Proč je těhotenské oblečení tak drahé? Průvodce

Proč je těhotenské oblečení tak drahé? Je to otázka, která byla položena nesčetněkrát, jak těhotnými ženami, tak jejich partnery.

A zdá se, že to není jednoznačná odpověď. Existuje celá řada teorií, ale nejpravděpodobnějším vysvětlením je kombinace několika faktorů.

Jedna z teorií říká, že těhotenské oblečení je prostě mezera na trhu, a proto si za něj firmy mohou účtovat, co chtějí. To však nevysvětluje, proč i základní položky, jako jsou legíny a tílka, mohou stát více než 50 dolarů.

Další možností je, že výrobci vědí, že těhotné ženy zoufale hledají oblečení, které jim padne, a tak toho využívají a účtují vysoké ceny.

To může být do jisté míry pravda, ale nevysvětluje to, proč ceny v posledních letech tak rychle rostou. Jaký je tedy skutečný důvod vysokých nákladů na těhotenské oblečení?

Nejpravděpodobnějším vysvětlením je, že oděvní průmysl se stále více globalizuje a náklady na pracovní sílu rostou.

Materiály používané na výrobu těhotenského oblečení jsou navíc často dražší než materiály používané na běžné oblečení. Například mnoho těhotenských šatů používá pružnou látku, která se přizpůsobí rostoucímu bříšku, což je obvykle dražší než nepružná látka.

Jak mám pózovat pro těhotenské fotky?

Těhotenství je krásné období vašeho života a měli byste ho dokumentovat těhotenskými fotkami! Ale jak byste měli pózovat? Zde je několik nápadů, jak začít:

-Noste něco, v čem se budete cítit krásně. Ať už jsou to splývavé šaty nebo vypasované džíny a roztomilý top, oblékněte si něco, v čem se budete cítit pohodlně a sebevědomě.

-Ukažte svou dětskou bouli! Položte si ruce na břicho nebo si podepřete jednu nohu, abyste předvedli své křivky.

– Buďte kreativní s rekvizitami. Šátek, květiny nebo dokonce kus látky mohou dodat vašim fotografiím další prvek zajímavosti.

-Buď upřímný! Upřímné záběry mohou být jedny z nejkrásnějších a nezapomenutelných těhotenských fotografií. Požádejte svého fotografa, aby vás zachytil při interakci s partnerem, čtení knihy nebo si jen užíváte chvíli klidu.

-Hlavně se bavte! Toto je zvláštní období ve vašem životě, tak si to užijte!

Doufám, že vám tyto tipy pomohou při přípravě na vlastní těhotenské fotografie! Pokud máte nějaké další nápady nebo tipy, podělte se o ně v komentářích níže!

Jak na svém iPhonu vytvořím siluetu obrázku?

Chcete-li na svém iPhonu vytvořit siluetu obrázku, nejprve obrázek otevřete v aplikaci Fotky. Dále klepněte na Upravit v pravém horním rohu obrazovky. Poté klepněte na tlačítko Úpravy v dolní části obrazovky a přejděte dolů a vyberte Sytost.

Nakonec posuňte jezdec Sytost úplně doleva, abyste obraz desaturovali a vytvořili efekt siluety.

Po dokončení úprav fotografie klepněte na Hotovo. Silhouetting je skvělý způsob, jak přidat drama a zajímavost jinak obyčejné fotografii! Zkuste to příště, až budete chtít své fotografie okořenit.

V jakém měsíci těhotenství byste měli fotit těhotenské fotografie?

Existuje několik věcí, které je třeba vzít v úvahu, když se rozhodujete, jaký měsíc těhotenství dělat

Chcete se také cítit pohodlně a mít energii na focení. A nakonec chcete, aby vaše břicho bylo dostatečně velké, abyste se mohli chlubit, ale ne tak velké, aby to bylo nepříjemné.

Jak pořídím obrázky siluety ze svého Iphone s mateřstvím?

Existuje několik způsobů, jak pořizovat obrázky siluety pomocí vašeho iPhone. Jedním ze způsobů je použití vestavěné aplikace Fotoaparát. Nejprve otevřete aplikaci Fotoaparát a ujistěte se, že je vypnutý blesk.

Poté namiřte fotoaparát na předmět a klepněte na obrazovku. Expozice by měla být nastavena na automatiku. Poté klepnutím na tlačítko spouště pořiďte snímek.

Dalším způsobem, jak pořizovat obrázky siluety pomocí iPhonu, je použití aplikace třetí strany, jako je ProCamera nebo Manual. S těmito aplikacemi budete mít větší kontrolu nad nastavením, jako je clona, ​​rychlost závěrky a ISO.

Ať už si vyberete kteroukoli metodu, experimentujte, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků! A nezapomeňte – cvičení dělá mistra! Tak vydržte a bavte se!

Jak si vytváříte své vlastní těhotenské fotky?

K pořízení krásných těhotenských snímků nepotřebujete profesionálního fotografa. Můžete to udělat sami pomocí několika jednoduchých tipů.

Nejlepší čas na focení těhotenských fotek je ve druhém trimestru, kdy ještě nejste ani moc velká, ani moc malá.

Oblečte si něco, v čem se budete cítit krásně, jako splývavé šaty nebo vypasovaná košile. A ujistěte se, že máte dobré osvětlení. Přirozené světlo je vždy nejlepší, ale pokud jste uvnitř, zkuste najít dobře osvětlenou místnost.

Buďte kreativní ve svých pózách! Nemusíte stát před prázdnou zdí. Zkuste sedět na lavičce nebo ležet v trávě. Pokud máte další děti, uveďte je na fotkách!

Hlavně se u toho bavte! Toto je zvláštní období ve vašem životě, tak si ho užijte. A nezapomeňte hodně fotit.

Tento okamžik si budete chtít pamatovat navždy. Můžete si také přečíst další články, jako kdy byste měli velikost Up v plenkách a jaký je rozdíl mezi plaveckými plenkami a běžnými plenkami.