Proč plenky prosakují? Přečti si tohle

Proč plenky prosakují? To je častá otázka novopečených rodičů. V této příručce se dozvíte, proč plenky prosakují a jak na to.

Proč plenky prosakují

-Mnoho netěsností dochází, protože plenka je nošena příliš těsně.

-Nejlepší způsob, jak tomu zabránit, je zajistit, že si koupíte velikost větší, aby seděla volně a pohodlně kolem pasu vašeho dítěte.

-Pokud jim nesedí, pokud mají na kůži červené skvrny nebo se neustále vrtí, pak je rozhodně čas na novou velikost!

-Plenky by měly být vyměněny co nejdříve, jakmile byly používány příliš často, aby neprosakovaly: snažte se nenechávat děti ve špinavých plenkách déle, než je nutné, abyste předešli vyrážkám a nepohodlí.

-A co je nejdůležitější – ujistěte se, že víko kbelíku s plenkami je vždy pevně uzavřeno, abyste nezískali větší závan, než co už je v koši!

-Pokud se stane, že prosakuje, zkuste dítě přebalit na ochrannou plastovou fólii a použít omyvatelné ubrousky.

Jaký je rozdíl mezi Pampers a Huggies?

Mezi Pampers a Huggies je velký rozdíl.

Pampers jsou vyrobeny z měkčích materiálů, díky nimž jsou pro miminko pohodlnější. Mají také širší střih v pase, který usnadňuje oblékání a svlékání.

Huggies jsou naopak vyrobeny z hrubších materiálů, které mohou být pro miminko méně pohodlné. Mají také užší pas, který může být obtížnější nasadit a sundat.

Celkově bych řekl, že Pampers jsou lepší než Huggies. Je to však jen můj názor – můžete místo toho preferovat Huggies!

Jak si vyberu značku plen?

Může být zdrcující se rozhodnout, kterou značku plen si vybrat. S tolika různými značkami na trhu, jak víte, která je ta pravá pro vaši rodinu? Zde je několik věcí, které je třeba zvážit při výběru značky plen:

-Cena. Pleny mohou být drahé, takže budete chtít najít značku, která vyhovuje vašemu rozpočtu.

-Snadnost použití. Některé značky se používají snadněji než jiné. Hledejte značku s poutky, které dobře drží, a designem, který se nehrne kolem pasu.

-Zásah do životního prostředí. Než se rozhodnete, zvažte dopad každé značky plen na životní prostředí. Některé značky jsou vyrobeny z udržitelnějších materiálů než jiné.

-Výkon. Jak dobře plenka funguje? Plenka, která prosakuje nebo špatně saje vlhkost, není dobrá.

– Nasákavost. Ne všechny plenky jsou stejné, pokud jde o absorpci, takže pokud máte hodně vlhčící, ujistěte se, že vaše vybraná značka tuto práci zvládne!

Jaké plenky jsou nejlepší na vyrážku z plen?

Existuje několik různých typů plen, které jsou nejlepší pro plenkovou vyrážku. Pokud má vaše dítě mírný případ plenkové vyrážky, můžete použít jednorázovou plenku z obchodu nebo látkovou plenku.

Pokud má vaše dítě závažnější případ plenkové vyrážky, měli byste použít volně prodejnou mast, jako je Desitin, která pomůže chránit jeho pokožku. Můžete také zkusit použít domácí lék, jako je olivový olej nebo vazelína. Ať už si vyberete jakýkoli typ plenky, dbejte na to, abyste ji často vyměňovali a udržujte oblast kolem plenky suchou.

Pokud má vaše dítě potíže s průjmem, měli byste místo běžných plen používat savé spodní prádlo, jako je Depends Underwear. To pomůže zabránit úniku průjmu a dalšímu podráždění.

Jaká je nejvíce prodyšná plenka?

Prodyšná látka se obvykle používá na dětské oblečení, ale pokud ji chcete použít na plenky, může to být dobrá volba. Používá vysoce kvalitní materiál, který umožní vzduch dovnitř a ven z plenky, takže se vaše dítě nebude cítit nepohodlně nebo mokré. Tato možnost přichází s technologií skvělé savosti, která také zajišťuje, že při jejich používání nedochází k únikům!

Jsou také velmi měkké, díky čemuž jsou pohodlné po celou dobu nošení. Pokud hybridní možnosti nejsou to, co hledáte, podívejte se na další značky, jako jsou plenky Huggies Little Snugglers, které dnes od Amazonu nabízejí podobné funkce za nižší cenu.

Která plena je nejlepší pro citlivou pokožku?

• Pampers jsou nejlepší pleny pro citlivou pokožku. Tato značka bude mít měkký materiál, který nebude dráždit jemnou pokožku vašeho miminka.

• Má také absorpční jádro s určitým množstvím SAP, které rychle absorbuje vlhkost a uzamkne ji od povrchu, což také pomáhá předcházet vyrážkám! Mají na sobě dokonce zábavné vzory, takže vaše dítě bude tyto plenky rádo nosit po celý den! Nejen, že jsou kvalitní, ale jejich cena ve srovnání s jinými značkami je mnohem nižší, díky čemuž jsou tyto jednorázové plenky také cenově dostupné.

Které plenky jsou nejlepší Pampers nebo Huggies?

Debata mezi tím, která značka je lepší, pampers vs Huggies, se táhne už desítky let. Tady je náš názor! Neříkáme, že byste měli jít a kupovat jeden přes druhého (ostatně to by bylo docela neslušné), ale provedli jsme průzkum vašich možností, abychom vám pomohli v tomto rozhodovacím procesu. Podívejte se na to níže:

Pamper Plenky získaly několik ocenění, včetně vítězství v Parents Magazine Best New Product Award v roce 2001 a získání ocenění „Best Classic“ v anketě rodičů Baby Center – takže rozhodně vědí, co dělají, pokud jde o výrobu produktů, které maminky milují! Kromě toho, že jsou rodiči velmi oblíbené, jsou plenky Pamper také známé tím, že jsou neuvěřitelně savé.