Proč chci znovu nosit plenky? Průvodce

Proč chci znovu nosit plenky? Existuje několik důvodů, proč chci znovu začít nosit plenky. Prvním důvodem je, že si užívám pocit, že jsem mokrá a když mi plenka připadá těžká. Je to opravdu zvláštní pocit, ale cítím se dobře.

Druhým důvodem je, že se mi líbí, jak ve mně plenky vyvolávají emoce. Když nosím plenku, cítím se submisivnější a poslušnější. Je to jako bych byla dítě někoho jiného a oni se o mě starali. Nošení plenky mi dává pocit bezpečí a jistoty, což je něco, co ve svém životě potřebuji.

A konečně, nošení plen mi dělá radost. Je to hloupost, ale když si obléknu čerstvou plenku a přitisknu si ji ke kůži, nemůžu se ubránit úsměvu. Je na tom něco, co mi dělá dobře.

To jsou důvody, proč chci znovu začít nosit plenky. Doufám, že chápete, odkud pocházím a proč je to pro mě důležité.

Jak vytáhnete hovínka z opakovaně použitelných plaveckých plen?

Existuje několik způsobů, jak dostat hovno z opakovaně použitelných plaveckých plen. Jedním ze způsobů je vyhodit hovínko do záchodu a poté je spláchnout.

Dalším způsobem je použít vlhčený ubrousek k vyčištění hovínka a poté ho vyhodit do koše. Třetím způsobem je vložit plaveckou plenku do uzavíratelného sáčku a poté ji vyhodit. Ať už si vyberete jakýkoli způsob, nezapomeňte si poté umýt ruce!

Plavecké plenky jsou nezbytné pro zajištění bezpečí vašeho miminka při plavání. Zabraňují tomu, aby se voda z bazénu dostala do plenky vašeho dítěte a způsobila vyrážku, a také udržují výkaly mimo bazén. Pokud máte opakovaně použitelnou plaveckou plenku, ujistěte se, že víte, jak ji správně čistit!

Potřebuje 3leté dítě plenku na plavání?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každé dítě je jiné. Některé děti se naučí na nočník ve věku tří let a nebudou potřebovat plenky, zatímco jiné je mohou stále vyžadovat.

Pokud si nejste jisti, zda vaše dítě potřebuje plenky na plavání nebo ne, je nejlepší mýlit se na straně opatrnosti a vzít je s sebou. Plavecké plenky mohou pomoci ochránit vaše dítě před nehodami ve vodě a také pomohou zabránit šíření bakterií v bazénu. Navíc jsou zábavné a barevné – kdo by neměl rád pár dobrých plaveckých plen?!

Pokud nakonec budete muset používat plavecké plenky, je třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se ujistěte, že máte dobrý pár, který zůstane na místě a nebude prosakovat. Za druhé, nezapomeňte je sundat, jakmile vaše dítě skončí plavání – nechcete, aby bylo příliš horké a zpocené.

Nakonec vždy nezapomeňte umýt plavecké plenky vašeho dítěte po každém použití. To je pomůže udržet čisté a bez jakýchkoli choroboplodných zárodků nebo bakterií.

Musí batolata nosit plenky?

Krátká odpověď na tuto otázku je ne, batolata nemusí nutně nosit plenky. Existuje však několik věcí, které byste měli mít na paměti, když se rozhodujete, zda dát batole do plenky nebo ne.

Jedna věc, kterou je třeba zvážit, je, zda vaše batole již bylo cvičeno na nočník. Pokud nebyly učeny na nočník, doporučuje se, aby při plavání nosily plenku. I když totiž dokážou zadržet moč na delší dobu, stále existuje riziko, že se jim v bazénu stane nehoda.

Pokud bylo vaše batole cvičeno na nočník, možná budete chtít zvážit jeho současné zvyky v koupelně. Pokud mají obvykle nehodu po vypití příliš velkého množství džusu nebo vody, je pravděpodobně dobrý nápad nechat je nosit plenku na plavání.

Je to proto, že pravděpodobně budou muset při plavání častěji používat koupelnu a nechcete, aby měli nehodu v bazénu.

V konečném důsledku záleží na vás, zda vaše batole bude nosit plenku na plavání nebo ne. Pokud vám vyhovuje jít bez nich, pak je to naprosto v pořádku. Pokud si však nejste jisti jejich zvyky v koupelně, může být lepší hrát na jistotu a nechat je nosit plenky.

Jak poznám, že moje dítě potřebuje plenku na plavání?

Ne všechny děti potřebují plenku na plavání. Pokud je vaše dítě cvičené na nočník a dokáže ovládat svůj močový měchýř a střeva, pravděpodobně žádný nepotřebuje. Pokud však vaše dítě ještě není na nočník nebo má nějaké nehody, plavecká plenka je nezbytná, aby bylo čisté a suché.

Plavecké plenky jsou také důležité pro kojence a batolata, kteří ještě nejsou na nočník. Na rozdíl od běžných plen, plenky na plavání absorbují jakékoli nehody, takže dítě nezmokne a nezašpiní se. To může pomoci předcházet infekcím způsobeným bakteriemi v bazénové vodě.