Montážní pokyny pro Snoo Bassinet

Chystáte se být hrdým novým majitelem Snoo Bassinet! Možná jste nadšení, ale jak byste měli postupovat při jeho sestavování? Nikdy se neboj, máme tě pokryté.

Kroky k montáži Snoo Bassinet

Nejprve propojte čtyři ze svých panelů vložením každé nohy do štěrbiny na všech třech stranách jednoho panelu, jak je znázorněno na obrázku výše, krok 11. Nohy by měly směřovat k vnitřnímu okraji, aby se mohly zasunout do jiného panelu a vytvořit X tvar se dvěma nohami.

Za druhé, připevněte druhý boční panel ke dvěma nohám najednou tak, že každou nohu zasunete do štěrbiny na obou stranách jednoho panelu znovu směrem k vnitřnímu okraji. Jakmile připojíte všechny čtyři panely, jednoduše je otočte, aby byly vzpřímené, a opakujte tento postup s další sadou nohou a druhým bočním panelem.

Za třetí, podobným způsobem připevněte horní panel ke dvěma nohám najednou. Vložte každou nohu do štěrbiny na obou stranách jednoho panelu směrem k vnitřnímu okraji a poté znovu připevněte další sadu nohou druhým bočním panelem. Snoo Bassinet je nyní téměř hotový!

Nakonec zasuňte matraci na místo a je to!

Kam mám dát novorozence první postel?

Oblast vedle vlastní postele může být skvělá, pokud nechcete během nočních změn nebo krmení chodit daleko, ale nemusí se vždy dobře hodit do malých prostor, jako je ložnice.

Někteří rodiče se rozhodnou umístit kočárek do jiné místnosti a využít jej jako hlavní spací prostor svého dítěte, zatímco jiní spí se svými malými, dokud nejsou připraveni na vlastní postel.

V jakém věku můžete sedačku Bugaboo Cameleon používat?

Sedačku lze používat od narození, dokud vaše dítě nebude vážit 12 kg (přibližně 15 měsíců).

Jak složit kočárek Bugaboo Fox 2?

Nejprve odstraňte vložku z jejího krytu. Poté otevřete látkové klapky svého kočárku a oddělte je od rámu.

Sklopte jednu stranu obou tkaninových chlopní, abyste vytvořili rovný povrch pro skládání, poté zatáhněte nahoru ve středu každé chlopně a současně zatlačte tuto klopu do sebe, dokud nebude ležet naplocho proti druhé polovině skládané látky, která spočívá před to.

Nakonec složte dohromady, jak jste právě vytvořili dvě části, a zajistěte je kovovými bezpečnostními sponami umístěnými v různých intervalech podél tohoto centrálního švu, aby bylo vše bezpečně uzavřeno, když se nepoužívá nebo se přepravuje. Jakmile je zavřený, umístěte jej do kufru, abyste se po obchůdcích s potravinami mohli dostat zpátky k dětem.

Jaký je rozdíl mezi Bugaboo Fox a Fox2?

Fox a Fox² jsou téměř totožné, až na několik klíčových rozdílů. Největší z nich je, že Fox má nastavitelná řídítka se čtyřmi výškovými úrovněmi, zatímco druhý model má dvě pevné výšky.

Kromě tohoto rozdílu aspektů existuje několik dalších, včetně dostupných barev a uspořádání sedadel.

Jaký je rozdíl mezi Bugaboo Chameleon a B-Lively?

Bugaboo Chameleon se dodává v černé, zelené/stříbrné a hnědé barvě, zatímco B-Lively je nabízen pouze se stříbrným podvozkem. A co víc, svůj Chameleon si můžete přizpůsobit přidáním příslušenství včetně kožených sedadel nebo změnou barvy kol na modrou nebo červenou za příplatek.

Jaký je rozdíl mezi kočárkem a kočárkem?

Kočárek lze použít pro děti do 38 liber, zatímco kočárek je vhodný pouze pro kojence do 22 liber.

Tyto dva modely jsou navíc k dispozici v různých barvách.

Procházka & amp; Go Bassinet od B-Agile a B-Free Bassinets jsou k dispozici ve třech barevných variantách včetně mandarinky, zelené nebo stříbrné; první však přichází ve čtyřech nastavitelných výškách, zatímco tento rozdíl mezi druhým modelem a jeho protějškem neexistuje.

Oba produkty mají navíc odolnou konstrukci a polstrování, které poskytuje vašemu dítěti další pohodlí během cestování.

Co dalšího byste o těchto položkách měli vědět?

Oba nabízejí snadné pokyny k čištění, abyste je mohli udržovat ve špičkovém stavu.

Konkrétně Stroll & amp; Go Bassinet lze prát v pračce, zatímco model B-Free má odnímatelnou tkaninu, takže ji můžete hodit také do pračky.

Obě tyto položky jsou také kompatibilní s většinou kočárků na dnešním trhu, včetně modelů Graco Classic Connect a SnugRide Click Connect 30/35 od Baby Jogger City Mini GT Double Deluxe

Čištění Snoo Bassinet

Krok 1. Chcete-li vyčistit kočárek Snoo, musíte látku odstranit a vyprat v pračce jemným mýdlem. Po vyčištění se ujistěte, že jsou všechny části rámu suché, než znovu sestavíte původní díl (zajistěte, aby nezůstaly žádné ostré hrany).

Krok 2. Jakmile budou tyto kroky dokončeny, jednoduše vše vraťte na správné místo, jaké bylo, když jste poprvé obdrželi své Snoo. Pamatujte: pokyny k praní tohoto produktu budou zahrnuty v samostatném balení, protože ne každý se rozhodne vyčistit svůj kočárek po každém použití.

Pokud však dojde k nějakému druhu nehody uvnitř nebo kolem vašich základních jednotek, jako jsou rozlité kapaliny nebo částice potravin na plastové součásti, které by mohly časem vést k rezivění kovových kusů – doporučujeme se o tyto starosti postarat horkou mýdlovou vodou.