Miminko kniha místo karty Co napsat dovnitř? Nápady

Miminko kniha místo karty co napsat dovnitř? Pokud hledáte, co napsat do knížky o miminku místo pohlednice, máme pro vás jasno.

Zde je několik nápadů:

-Vítej na světě, maličká! Nemůžeme se dočkat, až se s vámi setkáme!

-Jsme tak nadšení, že budeme prarodiče/teta a strýc (nebo jaký je váš vztah k dítěti). Děkujeme, že jste nám svěřili tuto zvláštní roli v životě vašeho dítěte.

-Děkujeme, že jste přinesli tento nový život na svět! Modlíme se, aby Bůh hojně požehnal vaší rodině.

-Kéž Bůh žehná této nové cestě, na které jste spolu, a udrží vaši rodinu v bezpečí.

-Přeji vám všechno štěstí na světě, když vychováváte své krásné dítě.

-Vaše dítě je takové požehnání a my jsme tak nadšení, že můžeme sledovat, jak rostou!

Doufáme, že vám tyto nápady pomohou, když budete psát svůj vzkaz do knížky pro miminko místo na pohlednici. Gratulujeme k této nové kapitole vašeho života!

Co je to věnování?

Poselství s věnováním je gesto uznání, které autor obvykle dává někomu, kdo mu pomohl s jeho prací.

Může být také použit k poděkování přátelům a rodině za jejich podporu. Věnovací vzkazy jsou často napsány v poděkování knihy nebo na titulní straně.

Při sestavování poselství s věnováním nezapomeňte uvést:

– Jméno osoby, které knihu věnujete

– Důvod, proč jim děkujete

– Stručný popis toho, jak vám pomohli

Zde je příklad:

Drahý (jméno) mi pomohl dokončit tento projekt. Bez její pomoci a vedení bych to nikdy nedokázal dokončit. Děkujeme za vaši podporu a povzbuzení během celého procesu.

S pozdravem (jméno autora)

Děkuji za vaši pomoc s tímto projektem a věnuji vám ho. (jméno) byl úžasný přítel a podporovatel, vždy když bylo potřeba, pomohl. Děkuji, že jsi tu pro mě.

– jméno autora

Věnovací zprávy lze také použít k připomenutí zvláštních příležitostí nebo událostí. Například:

Mým úžasným rodičům k 25. výročí svatby. Tato dětská knížka je věnována dvěma lidem, kteří mě bezpodmínečně milovali a ukázali mi, co to znamená být skutečně šťastný. Miluji vás oba víc, než by kdy slova dokázala říct.

– jméno autora

Jak napíšete zprávu s věnováním?

Co napíšete do svého věnování, záleží na tom, pro koho je kniha určena a proč. Pokud je to jednoduchá zpráva, jak někomu poděkovat, jako je máma nebo táta, držte to krátké a sladké: „Rád bych poděkoval svému otci, který mě naučil milovat čtení. Věnuji mu tento román.“

Vaše věnování může být neformální, pokud věnujete beletristické dílo, jako je román nebo báseň, ale pokud píšete článek, který byl publikován v recenzovaném časopise nebo jiné akademické činnosti – což obvykle vyžaduje formální poděkování – ponechte si věci profesionální.

Možná budete chtít zahrnout jména těchto lidí bez přímého spojení mezi nimi (např. přátelé a rodina) a prací, například takto: „Děkuji svým přátelům, kteří tu pro mě vždy byli. Tato kniha je věnována vám.”

Pokud věnujete kus původního uměleckého díla, zvažte uvedení následujících informací: Název uměleckého díla, použité médium, rozměry (výška x šířka) a datum vytvoření. Zde je příklad: „Bez názvu #100. Akryl na plátně. 24″ x 36″. Březen 2017.“

Když přijde čas napsat zprávu s věnováním, začněte se základy: jménem (jmény) osoby nebo lidí, kterým je věnováno, názvem díla, které je věnováno, a proč je věnováno.

Odtud můžete být kreativnější, pokud chcete, přidáním konkrétních důvodů, proč si tato osoba zaslouží takové uznání, nebo poděkováním za podporu při tvorbě.

Můžete například říci: „Rád bych poděkoval svým rodičům a sestře, kteří tu pro mě vždy byli. Tato kniha je věnována jim, protože mě naučili, jak důležité je věřit v sebe.“

Je také dobré, pokud je to možné, uvést další informace o sobě, aby čtenáři věděli, kdo napsal zprávu s věnováním a kde se mohou o vaší práci dozvědět více (např. webové stránky).

Například: „Mámě a tátovi – moc vám oběma děkuji za všechnu vaši lásku a podporu během mého života! Doufám, že tento příběh inspiruje ostatní stejně jako mě. xoxo, vaše dcera.“

Bez ohledu na to, co se rozhodnete napsat do své dedikační zprávy, ujistěte se, že je to srdečné a pochází ze srdce. Koneckonců, je to zvláštní způsob, jak ukázat své uznání někomu, kdo vám pomohl dosáhnout něčeho velkého!

Co píšete do knížky od babičky?

Prvním krokem je vymyslet téma pro vaši knihu. Možná budete chtít vybrat konkrétní barevné schéma nebo se zaměřit na milníky. Ať už se rozhodnete jakkoli, ujistěte se, že to odpovídá osobnosti vaší babičky a jejího nového vnoučete.

Jakmile budete mít své téma na mysli, začněte sbírat fotografie a zapisovat si vzpomínky, jakmile k nim dojde. Pokud máte nějaké zvláštní tradice, které má vaše rodina, nezapomeňte je do knihy také zahrnout!

Když přijde čas dát knihu dohromady, existuje mnoho různých způsobů, jak na to. Někteří lidé dávají přednost ručnímu psaní všech svých myšlenek, zatímco jiní rádi používají scrapbookingové materiály. Ať už to uděláte jakkoli, ujistěte se, že hotový produkt je něco, co si babička i miminko budou vážit roky i déle!