Podrobný průvodce sestavením kočárků Quinny

Kočárky Quinny jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí něco lehkého a přenosného, ​​ale přesto dostatečně prostorného, ​​aby se do nich pohodlně vešlo jejich dítě. Lze je také snadno složit a vložit do kufru auta, když potřebujete někam vyrazit.

Dát jeden dohromady může být docela ošidné, když nevíte jak. Proto jsme vytvořili tento podrobný návod, jak sestavit kočárek Quinny Zapp Xtra!

Šlápněte na sestavení kočárku Quinny

Instrukce:

Krok 1. Vložte sedadlo do základny automobilu. Ujistěte se, že jej ještě plně neutáhnete, protože to lze provést později.

Krok 2. Zasuňte jednu ze vzpěr do každého bočního panelu, kde by měly sedět – ty zjistíte buď uvolněním nebo utažením drážek šroubovákem (podle toho, jak je váš model sestaven).

Krok 3. Jemně utáhněte všechny šrouby, aby bylo vše pohromadě, a poté upravte přebytečnou látku, aby z ní nevyčnívaly žádné volné nitě. Pokud je to možné, zastrčte je dovnitř! Nyní jste připraveni k použití!

Tipy: Kočárky Quinny se dodávají v mnoha různých modelech v závislosti na tom, kolik místa při skládání kočárku potřebujete, jak lehký ho potřebujete, kolik úložného prostoru chcete mít, nebo kolik dětí se do vašeho Quinny vejde.

Novější modely obsahují funkce, jako jsou senzorová světla, která ukazují, kdy vaše dítě potřebuje jen trochu tepla, ale přesto potřebuje spát venku na čerstvém vzduchu nebo pokud vaše dítě potřebuje přebalování.

Ne všechny Quinny mají pláštěnky do deště, ale pokud najdete ten, který ano, poskytují skvělou ochranu před živly pro vaše nejmenší – i když fouká vítr nebo prší, protože jsou vyrobeny spíše z látky než z plastu.

Jak rozeberete Quinny Buzz?

Quinny Buzz se skládá z pěti různých částí, které dohromady tvoří kočárek. Při sestavování a rozebírání kočárku si musíte dát načas, protože zpočátku to může být docela nešikovné, ale jakmile si zvyknete, jak to jde dohromady, stane se z toho druhá přirozenost.

Krok 1. Vyjměte hlavní jednotku z polohy převislé nad řídítky odšroubováním jediného šroubu na každé straně pomocí klíče nebo šroubováku. Dva šrouby jsou umístěny za plastovými kryty, které je třeba před přístupem odstranit – to způsobí, že mírně vyskočí, takže je během montáže nezapomeňte upustit!

Uvidíte čtyři malé otvory těsně pod místem, kde se každé kolo setkává s rámem, podle čehož poznáte, že jsou správné. Šroub se odtud odšroubuje a lze jej odstranit otáčením ve směru hodinových ručiček rukou nebo klíčem/šroubovákem

Krok 2. Vezměte na vědomí, jak byla hlavní jednotka umístěna před vyjmutím, protože to pomůže zapamatovat si, jak ji po dokončení znovu nasadit – znovu pomocí šroubováku/klíče otáčejte v opačných směrech, dokud nebudou oba šrouby zašroubovány zpět do otvorů na každé straně. Znovu se ujistěte, že všechny plastové kryty byly předem vyměněny!

Krok 3. Nyní vyjměte dvě sady čtyř šroubů umístěných pod místem, kde se sedadlo setkává s rámem, nejprve je odstraňte buď rukama nebo kleštěmi; tyto je třeba opatrně uvolnit, takže na ně příliš netlačte.

Krok 4. Ujistěte se, že máte jasný přehled o tom, jak a kde by měla být sedačka zasunuta, než to uděláte, zabráníte tak nesprávnému návratu nebo úhlu, který může způsobit poškození vašeho kočárku!

Jak deaktivovat Quinny Buzz Xtra

Pro Quinny Buzz Xtra existuje jeden plastový kryt; u všech ostatních modelů existují dva – vezměte na vědomí, jak byly umístěny při demontáži během demontáže, protože tyto je třeba také vyměnit (nezapomeňte na žádné šrouby!).

Krok 1. Zasuňte sedadlo na místo a ujistěte se, že znovu nezapomenete ani jednu sadu šroubů pod ním. Zajistěte, aby se obě sady shodovaly s jejich příslušnými otvory, klouzáním zevnitř ven a pevným šroubováním po úplném zasunutí každého šroubu.

Krok 2. Kovové konzoly by měly být v přední části sedadla a neměly by směřovat ven (nezapomeňte se také vrátit k tomu, jak byly umístěny během demontáže!). Zasuňte obě strany na místo a zajistěte, aby byly všechny šrouby bezpečně utaženy.

Pro každou konzolu na obou stranách je jeden plastový kryt – tyto je třeba zasunout dovnitř ven a přitom pevně utáhnout po úplném zasunutí každého šroubu. Nakonec pevně zatlačte dolů na horní část každé konzoly, aby zacvakla na místo, než přejdete na další krok!

Krok 3. Nyní posuňte kapuci nahoru, jako byste normálně používali kočárek s prostorem pod ním, kam budou chodit nožičky dítěte; v případě potřeby by to mohlo také sloužit jako úložiště pro jiné položky! Pevně ​​zatlačte na všechny klipy nebo tlačítka, abyste se ujistili, že jsou zajištěny na svém místě.

Krok 4. Vytvořte sedadlo umístěním opěradla jednoho ze sedadel vašeho kočárku na horní část rámu a jeho kliknutím na místo pomocí tlačítek se šipkami nahoru; ujistěte se, že je to pod úhlem, který vyhovuje vašemu záměru používat Quinny!

Krok 5. Nyní posuňte dolů hákové popruhy na každou stranu, kde budou připnuty, jakmile bude dítě v nové jízdě (a také umožní rychlé uvolnění v případě potřeby). Zasuňte háčky pod popruh kapuce, aby nedošlo k poškrábání nebo poškození jakýchkoli povrchů, zatímco je zatlačíte zespodu ven.

Nyní spojte oba háčky do zkříženého tvaru a pevně zatáhněte dvěma rukama nahoru, dokud nebudou dostatečně těsné.