Průvodce, jak vyčistit kočárek Uppababy Vista

Basinety značky Uppababy Vista jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a jsou odolné. Každý nový rodič musí mít tuto značku kočárku kvůli funkcím, které nabízí. V tomto článku se dozvíte, jak vyčistit kočárek Uppababy vista.

Jak vyčistit Uppababy vista Bassinet

Krok 1. Otřete povrchy vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Potah matrace očistěte odejmutím z rámu kočárku, ručním praním ve studené vodě s použitím jemného pracího prostředku nebo povrchově bezpečného bělidla pro prevenci plísní. Látky, které lze prát v pračce, je třeba prát po každém použití.

Krok 2. Před opětovným připojením k rámu Bassinet Swivel Sleeper Frame jej nechte úplně uschnout (po vyjmutí neukládejte). Povlečení by se také mělo jednou týdně prát v jemném cyklu se studenou vodou a sušit před dalším použitím.

Krok 3. Používejte pouze lůžkoviny Uppababy určené speciálně pro tento výrobek, protože ostatní mohou poškodit váš rám Bassinet Swivel Sleeper nebo zrušit záruky poskytované všemi značkami produktů používaných uvnitř vašeho Bassinet Swivel Sleeper.

Jaké jsou další tipy pro používání tohoto produktu u kojenců a malých dětí? Látky, které lze prát v pračce, by se měly prát po každém použití, před opětovným připojením k rámu Bassinet Swivel Sleeper Frame (po vyjmutí, neukládat) nechat úplně uschnout, ložní prádlo by se také mělo prát jednou týdně na jemném cyklu studenou vodou a před dalším použitím sušit , konkrétně pouze povlečení Uppababy

Jak opravíte motor rock n Play?

Motor není připevněn k vahadlu, takže k němu budete muset přistupovat zespodu. To vyžaduje odstranění šroubů pod každou ze čtyř podložek pomocí šroubováku.

Jak čistíte uklidňující kočárek?

K dezinfekci budete muset plastový obal setřít dezinfekčními ubrousky. Na tomto výrobku nejsou žádné omyvatelné součásti, proto jej neponořujte do vody ani se jej nepokoušejte čistit jiným způsobem, který by vyžadoval navlhčení motoru pod ním!

Co je součástí?

Krabice obsahuje dvě krytky nohou a šrouby pro jejich připevnění k rámu rocker n play. Manuál obsahuje podrobné pokyny, které obsahují obrázky pro sestavení kočárku na místo. Dodává se také se čtyřmi polstrovanými nohami a jedním připevněným prostěradlem navrženým speciálně pro použití v tomto modelu dětské houpačky. Nakonec jsou k dispozici tři vyjímatelné látkové vložky včetně polštáře na podporu hlavy, pravidelné vložky do matrace a prodlouženého polštáře na podporu těla určené pro novorozence do šesti měsíců.

Jaké jsou rozměry?

V rozloženém stavu má tato dokonalá houpačka pro děti délku 36 palců na šířku a 33 palců na šířku a 45 palců na výšku. Ve složeném stavu měří 37,25 palce na délku a 13 palců na šířku a 12 palců pro snadné skladování nebo cestování s přiloženým pouzdrem určeným k uložení veškerého příslušenství dosah vašeho drobečka.

Součástí je odnímatelná hrazdička spolu se třemi plyšáky včetně žáby, želvy a medvěda, které lze podle potřeby vyjmout v závislosti na tom, jak velkou stimulaci si přeje vaše dítě při houpání v novém modelu Jumperoo 360 °. Samotné sídlo obsahuje více než 20 aktivit vhodných pro zapojení mladých myslí v jakékoli fázi vývoje!

Patří sem plastové hryzátka, předení, klavírní klávesnice se světly a hudební plastová hryzátka, předení.

Odkud pochází tento produkt?

Všechny objednávky budou pocházet ze Salt Lake City v Utahu; Většina produktů je doručena do několika dnů od vaší objednávky. Všechny dodávky musí být celně odbaveny, takže dodací lhůty se mohou lišit v závislosti na tom, kam musí vaše položky projít, když opouštějí naše provozovny.

Jaké velikosti šroubů Halo Bassinest?

Halo Bassinest používá šrouby Phillips #0, které jsou přibližně 0,25 palce dlouhé.

Jaká je hmotnost Halo Bassinet?

30 liber

Kolik lamel obsahuje Halo Bassinest?

Tento výrobek obsahuje šest dřevěných lamel.

Jaký je hmotnostní limit pro kočárek UPPAbaby?

Rám Bassinet Swivel Sleeper má hmotnostní limit 25 liber.

Jak používat halo Bassinest klouzavý spánek

Klouzavý spánek Halo Bassinest je skvělý způsob, jak nechat vaše dítě spát ve stejné místnosti jako vy, ale ne hned vedle vás. Může být použit, dokud nejsou zhruba pět měsíců staré nebo do 25 liber.

Jak otevřít kočárek Fisher-Price?

Aby byla zajištěna bezpečnost vašeho dítěte, otevřete tento výrobek na dobře větraném místě. Vyjmutí vaničky z obalu: Prořízněte podél tečkovaných čar ve spodní části krabice a uvolněte poutka; Otevřete jednu z horních klapek a vytáhněte ji zpod spodní klapky. Při práci s druhou stranou budete možná potřebovat pár rukou navíc nebo pevný kus lepenky, abyste podepřeli přebal.

Co mám dělat, když můj kočárek vyžaduje při dodání montáž?

Před montáží čehokoli se nejprve ujistěte, že všechny díly dorazily na místo určení; Jakmile to uděláte, před zahájením instalace si vše pečlivě prohlédněte; Tyto lamely připevněte šrouby, přičemž dbejte na to, aby nedošlo k jejich přílišnému utažení; Zasuňte podložku matrace dovnitř a měli byste být připraveni!

Existuje hmotnostní limit na matraci, která je součástí mého nákupu?

Ano, matrace má maximální hmotnost 20 liber. To by mělo fungovat dobře pro většinu dětí až do věku přibližně 16 měsíců! Pokud vaše dítě spí mnohem déle a/nebo váží více, obraťte se na zákaznický servis pro další pokyny

Jak dlouhou sukni musím vytvořit?

34 palců x 48 palců.

Jak vysoké by měly být strany kočárku?

Asi tři stopy.