Nejlepší nápady, co dělat na mateřské dovolené

Co dělat na mateřské dovolené? Pokud jste jako já a máme tendenci být trochu tradičnější, pokud jde o rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, pak vás to možná nenapadlo, dokud se vaše dítě nenarodí.

Na mateřskou jste před porodem snad ani nepomysleli! Ale teď, když nadešel čas, abyste si udělal zaslouženou odstávku se svým novým balíkem radosti, jaké jsou některé věci, které mohu dělat během příštích několika měsíců volna?

Zde je jen několik nápadů:

-Co když se místo rozesílání životopisů nebo hledání pracovních příležitostí mezi kojením nebo výměnou plen (což bude s přibývajícím věkem stále obtížnější) zaměřit na budování online přítomnosti zakládáním/sdílením blogů.

-Začněte dopředu přemýšlet o tom, co chcete dělat se svou kariérou dál. Budete překvapeni, kolik příležitostí se v průběhu roku otevře, takže nikdy není příliš brzy začít přemýšlet o tom, kam se vydáte!

-Mateřská dovolená nejenže může přinést nová přátelství a vztahy pro budoucí obchodní vyhlídky, ale také poskytuje příležitost k posílení těch, která již existují.

Jak sama fotíte těhotenské fotky?

Těhotenské obrázky jsou velmi oblíbenou volbou pro těhotenské oznámení a myslím, že jejich focení může být ještě zábavnější než rodinné fotky. Zde je návod, jak to udělat sami.

Budete potřebovat:

Fotoaparát s nastavením časovače nebo dálkové ovládání fotoaparátu Stativ Pozadí Vaše břicho! A nějaké rekvizity, pokud je chcete! Před focením si vyhledejte nápady na Pinterestu, abyste měli představu o tom, jaké snímky byste chtěli, nebo to použijte jako inspiraci k vytvoření něčeho nového!

Měli byste si také naplánovat pořadí, ve kterém budete věci střílet, protože mezi jednotlivými pozicemi nemusí být dostatek času – jakmile začnou být něčí ruce unavené z toho, že drží tělo nahoře, máme hotovo.

Pokud je to možné, zkuste místo, kde natáčíte, alespoň jednou navštívit, abyste věděli, jak dlouho bude trvat příprava a zahřátí vašich dětí. Nezapomeňte si také dopřát dostatek času mezi sériemi – 30 minut je dobré.

Mohu si na těhotenské focení vzít černou?

-Absolutně. Černá je krásná barva a myslím, že sluší všem, zvláště těhotným ženám! Mateřská sezení jsou o vás, takže noste cokoliv, v čem se cítíte nejlépe, včetně černé. Některé z mých oblíbených těhotenských fotek byly černé!

Jaká je nejlepší barva na těhotenské fotky?

Nejlepší barva na těhotenské obrázky je něco jemného, ​​jako je růžová nebo krémová. Musí být lichotivý k pokožce, ale ne příliš silný. Chcete, aby vaše oblečení vypadalo skvěle a abyste se cítili sebevědomě, aniž byste odváděli pozornost od dětského hrbolku!

Jak naplánuji těhotenské focení?

Těhotenské focení je zábavný způsob, jak oslavit rostoucí miminko. Zde jsou naše nejlepší tipy pro plánování úžasného těhotenského focení s vámi a vaším partnerem:

– Rozhodněte, kde bude focení probíhat. Bude to uvnitř nebo venku? Pokud jste venku, zkuste najít místo, kde nebude procházet příliš mnoho lidí, abyste se mohli cítit pohodlně & uvolněný! Některá dobrá místa zahrnují parky, zahrady nebo dokonce přímo před vaším domem, pokud je poblíž pěkná krajina.

Pokud to děláte v noci, ujistěte se, že je nabité veškeré flash zařízení!! Vždy rádi pomůžeme s umístěním, protože pravidelně fotíme v Londýně! Fotografovali jsme mumie na Hampstead Heath, Primrose Hill & Richmondský park.

– Obleč se! Zkuste si obléct něco, v čem se cítíte pohodlně a zároveň skvěle vypadá. Pro chlapy se snažte nenosit nic příliš světlého nebo rušivého, protože někdy mohou přehlušit fotku, takže chceme mumie & tátové vypadají úžasně!

Pro holky je dobré, když máte jednu věc, která vyčnívá z vašeho outfitu – třeba pásek, nějaké šperky atd. Pomůže vám to zajistit, že se naše pozornost bude soustředit pouze na mámu & dítě raději než všude kolem nich!!

Milujeme oblékání na tématické focení, jako jsou kovbojové/Indiáni (pokud jsou venku), díky kterým jsou věci extra zábavné a odlišné! Také si pamatujte, že to může být kus oblečení, který použijete jen jednou…takže není ostuda utratit trochu víc za něco, co vydrží a bude vždy výjimečné!

Můžete také nosit oblečení svého dítěte, pokud je novorozeně, protože tyto oblečení budete pravděpodobně milovat nejvíce (a dokonce by se mohlo cítit jako jejich vlastní malé focení!

Nápady na těhotenské focení

– Vyfoťte matku, jak se zezadu drží za břicho. Použijte barevnou zeď jako pozadí nebo před ni položte květiny, abyste své fotografii dodali barvu a hloubku. Pro diváky to vytvoří zajímavou perspektivu a zároveň ukáže, jak velké má břicho!

– Klasický záběr: Nechte maminku pózovat na židli s jednou nohou nahoře, zatímco se opře loktem o koleno. Umístěte jej tak, abyste viděli, jaký outfit vypadá na hrbolku nejlépe, aniž byste něco příliš napínali – a přesto ukazujte všechny strany najednou.

Pokud je to možné, použijte místo kovových rámů židlí něco jako dřevěné panely (nebo dokonce plastové); to usnadňuje jejich pohyb, ale dává jim stabilitu než tradiční nábytek se sedacími vaky.

– Moderní záběr: Podívejte se na některé z architektury kolem vás. Mnoho budov má zajímavé prvky, které vytvářejí perfektní kulisy, pokud se maminka chystá udělat pár kroků nebo dokonce vylézt na střechy! Pokud ne, zaměřte se jen na její outfit a okolí místo toho, abyste dělali všechno o břiše – přesto ukažte všechny strany najednou.