Měly by být děti v ohrádce, když začnou lézt? Nápady

Měla by být miminka v ohrádce, když začnou lézt? Děti by neměly být umístěny v ohrádce, když začnou lézt.

Potřebují se naučit plazit a prozkoumávat bez jakýchkoli omezení nebo hranic, které by narušovaly jejich pohyb. Ohrádky jsou dobré pouze k tomu, abyste je udrželi uvnitř v době, kdy je nemůžete hlídat kvůli jiným věcem, které máte na mysli.

Dítě se nikdy nenaučí samostatnosti, pokud je vždy chráněno před zraněním rukou svého rodiče, takže nemá smysl používat ohrádku, protože to nedělá nic jiného, ​​než že ho zdržuje, aby nezažil život na vlastní kůži, což může později způsobit problémy. jako úzkost a nedostatek důvěry, abychom jmenovali několik příkladů!

Necháme-li naše děti projít všemi fázemi samy, pak nás jako rodiče nebude nic brzdit a budou lépe připraveny zvládat životní výzvy, když se jim do cesty postaví.

Jak čistíte pletivo ohrádky?

Čištění pletiva ohrádky lze provést praním v pračce nebo ručním praním. Mytí v pračce je nejlepší metoda, protože vám umožní vyčistit všechny části pletiva vaší ohrádky společně a zajistit, aby se vše řádně dezinfikovalo. Pokud však nemáte přístup k pračce a sušičce, postupujte takto:

Před čištěním si vezměte na vědomí: Při čištění tohoto kusu nepoužívejte bělidlo – místo toho si vyberte přípravky bez chlóru, které si dobře poradí se skvrnami, aniž by poškodily látku samotnou.

Bělidlo má tendenci způsobovat žloutnutí látek v průběhu času! Pokud jsou na povrchu vaší podlahové vaničky ohrádky (nebo kdekoli jinde) nějaké praskliny, ujistěte se, že jsou nejprve opraveny pomocí lepidla na dřevo. To umožní, aby barva po umytí vaší ohrádky správně přilnula, což jí prodlouží životnost!

Jakmile jsou všechny vnější části opraveny a suché, vložte je do pračky se studenou vodou na jemný cyklus nebo ruční mytí, pokud nemáte přístup k jednomu z těchto strojů. Po dokončení praní/cyklu rozmístěte naplocho pro sušení na vzduchu někde, kde se znovu neznečistí, dokud úplně nevyschnou.

Po zaschnutí (přes noc) každou část znovu složte dohromady a ujistěte se, že nepřeskočíte žádné kroky, protože to může později způsobit poškození – pamatujte: trpělivost dělá dokonalost!

Pokud je po praní, ale před ním, na tkanině žloutnutí a/nebo povrchová rez – očistěte ocelovou vlnou a čističem, jako je WD-40. To pomůže obnovit mléčnost vašich kovových mřížek a znovu je přimějí k novému vzhledu!

Můžete balíček chemicky vyčistit a hrát?

Nejlepší způsob, jak vyčistit pack n play, je pomocí páry. Tento proces nepotřebuje žádné chemikálie a účinně zničí všechny bakterie, které mohly zůstat po předchozím používání vašeho pack n’ play. Vše, co k této metodě potřebujete, je jeden galon vody, dvě polévkové lžíce bílého destilovaného octa a železo.

Naplňte zásobník na žehličce teplou vodou z vodovodu a přidejte dvě polévkové lžíce bílého destilovaného octa (po zahřátí zápach zmizí).

Nechte předmět přes noc odležet, aby mohl úplně vyschnout, než cokoli vrátíte dovnitř, protože mokrá tkanina může způsobit růst plísní nebo bakteriální problémy, pokud je zabalena do plastu, když je ještě vlhká. Chcete-li dobu schnutí urychlit, umístěte kolem místa, kde sušíte pack n’ play ventilátory.

Jak odstranit skvrny z balíčku a hrát?

Pokud jde o skvrny, vždy se můžete spolehnout na Dawn Dish Soap. Použijte asi lžíci saponátu na nejodolnější nečistoty a skvrny, jako je červené víno nebo hroznová šťáva, snadno vytečou!

Mezi další skvělé odstraňovače skvrn patří pera na odstraňování skvrn Tide To Go (která jsou perfektní, pokud se vašemu děťátku stane, že něco polije těsně před akcí), Shout Wipes, Clorox Clean-Up s bělícím gelovým sprejem, OxyClean Powder & Kapalina .

Pro velmi náročné práce, které vyžadují čisticí sílu, vyzkoušejte Bon Ami Scouuring Powder! Pokud máte obavy z vyblednutí barvy, namočte produkt nejprve do studené vody a poté jej normálně vyperte pomocí jemného pracího prostředku bez bělidel nebo aviváže.

Umíte umýt podložku do ohrádky?

Podložky do ohrádek lze umýt dětským čisticím prostředkem, aby zůstaly čisté a dezinfikované. I když je většina podložek do ohrádek vodotěsná, měli byste před vložením podložky do pračky nebo sušičky vždy zkontrolovat štítek s údržbou.

Také je nevkládejte do žádného z těchto zařízení, pokud mají kapsy na hračky, protože by to mohlo poškodit jakýkoli výrobek uvnitř.

V případě potřeby můžete u zvláště odolných skvrn zvážit použití horké vody; při vymývání zbytků bělidel z dezinfekčních prostředků v průběhu času však použijte studenou vodu a také aviváž (kterou je nejlepší uložit na oblečení).

Můžete se také rozhodnout pro ruční mytí podložky do ohrádky po odstranění kovových částí, jako jsou patentky a panty, které při praní nevydrží vysoké teploty. Podložku dobře vyždímejte a zavěste, aby uschla; to pomůže udržet jeho tvar.