Nejjednodušší způsob, jak rozebrat kočárek Chicco Bravo

Tento blogový příspěvek poskytne podrobné pokyny, jak rozebrat kočárek Chicco Bravo, abyste mohli kousky buď vyčistit nebo uložit a přitom je udržovat v bezpečí!

Mnoho čerstvých rodičů neví a jak rozebrat kočárek Chicco Bravo, ale tento blogový příspěvek vás právě to naučí. Bravo je lehký a kompaktní kočárek ideální pro rodiny na cestách.

Má několik úžasných funkcí, jako je skládání jednou rukou a vícepolohové sklopné sedadlo s opěrkou nohou, které usnadňují přepravu z místa na místo. Pokud ale chcete dětský kočárek čistit nebo skladovat, když jej nepoužíváte, pak jeho rozebrání může být bez pokynů docela náročné.

Kroky k demontáži kočárku Chicco Bravo

Krok 1. Otevřete kočárek a sejměte jednu stranu sedadla. Odstraňte z této části veškeré vycpávky a také veškeré další příslušenství, které je k ní připojeno, například vrchlík nebo držáky nápojů.

Krok 2. Dále rukama zatáhněte za černý kryt každého kola, dokud nevyskočí s určitým odporem. Při tom se nedotýkejte ničeho kromě kol samotných!

Krok 3. Jakmile budou všechna čtyři kola úspěšně odstraněna, překlopte klapku sedačky, abyste se dostali na její spodní stranu, kde najdete dvě malé svorky, které přidržují látkové klopy pro přístup na obě strany rámu – sejměte je jejich sevřením pak je od sebe odtrhnout jako závěs na dveře (s nějakou silou se uvolní)

Krok 4. Dále vyšroubujte čtyři šrouby, které drží dvě ramenní tyče kočárku dolů – najdou se podle toho, kde jsou na každé straně rámu připevněny látkové chlopně.

Krok 5. Povolte tyto šrouby natolik, abyste je mohli zcela odstranit, aniž byste museli vracet stehy nebo cokoli uvnitř poškozovat. Jakmile byly úspěšně odstraněny všechny čtyři šrouby, překlopte obě strany vašeho Brava a zatáhněte za něj a současně zatáhněte zpět zespodu, abyste rozebrali klouby na paži – ujistěte se, že nepoužíváte nadměrný tlak!

Krok 6. Posledním krokem je odstranění několika dalších věcí: nejprve odpojte veškeré další příslušenství, včetně lahví s vodou a držáků nápojů; pak opatrně otočte Bravo, abyste mohli vyjmout klouby nožní tyče.

Jak čistíte kočárek Chicco Bravo?

Existují dva způsoby čištění kočárku Chicco Bravo, v závislosti na stupni znečištění a špíny, které je třeba odstranit.

Jedním ze způsobů je použít nástavec vysavače s prodlouženou hadicí nebo kartáčovou hlavou; podržte jej na horní části každého povrchu, který chcete vyčistit, a poté se přesuňte na jiné místo.

Druhou možností je použití vlhkého hadříku k setření jakéhokoli povrchu, který vyžaduje pouze zaprášení. V případě potřeby můžete také vymazat vnitřní koberce – určitě do nich nic nestříkejte, protože by to mohlo způsobit poškození!

Pokyny k čištění

Krok 1. Prvním krokem při čištění Brava by bylo vyjmutí veškerého příslušenství, jako jsou lahve s vodou a držáky nápojů, poté otočení kočárku, abyste měli přístup k jeho zadní části.

Začněte tím, že odstraníte všechny kusy látky, jako jsou opěradla, opěrky hlavy a stupačky. Věšák na oblečení vám může pomoci zavěsit, když skončíte, aby vám při úklidu nepřekáželi.

Krok 2. Dále odstraňte všechny plastové nebo gumové části na kočárku: podnosy na jídlo a pití, držáky nápojů (jsou-li k dispozici), kola, kovové tyče nápravy ve spodní části obou stran, kde procházejí nožičky dítěte při tlačení ze strany na -boční nebo přední a zadní. Nyní byste měli mít mnohem čistší Chicco Bravo!

Dalším krokem je buď setření vlhkým hadříkem, pokud se jen práší, nebo omytí mýdlem a vodou, pokud dojde k rozlití jídla. Jakmile je kočárek čistý, je čas jej znovu složit.

Vložte jakékoli kusy látky, jako jsou opěradla, opěrky hlavy a stupačky.

Krok 3. Dále přidejte všechny plastové díly: podnosy na jídlo a pití, držáky nápojů (jsou-li k dispozici), kola, kovové osové tyče ve spodní části obou stran, kde procházejí nožičky dítěte při tlačení ze strany na stranu nebo přední a zadní.

Krok 4. Nakonec připojte cokoli, co bylo předtím odpojeno, například rukojeti na každé straně dílu řídítek; také připojte veškeré příslušenství, které mohlo být odstraněno, jako je adaptér do autosedačky, dětská autosedačka.

Jak odstraním kryt ze zipu Chicco Nextfit?

Až příště sundáte kryt ze zipu Chicco Nextfit, usnadníte si to takto:

Krok 1. Uvolněte všechny popruhy, aby nebyly těsné.

Krok 2. Nasuňte jednu stranu bezpečnostní spony přes každý ramenní popruh a poté je rozpojte a přiveďte za záda. Pokud to uděláte správně, obě strany by měly být přibližně v úrovni pasu a na obou koncích by měly mít dlouhý ocas, aby se mohly vytáhnout, jak ukazuje tento videonávod.

Krok 3. Otočte tyto smyčky k sobě jednou nebo dvakrát-jen tolik, aby vám při práci vše nepřekáželo, ale stále ne příliš těsně!-Sáhněte pod zadek dítěte a chyťte se okraje, což bude vyžadovat určitou praxi.

Vytáhněte smyčky nahoru a přes ruce tak, aby dítě směřovalo ven. Zvedněte obě jeho nohy a uvolněte je ze složené polohy, která je znázorněna zde:

Vraťte jednu nohu dolů, pak druhou-nyní můžete dát všechno dohromady! Zastrčte libovolné visící popruhy, připevněte podšívku sedačky, pokud se uvolní, s kousky kočárku a zacvakněte bezpečnostní pás na pas dítěte (znovu). Pokud je to nutné, použijte další video tutoriál.