Průvodce k čištění kočárku Bugaboo Cameleon

Čištění kočárku Bugaboo Cameleon není snadný úkol. Vyplatí se však udržet vaše drahé a stylové dětské vybavení ve špičkovém stavu.

Jak často byste měli čistit? Kolik času tento proces zabere? Jak dostanete všechny ty vlasy ze zákoutí? Máme vše, co potřebujete vědět o údržbě svého kočárku Bugaboo Cameleon právě tady!

Kroky k vyčištění kočárku Bugaboo Cameleon

Krok 1. Nejprve odstraňte veškerou textilii a pěnové vycpávky.

Krok 2. Poté v jemném cyklu omyjte v teplé vodě s jemným mýdlem.

Krok 3. Nakonec vše znovu připevněte, až bude suché; nepoužívejte bělidlo ani jej nedávejte do pračky nebo sušičky.

Jaké je nějaké příslušenství pro Bugaboo Fox?

Některé doplňky pro Bugaboo Fox zahrnují zimní kryt, sluneční stříšku, adaptéry do autosedačky a palubní desku.

Jak nasadit dešťový kryt na kočárek Bugaboo Cameleon

Krok 1. Nejprve odstraňte veškerou textilii a pěnové vycpávky.

Krok 2. Poté sundejte přepravní tašku, která je připevněna dvěma zipy. Dále rozepněte zip hlavní kapuce alespoň do poloviny a poté připevněte pláštěnku proti dešti a vytvořte vzhled ponča, který se hodí kolem základny.

Krok 3. Nakonec zapněte zip hlavním zipem kapuce, dokud není zavřený nebo mírně rozepnutý v závislosti na preferenci ventilace; nepoužívejte suchý zip, protože by mohl poškrábat rám kočárku, až budete znovu připraveni k použití.

Může dítě přes noc spát v kočárku Bugaboo Fox?

Ano, dítě může přes noc spát v kočárku Bugaboo Fox.

Postup, jak složit kočárek Bugaboo Frog

Krok první: Sundejte obě kukly z rámu a položte je za sebe. Sundejte nánožník ze šasi uvolněním vazeb kolem pasu a poté přivažte zpět na hlavní sedací jednotku tak, aby se objala přední část základny směrem od vás, než se sklopí na polovinu podélně jednou stranou na druhou, aby byl viditelný malý černý trojúhelník v dolním rohu.

Mírně povolte popruhy, ale neodepínejte spony ani neodepínejte seřizovače ramenních popruhů; jen dostatečně volné, takže jsou volné, zatímco jsou stále připevněny, pokud to vyžaduje pohodlí dítěte, když spí přes noc v kočárku během cestování.

Lze jej použít za každého počasí?

Ano, lze jej použít za všech povětrnostních podmínek. Byl testován až do teplot až minus 20 stupňů Celsia.

Kočárek není dodáván s dalšími funkcemi, jako jsou světla nebo stěrače atd. Tyto položky lze však v případě potřeby snadno zakoupit samostatně (např. Stírací lišty). To vám umožní používat kočárek v různých ročních obdobích, aniž byste museli nosit příliš mnoho příslušenství.

Jak kočárek vypnete?

Bugaboo Fox má na řídítkách vypínač, který jej vypíná nebo zapíná [16]. Při používání jednoduše klikněte na toto tlačítko a poté jej zatlačte dolů, dokud nezapadne na místo [17].

Jak mohu připojit Maxi Cosi k Bugaboo Cameleon?

Chcete -li připojit Maxi Cosi na Cameleon, ujistěte se, že je bezpečně na svém místě, a ujistěte se, že svorky jsou otevřené. Poté jednoduše zatlačte dolů, dokud neuslyšíte slyšitelné cvaknutí.

Kroky, jak sundat kryt z kočárku Bugaboo

Krok první: Rozbalte kryt

Krok dva: Otočte to a rozepněte všechny čtyři zipy.

Poté sundejte látkový zavinovač a odhalte šedý síťovaný sáček s bílým zipem, který běží po celé délce. Otevřete toto úplně a sejměte matraci z kočárku. V neposlední řadě uvidíte uvnitř další kus skládané látky – jednoduše ji rozbalte před vložením všeho do pračky nebo na ni k čištění

Jak zploštíte kočárek Bugaboo Fox?

Krok první: Najděte dva velké, ploché objekty

Umístěte matraci na horní část každého předmětu. Ujistěte se, že jsou obě zploštělé a nejsou žádným způsobem zdeformované. Logo Bugaboo Fox by mělo být dokonale zarovnané, aby přes něj neprobíhaly záhyby ani stíny

Poté položte list na svůj první kus látky. Budete to muset také vyhladit, aby z něj byly odstraněny také všechny vrásky, což vytvoří pěkný čistý povrch pod další vrstvou látky.

Kroky, jak vložit Bugaboo Fox 2 do mého auta

Krok první: Vyjměte kočárek z auta

Poté vyjměte obě sedadla z kočárku

Jak nainstalovat stříšku do kočárku Bugaboo Cameleon

Nejprve zasuňte vrchlík na místo a pevně přitlačte k horní části rámu. Možná budete potřebovat pomoc s touto částí, protože je velmi těžká a obtížně se připevňuje samostatně. Dva lidé by to však měli snadno dosáhnout bez jakýchkoli problémů.

Dále se ujistěte, že pásky na suchý zip jsou omotány kolem každého bočního háčku, aby bezpečně držely na místě, a nakonec utáhněte všechny uvolněné šrouby a šrouby

Jak vyčistit kočárek Bugaboo Bee

Očistěte kočárek Bugaboo Bee vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Nepoužívejte drsné chemikálie ani abrazivní čisticí prostředky, protože by mohly poškodit látku

Kroky ke sbalení kočárku Bugaboo Fox 2

Krok první: Najděte dva velké, ploché objekty

Umístěte matraci na horní část každého předmětu. Ujistěte se, že jsou obě zploštělé a nejsou žádným způsobem zdeformované.

Jak poznáte, že jsou pokřivené?

Logo Bugaboo Fox by mělo být dokonale zarovnané, aby přes něj neprobíhaly záhyby ani stíny

Poté položte list na svůj první kus látky. Budete to muset také vyhladit, aby z něj byly odstraněny také všechny vrásky, což vytvoří pěkný čistý povrch pod další vrstvou látky.