Návod, jak dát autosedačku Baby Trend zpět dohromady

Většina rodičů si dělá starosti s tím, jak dát autosedačku Baby Trend zpět dohromady. Když se vaše dítě narodí, chcete se ujistit, že je v bezpečí a šťastné.

Velká část toho začíná tím, jak je přepravujete. V dnešní době je na trhu velké množství autosedaček.

Dětskou autosedačku Baby Trend může být obtížné složit – ale nebojte se! V tomto příspěvku na blogu si krok za krokem projdeme, jak sestavit autosedačku Baby Trend zpět, abyste mohli mít klid a vědět, jak to funguje.

Kroky, jak dát autosedačku Baby Trend zpět dohromady

Krok 1. Umístěte sedadlo do polohy po směru jízdy a pevně jej zatlačte na místo.

Krok 2. Ujistěte se, že bezpečnostní pás vašeho vozu nebo konektory LATCH pevně drží sedadlo v této poloze.

Krok 3. Ujistěte se, že jste provlékli obě části každého popruhu všemi otvory, aby jedna část byla na druhé, když dosáhnou své spony.

Krok 4. Mezi místem, kde držíte tyto popruhy, a místem, kde se připojují k popruhům vašeho dítěte na ramenou, ponechte asi čtyři palce, protože při jejich utahování pomocí kteréhokoli typu spojovacího systému může dojít k určitému prověšení.

Krok 5. Pokud používáte vložku pro kojence (a většina modelů ji vyžaduje), upravte ji také před stisknutím dalších tlačítek. Pokuste se vytáhnout rukojeť nahoru a druhou rukou tlačte směrem dolů.

Abyste ze svého nosítka vytěžili maximum, pokuste se zatáhnout za jeho rukojeť a druhou rukou přitlačit dolů.

Jak dlouho vydrží autosedačky Baby Trend?

Autosedačky Baby Trend vydrží dlouho. Mohou se předávat z jednoho dítěte na druhé, což z nich činí vynikající investici.

Průměrné stáří autosedačky Baby Trend je asi šest let, než je potřeba ji vyměnit nebo aktualizovat za jiný model.

O některých modelech je známo, že vydrží déle než u jiných a některé mohou vyžadovat výměnu dříve, pokud dojde k vážným nehodám, které naruší jejich strukturální integritu.

Jak nasadíte popruhy zpět na autosedačku po umytí?

Abyste se ujistili, že jsou popruhy správně zapnuté, měli byste je znovu nasadit stejným způsobem, jakým se sundaly. Nejprve zasuňte každý popruh pod opěrku hlavy a poté jej kolem něj zapněte, než jej utáhnete rukou.

Popruhy by neměly být příliš těsné nebo dostatečně volné, aby se ramena dítěte pohybovala více než o palec nahoru a dolů, když sedí na sedadle.

Jak nasadím popruhy zpět na autosedačku Evenflo?

Chcete-li umístit popruhy do původní polohy ve vaší autosedačce Evenflo. To bude vyžadovat, abyste současně provlékli obě strany drážkami pro popruhy vaší autosedačky.

Jakmile jsou na svém místě, jednoduše vytáhněte popruh, dokud nebude dostatečně utažený, abyste na ně mohli zatlačit a cítili se bezpečně, kde sedí.

V případě potřeby upravte každou stranu tahem nahoru nebo dolů, dokud nebude každá pěkně přiléhavá k tělu vašeho dítěte. V případě potřeby můžete také pomocí našeho praktického průvodce umístit přes horní část ramene stabilizační popruh.

Popruhy by se neměly posunout o více než jeden palec od správné polohy, když je pevně zatáhnete za mírného tlaku (to znamená, že vaše dítě by nemělo být schopno pohybovat rukama nahoru a dolů).

Horní část postroje (část, která přiléhá k ramenům vašeho dítěte) by měla sedět na úrovni ramen nebo pod ní.

Jak nasadíte kryt zpět na Graco Snugride?

Pokud jste kryt sundali, abyste jej vyčistili, nasaďte jej zpět tak, že zarovnáte západky. Nezáleží na tom, která strana Snugride směřuje dopředu nebo k nohám vašeho dítěte, pokud jsou obě strany správně zaklapnuty.

Pokud jedna západka prochází více než jedním otvorem, roztáhněte ji a znovu ji zaklapněte.

Ujistěte se, že všechny čtyři patentky správně zapadly do příslušných otvorů, aby dobře padly na krk a ramena vašeho dítěte; to pomůže zajistit bezpečnost při používání autosedačky.

Jak znovu navléknete popruhy na autosedačce Graco?

Pokud je chcete prodloužit nebo zkrátit, měli byste na autosedačce Graco znovu navléknout popruhy. Jedině tak můžete změnit jejich délku, protože je nelze prodloužit pomocí prodlužovacích panelů jako jiné značky sedadel v nabídce.

Prvním krokem je sejmout potah z opěrky hlavy vašeho dítěte tak, že jej rozepnete a poté zcela sundáte.

Na obou koncích ramenních popruhů najdete dva nastavovače popruhů, takže je v případě potřeby odepínejte buď vidlicovým klíčem na kovové přezky, nebo kleštěmi na plastové.

Dávejte pozor, abyste se nedotkli žádných odkrytých kovových částí, protože by to mohlo způsobit problémy s elektrickými součástmi v autech.

Pokud vaše dítě přerostlo ze své autosedačky, ale stále se dobře vejde do konvertibilní autosedačky, bude muset z autosedačky vystoupit a sedět v poloze čelem ke směru jízdy.