Nápady, jak si vyrobit těhotenské šaty

Pořízení těhotenských šatů může být drahé. Čerstvé matky mnohokrát našly způsoby, jak vyrobit těhotenské šaty. V tomto článku jsme zdůraznili a diskutovali snadné a rychlé způsoby, jak toho dosáhnout.

V moderním světě stále více žen používá těhotenské oblečení. Mnoho z nich to používá ještě předtím, než jsou těhotné, kvůli svému zaneprázdněnému plánu nebo jednoduše proto, že chtějí vypadat dobře během konkrétní příležitosti.

Musíte vědět, jak si vyrobit těhotenské oblečení, abyste neutráceli příliš mnoho peněz za jeho nákup v obchodě! Přečtěte si další informace o skvělých nápadech na domácí těhotenské šaty:

-Idea #1 – Použijte pružnou tkaninu, jako jsou žerzejové úplety, k vytvoření empírových pasových šatů. Pokud máte pocit, že tato myšlenka nefunguje nejlépe při výrobě šatů, upravte každý panel šitím šipek napříč od místa, kde se boční švy setkávají nahoře směrem ke středu panelu. Můžete také upravit tak, že každý kousek vystřihnete do tvaru písmene A, takže budete mít méně přizpůsobený vzhled svých empírových pasových šatů!

-Idea č. 2 – Použijte knoflíky napříč od míst, kde se boční švy setkávají směrem nahoru, a poté je spojte nebo sešijte, abyste se během těhotenství pohodlněji usadili na dětské bouli! Tato myšlenka funguje nejlépe, když používáte žerzejové úplety, protože se dobře natahují kolem vypouklých bříšek, aniž by narušily jejich tvarově přiléhavý vzhled.

Pokud plánujete výrobu šatů z této látky, nesmíte si vybrat silnější úplet, protože tyto druhy tkanin bude obtížné upravit podle rostoucí velikosti břicha.

Dalším plusem materiálu dresu je jeho schopnost velmi dobře se zotavit po natažení. To vám umožní snadno upravit šaty podle změn ve velikosti vašeho břicha, i když je to jen malá změna!

Jakými způsoby mohu zvýšit přísun mléka při kojení?

Existuje několik různých věcí, které mohou ženy, které kojí své děti, zkusit, jako je zvýšení příjmu kalorií (což může znamenat více jíst), pití vody po celý den, pumpování po krmení, které způsobí zvýšení hladiny prolaktinu a tím stimulaci laktace, užívání doplňků pískavice nebo dokonce užívání bylinné čaje s přísadami jako list divokého salátu a požehnaný kořen bodláku.

Co si mám vzít na týdenní fotky z těhotenství?

To, co si vezmete na týdenní těhotenské fotografie, bude záviset na typu focení, které provádíte.

Jak dlouho mám čekat, než krmím své malé cereálie?

Cereálie můžete svému dítěti zavést, až mu bude šest měsíců, ale nakrmit je budete až po prvních narozeninách.

Kolik peněz dostanete od vlády za to, že máte dítě ve Velké Británii?

200 GBP týdně po dobu 37 týdnů od vlády, pokud si nárokujete Universal Credit a máte dítě mladší 12 měsíců.

Jaké jsou průměrné náklady na výchovu dítěte v Americe?

Podle údajů USDA zveřejněných v lednu 2019 $ 233 610 na získání a přivedení jednoho nového amerického občana do tohoto světa. Je to více než 245 000 $ ročně.

Jak získám první menstruaci?

Běžné věkové rozmezí, ve kterém matky zažijí první menstruaci, je kdekoli mezi 11-16 lety, které se může lišit v závislosti na genetice a faktorech prostředí, jako je míra obezity u mladých dívek v dnešní době ve srovnání s těmi, které byly obézní zhruba před 40 lety, když byly samy dětmi.

Jaký je průměrný věk dívek na první menstruaci?

Průměrný věk mladých žen v Americe se dnes pohybuje od 12 do 13 let. Většina matek začne prožívat svůj menstruační cyklus mezi 11 a 16 lety, přičemž časný vývoj nastává v průměru ve 14 letech, zatímco pozdní vývoj nastává v průměru v 17 letech.

Kolik stojí výchova dítěte?

Podle údajů USDA zveřejněných tento měsíc za rok 2018 to stojí 233 610 USD nebo více než 245 tis. Ročně na jedno dítě, dokud není dvanáct měsíců staré. Je také známý jako „nejdražší věc, kterou kdy uděláte“. Toto číslo se liší v závislosti na tom, kde člověk v dané zemi žije, a v některých částech Spojených států může být výrazně dražší než průměr.

Například v městských oblastech, jako je New York nebo San Francisco, jsou náklady ještě vyšší, zejména kvůli nákladům na pronájem bytu (nájemné tam bývá mnohem vyšší).

To je důvodem, proč mít dítě později pro ženy v kariéře, jako jsem já, velmi přitažlivé; na tento druh výdajů v našem věku ještě nemáme dost našetřeno a s největší pravděpodobností ještě potřebujeme roky po narození, než přestaneme utrácet peníze za plenky, dětskou výživu a oblečení.

Co si mám přinést na těhotenské focení?

Kopie vašich prenatálních záznamů pro vás a dítě, pohodlné oblečení, ve kterém můžete pózovat, v případě potřeby různé rekvizity.

Můžete také chtít přinést občerstvení/lehký oběd nebo zvážit, že po příchodu domů z posezení v nemocnici, zvláště během delších porodů, uvaří večeři někdo jiný!

Být těhotná, natož přinést do tohoto světa nový život, je těžká práce, takže se postarejte také o sebe- dobře se najezte, odpočívejte & amp; relaxujte co nejvíce).

S plánováním porodu v mateřství souvisí i další faktory, jako je počasí (období dešťů, hurikány atd.), Venkovní umístění a dostupnost rodinných příslušníků, kteří nám mohou pomoci, ale toto nejsou problémy, které můžeme vyřešit.