Pleny měnící barvu, když jsou mokré? Průvodce

Plenky měnící barvu, když jsou mokré? Tvůrci Huggies říkají, že mají novou plenu měnící barvu, která dá rodičům vědět, když se jejich dítě pomočí.

Pleny, které jsou stále ve fázi testování, jsou navrženy tak, aby při navlhnutí změnily barvu z bílé na modrou.

To by bylo velkou pomocí pro rodiče s malými dětmi, kteří chodí na nočník, protože by už nemuseli hádat, jestli jejich dítě odešlo do plenky, nebo ne.

I když se to může zdát jako neotřelý nápad, není to poprvé, co se o něco takového pokusili. Podobné produkty jsou na trhu již několik let.

V čem jsou tedy tyto nové plenky Huggies jiné? No, jednou z největších stížností na stávající plenky měnící barvu je to, že mohou být za určitých světelných podmínek špatně vidět. Huggies říká, že jejich nové plenky změní barvu, i když jsou vlhčí než jiné produkty, takže je snáze odhalí.

Musíte nosit plenky na miminko?

Odpověď na tuto otázku je zvučná: „To záleží!“ Neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla, pokud jde o baby shower, takže záleží jen na preferencích hostitele a na tom, co pro akci plánuje.

Pokud si nejste jisti, zda jsou plenky nutné, nebo ne, je vždy nejlepší mýlit se na straně opatrnosti a vzít si nějaké s sebou pro každý případ. Není totiž nic horšího, než se na večírku objevit s prázdnýma rukama!

Pokud navštěvujete sprchu, která již obsahuje plenkový dort nebo jiné zásoby, pak klidně nechte plenky doma. Pokud ale přinášíte dárek, je vždy dobré zahrnout i něco praktického, jako jsou plenky nebo ubrousky. Nastávající novopečení rodiče tak mohou začít zásobovat nezbytnosti pro své ratolesti.

Pokud si nejste jisti, zda jsou plenky nutné, nebo ne, je vždy nejlepší mýlit se na straně opatrnosti a vzít si nějaké s sebou pro každý případ. Není totiž nic horšího, než se na večírku objevit s prázdnýma rukama!

Pokud navštěvujete sprchu, která již obsahuje plenkový dort nebo jiné zásoby, pak klidně nechte plenky doma.

Pokud ale přinášíte dárek, je vždy dobré zahrnout i něco praktického, jako jsou plenky nebo ubrousky. Nastávající novopečení rodiče tak mohou začít zásobovat nezbytnosti pro své ratolesti.

Můžete mít miminko a plenkovou párty?

Odpověď je ano! Můžete mít miminko a plenkovou párty. Mnoho lidí se rozhodne pro oba typy večírků, protože nabízejí různé výhody.

Miminko je obvykle formálnější událost, kdy hosté přinášejí dárky pro nové miminko. Pleenková párty je více pohodová a hosté si většinou přinesou plenky nebo peníze na nákup plen. Ať už si vyberete jakýkoli typ večírku, nezapomeňte zahrnout hry, aktivity a občerstvení, které vaše hosty zabaví.

Například na plenkové párty můžete závodit, kdo nejrychleji oblékne plenku, nebo kdo dokáže rozbrečet nejrealističtější miminko. Bez ohledu na to, co si vyberete, určitě se u toho bavte!

Jak někoho požádáte o plenky?

Pokud potřebujete pomoc se získáním plen pro vaše dítě, existuje několik způsobů, jak o ně požádat. Můžete se zeptat rodiny, přátel nebo dokonce cizích lidí. Můžete také vyhledat online banky plen nebo charitativní organizace, které vám mohou pomoci.

Bez ohledu na to, jak žádáte, buďte vždy zdvořilí a vděční za jakoukoli pomoc, kterou dostanete. Poděkujte osobě, která vám dává plenky, a dejte jí vědět, jak moc pro vás její pomoc znamená. Pokud vám nemohou pomoci přímo, mohou vás nasměrovat správným směrem.

Jak požádat o plenky na pozvánce na miminko

Miminko je zábavná párty, kde se rodina a přátelé sejdou, aby oslavili nadcházející narození nového dítěte.

Pozvaní obvykle přinášejí dárky pro nastávající maminku, ale je mnoho případů, kdy budete chtít, aby také přispěli na pleny nebo jiné specifické předměty, které budou potřeba i v kojeneckém věku. Zde je návod, jak požádat hosty, aby tak učinili na vaší pozvánce:

– Pokud je to možné, rozesílejte své pozvánky s dostatečným předstihem, aby si lidé mohli zakoupit jakékoli požadované položky ještě před příchodem na večírek. Můžete dokonce chtít zahrnout objednávkový formulář s informacemi o registru dárků mezi ty zasílané poštou.

Hosté, kteří potřebují více času, jej mohou před návštěvou této akce proměnit ve svůj místní obchod, pokud již nejsou online.

– Pro ty, kteří jsou online, přidejte odkaz na registr do spodní části pozvánky nebo na přílohu. Hostům to usnadní hledání nápadů na dárky a zajistí, že si koupí něco, co potřebujete.

– V případě, že někteří hosté nemusí mít přístup k internetu, uveďte na pozvánce řádek jako „prosím, přineste plenky“, aby věděli, co je nejvíce potřeba. Můžete také určit značky nebo velikosti, pokud existují nějaké preference.

– Pokud očekáváte hodně lidí a chtěli byste pomoci s konkrétními předměty, vytvořte skupinovou nástěnku na Pinterestu, kam mohou jednotlivci připínat položky, na které chtějí přispět. Tímto způsobem každý ví, o co bylo postaráno, a neexistují žádné duplikáty!

Díky těmto krokům budete moci zajistit, že vaše dítě bude mít vše, co potřebuje, jakmile přijde velký den. Tyto tipy můžete použít také při jakékoli jiné příležitosti v registru dárků, jako je například kolaudační párty!