Pack N Play Bassinet: Jak dlouho v nich děti spí?

Pack n Play Bassinet je skvělý způsob, jak udržet své dítě v noci blízko. Jednou z nejčastějších otázek, které noví rodiče na tento kočárek mají, je, jak dlouho v něm může jejich dítě spát, než z něj vyroste. Odpověď se liší v závislosti na tom, jak staré je vaše dítě, jak velké je a jak často ho během dne přesouváte.

Jak dlouho mohou děti spát ve hře Pack n Play Bassinet?

Pack N Play Bassinets jsou bezpečné pouze pro krátkodobé použití. Pokud plánujete používat svůj Pack ‚n‘ Play jako postýlku na plný úvazek, nezapomeňte si koupit správnou velikost matrace (buď 30 „x 52“, nebo pro větší děti 32 „x 53“). Nejmenší doporučený věkový rozsah je 0 – šest měsíců. Zajistíte tak, že ho vaše dítě nepřeroste příliš rychle a bude se při spaní uvnitř cítit pohodlně.

Kolik místa mám ponechat mezi nosnou tyčí matrace a koncovým panelem?

Mezi opěrnou tyčí matrace a koncovým panelem ponechejte alespoň jeden palec prostoru.

Musím před vložením dítěte položit přikrývku?

Ne, není nutné pod dítě ukládat prostěradla nebo přikrývky, když spí uvnitř jejich pack ‚n‘ play basinetu. Pokud však plánujete používat cestovní postel jako skutečnou postýlku (která bude použita přes noc), důrazně doporučujeme, abyste tak učinili z bezpečnostních důvodů.

Jakou váhu by mělo moje dítě nasadit na ochrannou podložku na hraně kolejnice?

Maximální povolená hmotnost našich chráničů Edge Rail je 15 liber na stranu / celkem 30 liber. Tím je zajištěno, že ani větší děti se nemohou postavit proti mřížím, jakmile vyrostou.

Jaký je váhový limit pro kočárek v balíčku N Play ??

Dětský kočárek Graco pack n play má hmotnostní limit 15 liber.

Co to pro mě znamená?

To znamená, že pokud vaše dítě váží více než 15 liber, pravděpodobně se do něj již pohodlně nevejde a bohužel budete muset zakoupit další otočný spánek nebo noční koš, do kterého se vejde, když dosáhne 25 liber+.

Mohu použít svůj balíček N a hrát s basetem v letadle?

Obecně řečeno, pokyny leteckých společností uvádějí následující: Standardní kočárek (ať už ve stylu deštníku nebo tradičnější s pevným rámem), skládací postýlka/dětská postýlka v tašce, nosič dětského autosedačky/rám nosiče používaný jako kočárek musí dodržovat tyto pokyny:

Jediným manévrem musí být schopna projít vnějšími a kabinovými dveřmi letadla. To znamená, že je sbalený (pokud je skládací) nebo rozebraný bez nutnosti další montáže/demontáže;

Velikost složeného, ​​roztaženého a plně zabaleného kočárku pro let by neměla přesáhnout 45 palců na délku o 25 palců na šířku a 29 palců na výšku.

Jak čistíte cestovní postýlku Lotus?

Látka na potahu Lotus Travel Crib je pečlivě navržena s jemným cyklem. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme prát ve studené vodě a sušit na nízké teplotě, případně sušit na vzduchu.

Jak proměníte guava lotos na baset?

Stačí sejmout kryt z postýlky Lotus a převést jej na kočárek. Kolébkové základny zacvakávají na místo na konci každé nohy, díky čemuž se tato přenosná sada dětských povlečení snadno přesouvá z místnosti do místnosti.

Jaké jsou rozměry kočárku Guava Lotus?

Matrace 28 „x 20“ poskytuje dostatek prostoru pro to, aby se váš malý cítil bezpečně a bezpečně.

Jak dlouho můžete používat kočárek Guava Lotus?

Lotus Bassinet je útočištěm pro vaše novorozence. Můžete jej použít od 0 do 3 let, když si mohou sami sednout a zvednout jednu nohu alespoň částečně do vzduchu bez pomoci; pokud ještě nejste úplně připraveni, máte možnost je dát do sklopného bezpečnostního pásu, aby se oba rodiče trochu vyspali a přitom měli malé děti poblíž.

Jak odebrat stříšku UPPAbaby Bassinet

Krok první: Najděte dva zipy na vnitřní straně vrchlíku v horní části. Ty slouží k jeho otevírání a zavírání.

Krok dva: Chcete -li uvolnit oba zipy, podržte jazýček na obou koncích a jemně zatáhněte, dokud se nerozevřou.

Krok tři: Vyhledejte plastovou sponu v zadní části kočárku, aby ji bylo možné odstranit zpod připevněného baldachýnu.

Krok čtyři: Opatrně zatáhněte za klip, abyste jej odstranili

Krok pět: Najděte tyč vrchlíku a buďte připraveni ji vytáhnout

Krok šest: Jednou rukou držte rukojeť kočárku a vytáhněte tyč

Krok sedm: Sejměte vrchlík z tyče.

Jaký je rozdíl mezi UPPAbaby Cruz a Vista?

CRUZ má kompaktnější a lehčí konstrukci rámu. Pojme pouze jedno sedadlo, zatímco VISTA nabízí mnoho možností dvojí konfigurace, včetně kočárků pro kojence nebo batolata, kde mohou spát, když jste na cestách. Styl tohoto kočárku je jednoduchý, ale elegantní, takže se snadno vejde do jakéhokoli prostředí.