Průvodce balíčkem Graco Pack n Play: Klíčové věci, které je třeba vědět při montáži hracího dvora

Sestavení balíčku Graco Pack n Play může vypadat jako zastrašující úkol. Existuje tolik kousků a pokyny nemusí být natolik jasné, aby plně porozuměly.

Existují však některé věci, které byste měli vědět před zahájením procesu montáže, což vám to usnadní! V tomto blogovém příspěvku se podělím o klíčové věci, které byste měli vědět při sestavování vašeho Graco Pack n Play.

Věci, které je třeba vzít v úvahu při sestavování balíčku Graco Pack n Play

#1. Matrace je určena pro pohodlí dítěte; nikdy by nemělo být používáno jako spací plocha při sestavování balení n hrát s basinetem!

#2. Abyste se vyhnuli nehodám udušení, vždy se ujistěte, že mezi podložkou matrace a spodním roštem na podlahové pánvi pack n play nejsou mezery (nemusí platit, pokud používáte prostěradlo).

#3. Při sestavování rámu nejprve vložte kulaté konce do odpovídajících otvorů a poté pevně zacvakněte, dokud nejsou všechny klipy zajištěny. Ujistěte se, že jsou klipy řádně zajištěny, nebo se uvolní.

Jak umyji Chicco vedle mě kouzelnou matraci do kočárku?

V zásadě to znamená odstranění celého pogumovaného dna z rámu vašeho Chicca vedle mého nočního pražce, aby bylo možné snadno zjistit, jak špinavé to může být.

Ujistěte se, že jsou všechny kusy ve vaší krabici, a položte je na velký čistý povrch – Ujistěte se, že nejsou žádné hřebíky nebo ostré předměty, které by prorazily listy atd.

Poté, co vše rozložíte tak, jak by měly být, umístěte dvě kovové tyče na každý konec látkové podšívky- Nyní přikryjte prostěradlem pro podložku na matraci. Vraťte se zpět ke všem krokům, abyste se ujistili, že nic nezmeškáte, než použijete svůj nový halo basinet!

Jak se starám o svou sadu povlečení do postýlky UPPAbaby?

Používejte jemné mýdlo a vlhký hadřík bez drsných chemikálií nebo namáčení ve vaně, protože to může snížit životnost vašeho výrobku. Před uložením nechte úplně uschnout na vzduchu.

Jaké jsou vedlejší účinky přílišného slunečního záření při používání kočárku?

Přikrývka by měla zakrývat boky dítěte, zatímco je venku v teplých měsících, a v případě potřeby ji chránit před škodlivými ultrafialovými paprsky, protože je venku horko. Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru v blízkosti vody.

Může dítě přespat v kočárku UPPAbaby?

Doporučujeme, aby děti nespaly v kočárku déle než tři až čtyři hodiny najednou. Doporučuje se také, aby byly umístěny na záda nebo na bok, nikdy lícem dolů, protože by to mohlo zvýšit riziko SIDS (syndromu náhlého úmrtí kojenců).

Jak sestavit kočárek UPPAbaby?

První krok: připevněte držáky ramen baldachýnu pomocí dodaného hardwaru.

Druhý krok: připevněte opěrnou tyč matrace a utáhněte šrouby.

Třetí krok: zacvakněte kojeneckou vložku na místo mezi dvě látková poutka, která by ji měla během používání bezpečně držet na místě.

Čtvrtý krok: před vyjmutím dítěte z vnitřní strany kočárku sejměte spony bezpečnostního popruhu, abyste mohli v případě potřeby spustit platformu matrace až dolů.

Pátý krok: připevněte kolečka k rámu kočárku.

Šestý krok: připevněte baldachýn na sloupky silným stlačením, dokud tlačítko nevyskočí do otvoru v horní části každého sloupku. Dávejte pozor, abyste mezi nimi neskřípli prsty!

Sedmý krok: Pomocí klipů kočárku UPPAbaby (prodává se samostatně) propojte kočárek s odpovídajícím podvozkem kočárku nebo si zakupte příslušenství kočárku, které se snadno přichytí. Můžete také vytvořit mimořádně bezpečné uchycení pomocí elastických popruhů pro oba sponky.

Jak zastavit kolaps UPPAbaby

Zkontrolujte, zda je korbička bezpečně zajištěna na svém místě. Pokud nebyl úplně zatlačen dolů, může být mezera mezi matrací a spodní částí rámu. Matrace by měla těsně přiléhat.

Jak udržet dítě v kočárku v teple?

Ujistěte se, že dítě nosí teplou deku. Plachta nemusí v chladnějším počasí stačit, protože mezi matrací a spodní částí rámu budou stále mezery. Nejlepší možností by bylo použít silnější vložku nebo nárazníky.

Jak skládat korbičku Britax Chaperone

Položte korbičku na bok a ujistěte se, že leží naplocho.

Začněte na jednom konci rámu a pevně zatlačte dolů, dokud neuslyšíte cvaknutí. Neskládejte na polovinu, protože by to poškodilo kočárek.

Jak složit přenosný kočárek Chicco

Začněte odstraněním podestýlky nebo hraček, které jsou uvnitř kočárku. Zatlačte současně na obě strany, dokud nezapadnou na místo, poté mírným zvednutím uvolněte.

Jak čistit halo matraci

Nejprve z produktu vyjměte všechny položky a v případě potřeby jej otřete teplou vodou pomocí jemného mýdla. Výrobek neperte v pračce, mohlo by dojít k jeho poškození! Před použitím vysušte na vzduchu. Můžete také zaznamenat čisté skvrny pomocí dětských ubrousků- nezapomeňte je poté vysušit na vzduchu! Vždy mějte sáček na plenky tímto zásobený pro rychlé dotyky, když jste venku & amp; o!

Jak velký je tento halo basinet?

Rozměry pro tento otočný spánek Halo Bassinet naleznete níže: „V x 28“ D x 37,25 „Š.

Jakou velikost listů pasují do kočárku Chicco Lullago?

Velikost prostěradla Chicco Lullago je 30 x 40 palců.