Nejlepší kroky, jak vyčistit vyplivnutí z kočárku

Plivání je jedna věc, které by se noví rodiče měli v kočárku svého malého vyhýbat. Co se však stane, když vaše dítě plivne na kočárek? V tomto článku vás naučíme, jak vyčistit plivance od kočárku.

Kroky, jak vyčistit plivanec od basetů

Krok 1. Plivání je obvykle snadné čištění, pokud máte po ruce správné produkty. Pokud se to stane, když vaše dítě spí, použijte malý ručník nebo hadřík, abyste nasali co nejvíce plivanců, než je dáte zpět do kočárku.

Krok 2. Po odstranění přebytečného mléka vlhkým hadříkem nechte znečištěné místo přes noc odkryté a před výměnou podestýlky jej nechte zcela vyschnout na vzduchu. Poté spusťte vše podle pokynů výrobce, abyste dosáhli nejlepších výsledků!

Krok 3. Dobrým způsobem, jak zabránit tomu, aby se to opakovalo, je říhání dítěte po každém krmení před usnutím v noci.

Kroky k čištění dětské matrace

K čištění matrace kočárku použijte vlhký hadřík a jemné mýdlo. Před sušením opláchněte teplou vodou a ujistěte se, že jsou všechny zbytky mýdla pryč. Vysajte viditelný prach nebo nečistoty.

Nechte úplně uschnout na vzduchu; nepoužívejte sušičku, protože by mohlo dojít k poškození látky. V případě potřeby použijte nástavec čalounění vašeho vysavače k ​​vyčištění štěrbin nárazníků a dalších složitých částí ložní soupravy.

Jakmile dosáhnete nejlepších výsledků, zavěste si na šňůru na prádlo venku ve stinném místě, jakmile vše důkladně vysušíte; nevystavujte vinylové krytiny přímému slunečnímu světlu, protože vysoké teploty mohou časem způsobit deformaci nebo změnu barvy. Pokud je to možné, chraňte před přímým slunečním zářením, protože to poškodí plastové součásti, které tvoří rámy basinetů, jako jsou závěsy & amp; manipuluje po delší expozici.

Kdy dítě používá Bassinet?

Ujistěte se, že dítě váží minimálně 15 liber nebo dosáhlo maximální hmotnosti pro kočárek.

Je také důležité zajistit, aby se vaše dítě mohlo převrátit samo – pokud není dostatečně silné, může se zaseknout mezi podložku matrace a boční stranu kočárku, což by mohlo způsobit udušení. Horní kolejnice by měla být 30 palců od podlahy (aby nehrozilo zakopnutí) a spodní konec by měl mít mírný sklon k zádové opěrce, aby dítě nemohlo sklouznout hlavou z postele.

Upozornění: tento výrobek je určen pouze jako pomocný prostředek pro spánek kojenců; NIKDY nesmí být použit jako zádržný systém! NEPOUŽÍVEJTE S MATRACÍMI SNÍŽENÍMI SIDS.

Jediným problémem s pohodlnou vestičkou Summer Infant Deluxe je, že může být trochu obtížné se vejít na určité basety, takže při tomto kroku budete možná potřebovat pomoc jiné osoby.

Jak čistíte pee z matrace z paměťové pěny?

Pokud máte matraci z paměťové pěny, pak ji nejlépe vyčistíte pomocí jedlé sody. Jednoduše posypte postiženou oblast a nechte hodinu působit, než odsajete přebytečný prášek. To by mělo stačit!

Jak se zbavíte plísně v kočárku?

Při úklidu po miminku jednoduše použijte vysavač s nástavcem na čalounění a odstraňte veškerý prach a nečistoty, které se časem nahromadily. To také pomůže osvěžit matraci, aby nedošlo k žádnému zápachu nebo hromadění bakterií, které by mohly být škodlivé pro děti, které na nich spí.

Jaké jsou další způsoby, jak dostat moč z matrace z paměťové pěny?

vaše dítě si smáčí postel, můžete použít parní čistič, abyste se zbavili skvrn. Jednoduše naplňte napařovač vodou a nastavte jej na „páru“, než se budete pohybovat po matraci, ale nedržte jej na jednom místě příliš dlouho, protože by mohlo dojít k poškození látky. Je také možné, že po vyčištění může přetrvávat nějaký zápach, i když se moč vypařila; pokud je to problém, zkuste posypat jedlou sodou po celé matraci nebo použít jiné pohlcovače zápachu, jako je aktivní uhlí, které budou bezpečné pro děti, které na nich spí.

Jak udržuji svůj kočárek z paměťové pěny čistý?

Napařovač s vodou a před pohybem po matraci jej zapněte na „páru“ a ujistěte se, že jej nebudete držet na jednom místě příliš dlouho, protože by to mohlo poškodit látku. Je také možné, že po vyčištění může přetrvávat nějaký zápach, i když se moč vypařila; pokud je to problém, zkuste posypat jedlou sodou po celé matraci nebo použít jiné pohlcovače zápachu, jako je aktivní uhlí, které budou bezpečné pro děti, které na nich spí.

Jaké jsou tipy pro udržení čistého kočárku z paměťové pěny?

Nedržte napařovač na jednom místě příliš dlouho. Posypte svou matraci jedlou sodou nebo použijte jiné pohlcovače zápachu, jako je aktivní uhlí, které budou bezpečné pro děti, které na nich spí.

Než se budete pohybovat po matraci, nezapomeňte ji nastavit na „páru“ a nedržte ji na jednom místě příliš dlouho, protože by mohlo dojít k poškození látky. Je také možné, že po čištění může přetrvávat nějaký zápach, i když se moč odpařila.

Jak dlouho může dítě používat kočárek 4Moms?

Košíček by měl být používán, dokud se dítě nebude moci samo zvednout nebo převrátit, a v tu chvíli je čas na postýlku.

Můžete dát DockATot do Halo Bassinest?

Ne. DockATot se do otvoru nevejde, protože je příliš široký.