Nejlepší How To Baby Book? Průvodce

Jak nejlépe rezervovat miminko? Pokud hledáte to nejlepší, jak dětskou knížku, pak už nehledejte. Baby Book od Dr Searse je nutností pro každého nového rodiče. Pokrývá vše od těhotenství až po první rok života vašeho dítěte.

TheBabyBook je plná užitečných tipů a rad od jednoho z předních pediatrů v zemi.

Další skvělou volbou je The Happiest Baby on the Block od Harveyho Karpa. Tato kniha učí rodiče, jak pomocí jednoduchých technik během několika minut uklidnit své plačící dítě. Obsahuje také užitečné informace o spánku, krmení a řešení běžných problémů, jako je kolika a prořezávání zoubků.

Ať už si vyberete jakoukoli knihu, ujistěte se, že je přizpůsobena vašemu specifickému rodičovskému stylu a fázi vývoje dítěte. Přečtení si základů vám pomůže cítit se lépe připraveni na výzvy a radosti z výchovy dítěte.

Co mám zapsat do dětské knížky?

Dětská knížka je skvělý způsob, jak sledovat vývoj a milníky vašeho dítěte. Když budete listovat stránkami, budete se moci podívat zpět a uvidíte, jak moc vyrostly. Co byste měli zapsat do dětské knížky?

Někteří rodiče se rozhodnou zahrnout vše – ode dne, kdy se jejich dítě narodilo, až po současnost. Jiní se rozhodnou pro velké události nebo vrcholy. Zde je několik nápadů:

– Informace o narození dítěte (jméno, datum, čas, váha, délka)

– Jména a povolání rodičů

– První slova a kroky dítěte

– První dojmy od rodiny a přátel

– To nejlepší z prvního roku: oblíbená jídla, hračky, aktivity

– Termíny očkování

Samozřejmě můžete zahrnout také fotografie a další upomínkové předměty, jako jsou nemocniční náramky nebo první účes vašeho dítěte. Pokud si nejste jisti, co napsat, zeptejte se příbuzných a blízkých přátel na jejich oblíbené vzpomínky na vaše dítě. S trochou pomoci budete mít brzy drahocenný záznam o nejranějších letech vašeho dítěte.

Jaké máte nápady, co zahrnout do dětské knihy? Podělte se o ně s námi v komentářích!

Co napsat do knihy o miminku pro kolegyni?

Pokud hledáte nápady, co napsat do knihy o miminku pro kolegyni v práci, zde je několik tipů. Nejprve přemýšlejte o tom, co budou noví rodiče nejvíce potřebovat, když se přizpůsobí životu s novým dítětem.

Pravděpodobně budou potřebovat spoustu trpělivosti, lásky a podpory. Mohli byste napsat něco jako „Přeji vám vše nejlepší, až se stanete rodiči! Vím, že v tom budete skvělý.“

Další možností je podělit se o své vlastní zkušenosti jako rodič nebo nabídnout radu na základě toho, co jste se naučili. Například: „Vzpomínám si, jak jsem byl nevyspalý, když se mi narodil syn. Ujistěte se, že se budete střídat s dítětem vzhůru, abyste si oba mohli odpočinout.“ Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že je to upřímné a podporující.

Pokud si nejste jisti, co říci, existuje spousta online zdrojů s návrhy knih o miminkách. Rychlé vyhledávání na Googlu by vám mělo pomoci najít perfektní zprávu pro nové rodiče. Hodně štěstí!

Je na pozvánce na miminko jméno otce?

Jméno otce tradičně na pozvánce na miminko nefiguruje. Stále více párů se však rozhoduje uvést na pozvánce jméno otce. Pokud si nejste jisti, co dělat, je nejlepší požádat o radu svého papírníka nebo svatebního plánovače. Budou vám schopni pomoci vytvořit pozvánku, která je ideální pro vaši oslavu.

Pokud se rozhodnete uvést na pozvánce jméno otce, je třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se ujistěte, že se někde na pozvánce objeví jména obou rodičů.

To pomáhá zajistit, aby každý věděl, kdo je pozván do sprchy. Musíte se také rozhodnout, jak chcete pozvánku formulovat. Některé páry se rozhodnou uvést jména obou rodičů, zatímco jiné se rozhodnou uvést pouze jméno matky.

Bez ohledu na to, jak pozvánku zformulujete, důležité je, aby každý věděl, kdo je pozván na oslavu nového příchodu. Uvedením jména otce na pozvánce jistě udáte tón zábavné a nezapomenutelné události. Děkuji za přečtení! Doufáme, že vám to pomohlo zodpovědět vaši otázku.

Poznámka: Pokud je pro vás obtížné uspat vaše děťátko, podívejte se na naši příručku Jak uspat miminko v postýlce pro průvodce.

Co můžete dělat místo dětských her?

Pokud vás nebaví hrát dětské hry, existuje spousta jiných způsobů, jak vyplnit čas. Můžete mít konverzační stanici, kde se hosté mohou ptát nastávající maminky na její těhotenství, porodní plán nebo mateřství obecně.

Případně můžete společně dělat řemeslnou činnost nebo se podívat na dojemné video o rodičovství. Důležité je, aby se všichni cítili dobře a bavili se! Máte nějaké další nápady na alternativy k dětským hrám? Podělte se o ně v komentářích níže!

Co je tombola o dětské plenky?

Tombola plen pro miminko je zábavný způsob, jak přidat vzrušení do vašeho miminka a dostat každého do akce. Funguje to takto: každý host přinese balíček plen (čím více jich přinesete, tím větší šanci na výhru máte!) a vloží je na určené místo.

Poté si někdo vylosuje lístek z klobouku nebo misky a osoba s tímto číslem vyhraje všechny plenky! Je to skvělý způsob, jak se zásobit plenkami pro vašeho nově příchozího a zároveň si užít trochu zábavy. Navíc je to snadný způsob, jak zapojit všechny, aniž byste museli nějak extra plánovat. Tak na co čekáš? Začněte ty plenky sbírat!

Pokud hledáte další nápady na zábavnou hru pro miminko, podívejte se na náš příspěvek o nejlepších hrách na miminko. A pro více informací o tom, co můžete očekávat od svého miminka, zamiřte do našeho konečného průvodce miminky. Tombola s plenkami je u hostů vždy velkým hitem a je to skvělý způsob, jak každého dostat do akce! Tak si na příští večírek určitě jeden přidejte. Bavte se!