mohou sedět déle než 30 minut, když je drží dospělý. Děti by neměly sedět v autosedačce, houpačce nebo jiném zařízení bez dozoru, protože jim to brání ve vývoji svalů a motorických dovedností.

Pokud musíte s miminkem opustit pokoj, sundejte mu veškerou výbavu, aby se stále mohlo bez omezení pohybovat.

Může jet 4měsíční dítě na výlet?

Absolutně! S miminkem v tomto věku je celkem snadné cestovat. Toto je skvělý čas na první výlet vašeho dítěte, protože bude zvědavé a nadšené z nových památek a zvuků kolem nich, díky kterým bude pro všechny v autě zábavnější.

Rodič si může jednoduše připevnit hračky na své zpětné zrcátko, aby byly během jízdy v dosahu; není třeba každých pár minut zastavovat na odpočívadlech jen proto, že vám došly věci, abyste je zabavili.

A pamatujte si: pokud je vaše dítě na dlouhých cestách neklidné, nemusíte ho nechat vykřičet samotné – existuje mnoho způsobů, jak mohou rodiče miminko uklidnit, když se začnou rozčilovat během jízdy (například zapnutím rádia). .

Jak dlouho může být novorozenec v roce 2021 v autosedačce?

Podle Americké akademie pediatrů (AAP) by děti měly zůstat v autosedačkách co nejdéle. Autosedačky jsou bezpečné kdykoli během letu, takže je v pořádku, pokud chcete, aby vaše dítě spalo během letu.

Děti mohou být bezpečně připoutány v sedadle letadla téměř jakoukoli autosedačkou schválenou Federálním úřadem pro letectví, včetně dětských zádržných systémů orientovaných proti směru jízdy a přestavitelných dětských zádržných systémů.

Pokud cestujete více než jedno malé dítě, nemusí být na palubě dostatek místa pro umístění všech v samostatných nosičích nebo zádržných systémech potřebných pro vzlet a přistání.

Děti mladší dvou let budou potřebovat letenku a štítek na zavazadla, který identifikuje jejich jméno, adresu, telefonní číslo (čísla), e-mailovou adresu (adresy) a vztah k cestujícímu dospělému.

Kdy mohou děti v roce 2021 směřovat dopředu?

Děti v roce 2021 se mohou dívat dopředu, když jsou staré dva měsíce.

Když miminka dosáhnou tohoto věku, jejich krční svaly zesílí natolik, že na krátkou dobu udrží hlavu. Díky tomu se mohou dívat kolem sebe, zatímco sami sedí v kočárku nebo v kočárku čelem k světu!

Pravděpodobně však stále nemají dobrou kontrolu nad svými krky; to vyžaduje více tréninku a silového tréninku. Vzhledem k tomu, že je nepravděpodobné, že vaše dítě bude plně připraveno přesně v šesti týdnech (nebo dokonce blízko), měli byste své dítě držet čelem k vám, dokud nezesílí.

Děti obvykle začnou držet hlavu samy kolem pěti měsíců věku – ale některá potřebují podporu posledních devíti měsíců, než budou mít jistotu, že se od vás odvrátí.

Jak dlouho může dítě zůstat v dětské autosedačce?

Dětské autosedačky obvykle vydrží kolem pěti až šesti let. Důvodem je, že platnost sedačky vyprší dříve, než vaše dítě dosáhne svého váhového limitu 35 liber, což se může stát za méně než rok, pokud je vyšší a těžší než průměr.

Je také důležité si uvědomit, že děti obvykle zůstávají v dětských nosítkách, dokud nedosáhnou výšky 36 palců (asi tři stopy). Není třeba spěchat s jejich výměnou, pokud vám to vyhovuje; sledujte růstové skoky, protože ty mohou signalizovat, kdy je čas jít nahoru.

Pokud si všimnete, že vaše dítě vypadá stísněně nebo nepohodlně, protože vyrostlo, rozhodně ho vyměňte.

Kdy vyměnit autosedačky pro kojence a děti

Existuje několik pokynů, kdy vyměnit autosedačku. Patří mezi ně požadavky na věk, výšku a hmotnost spolu s typem sedadla, které máte.

Většina rodičů bude chtít i nadále používat dětskou autosedačku používanou proti směru jízdy, dokud jejich dítě nevyroste z maximální výšky nebo váhového limitu stanoveného jakoukoli agenturou pro bezpečnostní standardy nebo výrobcem, které používají. Dítě by také mělo být staré alespoň jeden rok, než se přepne na autosedačku s postrojem po směru jízdy, pokud to zákon vašeho státu nevyžaduje dříve (toto se nedoporučuje).

Pětibodové pásy mohou stále poskytovat vynikající ochranu při nárazu, i když vaše dítě nesplňuje tato minima, ale většina odborníků doporučuje zůstat v nich co nejdéle, zejména od narození do čtyř let, protože toto období je spojeno s vyšší mírou zranění. při haváriích.