Návod, jak vyrobit dětskou autosedačku Barbie

Jak vyrobit dětskou autosedačku Barbie? Dětská autosedačka Barbie je skvělý nápad pro děti, které si rády hrají se svými panenkami.

Mají pocit, že se o miminko starají a zajišťují mu bezpečnou přepravu v případě, že potřebujete někam jet.

Postup při výrobě dětské autosedačky Barbie

Krok 1 – Výroba jednoho je poměrně snadná, ale tento článek vám řekne, jak zajistit, aby byly všechny materiály správné, aby bylo po dokončení vše dokonalé!

Krok 2 – Je důležité nejen to, jaký typ materiálu je použit, ale také odkud pochází. – Připravte si zásoby, než začnete s čímkoli jiným, protože jakmile se lepidlo zapojí, není cesty zpět, dokud nezaschne!

Zábavné řemeslo, které mohou děti dělat samy nebo s kamarádem. Pro tento projekt bude potřeba různé množství látky v závislosti na tom, jak velké chcete mít sedátko pro panenku a zda má područky atd., takže se ujistěte, že máte dostatek, než začnete!

Krok 3 – Vyrobte si autosedačku pro miminko barbie tak, že z každé látky vystřihnete dva velké kusy a vytvoříte tak obě strany hotového výrobku.

Krok 4 – Při připevňování všeho použijte horké lepidlo, protože je dostatečně pevné, ale nebude trvat věčně, než věci uschnou, jako by tomu bylo u některých jiných typů.

Krok 5 – Počkejte alespoň hodinu nebo více v závislosti na tom, kolik se používá na všechno uvnitř a vně samotného prostoru k sezení, včetně jakýchkoli dalších funkcí, jako je další odpružení.

Jak mohu otestovat autosedačku svého dítěte?

Je důležité zajistit, aby autosedačka vašeho dítěte správně seděla a byla v bezpečí. Můžete to provést zaškrtnutím následujícího:

* Ujistěte se, že mezi zadní částí krku a místem, kde se stýká s horní částí ramen, ani pod nimi nejsou žádné mezery – sem by se měly vejít více než dva prsty.

* Popruhy postroje musí být dostatečně utažené, abyste nemohli přiskřípnout přebytečné popruhy na úrovni ramen jedním prstem (pro miminko by to nebylo bolestivé).

Jsou-li správně nasazeny a bezpečně zajištěny na místě, měly by při zvedání z obou stran zůstat na místě. Také se doporučuje, aby děti seděly zády ke směru jízdy až do věku 12 měsíců nebo 20 liber (podle toho, co nastane dříve).

Jaký je test sevření autosedaček?

Test sevřením se používá ke kontrole usazení autosedaček. Popruhy postroje musí mít tvar V s dostatečným prostorem pro jeden prst mezi popruhem a klíční kostí nebo krkem vašeho dítěte (test sevřením). To zajišťuje, že vaše dítě nemůže za žádných okolností vyklouznout ze své sedačky.

Kde by měly být popruhy na dětské autosedačce?

Ramenní popruhy by měly být přes ramena dítěte a přes jeho hrudník. Nikdy nenechte dětskou autosedačku viset za rukojeť nebo madlo, zvláště když ji přesouváte mezi auty. Vždy používejte obě ruce k přenášení sedadla; nekývejte jej pouze za jeden popruh.

Kdy byste měli upravit popruhy autosedačky?

Nastavení popruhu autosedačky je důležitou součástí používání autosedačky. Když nastavujete popruhy, měly by vašemu dítěti přiléhat, ale neměly by být příliš těsné, aby se cítilo nepohodlně nebo nemohlo pohodlně dýchat v autosedačce.

Budete se chtít ujistit, že mezi dítětem a samotným postrojem nejsou žádné mezery, protože by to mohlo způsobit vážné zranění, pokud by někdy došlo k nehodě.

Pokud jednou za čas provedete nějakou jednoduchou zkušební kontrolu uvolněných popruhů, můžete později na silnici předejít dalším zraněním, když se neočekávaně stane nehoda.

Je také důležité nikdy nenechávat děti rozepnuté, pokud to není nutné, a to i s nainstalovanými airbagy, protože se ukázalo, že správná instalace zádržných systémů snižuje úmrtnost o 71 % u kojenců mladších jednoho roku, kteří byli při nehodě.

Jak pevné by měly být popruhy dětské autosedačky?

Postroj by měl přiléhat a hrudní spona by měla ležet naplocho přes hrudník vašeho dítěte, pod podpaží. Popruhy by při správném nastavení neměly svírat nebo zanechávat červené stopy na ramenou dítěte.

Také by neměly dítěti spadnout z ramene! Nastavení popruhů je poměrně jednoduché, jakmile si na to zvyknete – vpředu jsou obvykle dvě smyčky, které lze utáhnout nebo povolit rychlým zatažením každého popruhu na jedné straně najednou.

Budete se chtít ujistit, že jsou dostatečně těsné, aby vaše dítě nemohlo vyklouznout, ale ne příliš těsné, kde to omezuje prostor pro dýchání pro malé děti, které mají tendenci sedět schoulené při spánku (a možná chrápat!).

Jakmile budete mít vše nastaveno, můžete to sami vyzkoušet tak, že zkusíte zavrtět rukama a nohama miminka – pokud se hýbou, popruhy nejsou příliš těsné!

Jaká je nejbezpečnější autosedačka 2020?

Autosedačka 2020 je nejbezpečnější, když odpovídá věku, velikosti a fyzickému vývoji vašeho dítěte. Autosedačka 2020 obrácená proti směru jízdy poskytuje díky svému designu větší ochranu než autosedačka po směru jízdy.

Americká akademie pediatrů doporučuje, aby děti zůstaly v této poloze, dokud nebudou alespoň dva roky staré nebo váží 20 liber (lb). Děti by se pak měly co nejdéle přesunout do vzpřímené sedačky nebo sedačky po směru jízdy s popruhy, než se přesunou na přídavná sedadla 2020.

Posilovací sedadla pomáhají rovnoměrně rozložit síly nárazu po celém těle. To snižuje riziko zranění až o 80 %. Kromě dodržování těchto pokynů mohou rodiče také přijmout další opatření, jako je výběr vozidel s dobrými konstrukčními návrhy a airbagy v roce 2021, správná instalace autosedačky jejich dítěte a nácvik bezpečného chování v roce 2021.