Průvodce, jak odemknout strany balíčku a hrát

Je někdy těžké dostat dítě z postýlky, ale pokud chcete, aby spalo ve hře n play, může to být ještě těžší. Možná jste je zkusili houpat nebo houpat, ale ne vždy to funguje. Naštěstí pro vás existuje řešení!

Tento blogový příspěvek vám ukáže, jak odemknout strany balíčku a hrát tak, aby se váš malý mohl sám plazit. Je to snadné peasy!

Jak odemknout strany balíčku n Play

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že balíček a hra jsou ploché na povrchu, který se může poškrábat. Nechcete, aby se vaše dítě zranilo, pokud se během tohoto procesu začne válet nebo plazit!

Krok 2. Poté zatlačte na všechny čtyři nohy, dokud neuslyšíte, jak zacvakly na místo

Krok 3. Jakmile uslyšíte cvaknutí, vytáhněte všechny čtyři nohy

Krok 4. Boční strana se odemkne a vaše dítě se může plazit ven

Jak rozebrat Chicco vedle mě navždy basinet

Kočárek lze snadno rozebrat a poté znovu složit, což znamená, že jej můžete rozložit na různé části a uložit jej, když jej nepoužíváte. Tím ušetříte místo.

Jak dlouho vydrží matrace Chicco vedle mě?

Matrace Chicco vedle mě má po otevření šestiměsíční životnost, takže se před otevřením nebo zakoupením tohoto produktu ujistěte, že jste na své dítě připraveni!

Kolik stojí Chicco vedle mě?

Noční spánek Chicco Next To Me stojí v průměru 125 $ v závislosti na tom, odkud se díváte na nákup, ale často existují propagační akce, které by mohly cenu dále snížit.

Jak vyčistit kufřík Maclaren

Tento kočárek se snadno čistí tkaninami, které lze prát v pračce, neměli byste však při mytí matrace používat drsné čisticí prostředky.

Kroky k tomu, jak složit Uppababy Vista s Bassinetem

Chcete -li kočárek složit s připojeným kočárkem, nejprve otevřete a zajistěte obě strany řídítek. Poté sklopte sedadlo zatažením za něj shora tak, aby leželo naplocho. Nakonec zvedněte obě strany nautilu v režimu sklápění.

Jak rozebrat Graco Pack ‚n Play Bassinet

Graco Pack ‘n Play Bassinet je jednoduché rozebrat, jednoduše vyjměte matraci a rám a poté je znovu připojte v opačném pořadí.

Jak dlouho trvá Chicco vedle mě? Kolik hodin denně to potřebuji?

Na základě spánkových návyků vašeho dítěte a času, který stráví spaním v nočním kočárku Chicco Next To Me, lze očekávat, že tento výrobek bude používán kdekoli mezi dvěma týdny až do šesti měsíců věku.

Pronajímá někdo Chicco vedle mě?

Tyto noční pražce není možné pronajmout, takže pokud uvažujete o koupi tohoto modelu, pamatujte, že po otevření nebo zakoupení neexistuje východisko!

Jak dlouho používat baset?

Na základě spánkových návyků vašeho dítěte a času, který stráví spaním v nočním kočárku Chicco Next To Me, lze očekávat, že tento výrobek bude používán kdekoli mezi dvěma týdny až do šesti měsíců věku.

Pronajímá někdo Chicco vedle mě? Tyto noční pražce není možné pronajmout, takže pokud uvažujete o koupi tohoto modelu, pamatujte, že po otevření nebo zakoupení neexistuje východisko!

Jak zajistit pohodlnější spaní

Vyberte si matraci, která je měkká a pohodlná. Toho lze dosáhnout použitím potahu matrace z organické bavlny, který chrání pěnu před jakýmkoli potenciálním poškozením způsobeným tekutinami nebo nečistotami.

Jak dlouho trvá Chicco vedle mě? Na kolik hodin za den to potřebuji?

Na základě spánkových návyků vašeho dítěte a času, který stráví spaním v nočním kočárku Chicco Next To Me, lze očekávat, že tento výrobek bude používán kdekoli mezi dvěma týdny až do šesti měsíců věku.

Kroky k sbalení upbabby kočárku

Krok 1. Ujistěte se, že jsou nohy zcela natažené a zajištěné na svém místě. Pokud uvidíte, že nejsou, vytlačte je, dokud neuslyšíte slyšitelné cvaknutí.

Krok 2. Tím zajistíte, že každá ze čtyř nohou bude pevně utěsněna, takže bude velmi obtížné, ne -li nemožné, aby se pod vaší váhou připoutaly; to by mohlo potenciálně vést ke zranění.- Jemně stáhněte na obou stranách látky ve středu nahoře a zatáhněte směrem ke středu korbičky.

Krok 3. Je důležité si všimnout, jak se to dělá, protože tkanina tvoří kravatu, která drží vše pohromadě.- Jakmile stáhnete dolů na obě strany a uvidíte, jak jsou nyní vaše ruce umístěny, jemně zvedněte, aby se všechny čtyři rohy zvedly současně.

Skládaný produkt okamžitě položte na rukojeť, dokud se úplně nezhroutí; pokud není správně dokončeno, nohy vypadnou zespodu, což by mohlo způsobit zranění nebo poškození okolních předmětů- pokračujte v pevném vytahování nahoru, dokud není zcela zavřený.

Pronajímá někdo Chicco vedle mě?

Tyto noční pražce není možné pronajmout, takže pokud uvažujete o koupi tohoto modelu, pamatujte na to, že jakmile jej otevřete nebo zakoupíte, nebude možné jej vrátit.