Letní kojenecká vyskakovací ohrádka Jak zavřít? Průvodce

Letní kojenecká vyskakovací ohrádka jak zavřít? To je častá otázka novopečených rodičů. Tento článek jsme však sestavili, abychom vám poskytli návody, jak na to.

Postup, jak zavřít Summer Infant Pop Up Playpen

#1. Nejprve zvedněte uzamykací mechanismus na jedné straně hřiště a poté opakujte pro ostatní zámky.

#2. Rozložte svůj Pop Up Playard tak, aby byl otevřený – nechte nohy složené na místě.

#3. Najděte horní rohové západky a uvolněte je tak, že je pevně stisknete k sobě, dokud pokaždé neuslyšíte cvaknutí (ujistěte se, že jsou obě odjištěné).

#4. Nyní spusťte všechny čtyři strany nebo chlopně na zem bez mezery mezi panely/chlopněmi, kde se setkávají v rozích.

#5. Sklopte dovnitř nožní spony umístěné pod dvěma spodními okraji ohrádky podél zakřivených linií, které jsou na nich opatřeny, a ujistěte se, že visací zámek zacvakl do uzamčené polohy, než jej znovu složíte ven.

#6. Sklopte zádovou chlopeň směrem k podlaze, abyste zajistili, že všechny nohy jsou složené dovnitř a že visací zámek zaklapl.

Jak změníte účel balíčku a hrajete?

Pokud máte balíček a hru, kterou vaše děti již nepoužívají, ale je v dobrém stavu – použijte znovu! V tomto příspěvku vám poskytneme několik nápadů, jak změnit účel balení a hrát na další užitečné produkty.

– Udělejte z rámu branku pro domácího mazlíčka nebo dítě. To lze provést zakoupením plastových konektorů v jakémkoli železářství spolu s prodlužovacími tyčemi pro oba konce brány.

Poté je spojte pomocí stahovacích pásků nebo šroubů podle toho, z jakého typu konektoru jsou vyrobeny. Ujistěte se, že jste obrousili všechny hrubé hrany, aby pokud vaše dítě položí ruce na jednu stranu, nic ostrého neprostrčí.

– Pokud to vaše děti už nepotřebují, zkuste to prodat na Craigslistu nebo Facebooku. Můžete nabídnout doručení balíčku a také hraní, pokud je místní.

– Informujte se ve své místní dětské nemocnici, mohou vzít šetrně používané produkty, jako je tento, pro své rodiny, které tam zůstávají kvůli nějaké nemoci nebo zranění

– Pokud nechcete absolvovat všechnu tu práci, darujte ji! Existuje mnoho lidí, kteří potřebují dobrý pevný balíček a hrát si, ale jinak si ho nemohou dovolit.

To je velmi těší, když někdo daruje něco takového, protože vědí, jak velké využití to bude!

Co mohu dělat se starou ohrádkou?

Existuje několik způsobů, jak můžete starou ohrádku znovu použít.

Zde je seznam nápadů:

– Vytvořte si domácí posilovnu, která obsahuje opičí tyče pro stahování nebo zavěšení hlavou dolů z kruhů.

To vám pomůže vybudovat zádové svaly a posílit vaše jádro a zároveň vám poskytne zábavnou zábavu!

– Udělejte z něj pískoviště přidáním písku na jeden konec a poté jej zakryjte další deskou nahoře.

Posledním krokem by bylo přidat dovnitř hračky na zdobení, jako jsou lopaty a kbelíky. Dokonce byste mohli tuto oblast učinit pro děti přitažlivější tím, že kolem vnějšího okraje umístíte barevné polštáře, aby si mohly při hraní se svým novým pískovištěm pohodlně sednout.

Existuje pro ně také mnoho dalších využití, v závislosti na tom, co byste s ohrádkou chtěli dělat.

Jak proměníte balíček n play v postel?

Je dobré používat napínák a měnič, když se nepoužívají. Můžete také přidat přikrývky, polštáře nebo cokoli jiného, ​​co může vaše dítě potřebovat pro pohodlí, díky tomu se bude v noci cítit bezpečněji, místo aby hned použilo postýlku.

Nesmíte přehnaně stimulovat jejich smysly ani tím, že budete mít vše kolem temné i během spánku.

Poslední věc, kterou byste chtěli udělat, pokud se to snadněji řekne, než udělá, ale zkuste jít do pokoje každou hodinu, dokud neusne, aby si nezvykl na to, že tam máma bude celou noc!

Chcete-li změnit balíček n play na postel, měli byste dodržet tyto kroky:

– Odstraňte hračky

– Demontujte kola

-Pokud je to možné, snižte dřímadlo a měnič, ušetříte tím místo. Měli byste také odstranit nebo přeuspořádat jakékoli další položky ve svém balíčku n play tak, aby pro ně bylo dost místa na pohodlné spaní.

Jakmile dokončíte všechny tyto kroky, můžete navrch přidat běžné prostěradlo do postýlky a umístit miminko do jejich nové postele! Jestli se to snadněji řekne, než udělá, ale zkuste chodit do pokoje každou hodinu, dokud neusne, aby si nezvykl na to, že tam máma bude celou noc!

Může batole spát v ohrádce?

Ohrádka je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí, když potřebujete mít volné ruce. Novorozenci v nich mohou spát, ale to nemusí být nejlepší nápad, protože jsou tak malí, že pro jejich těla není dostatek místa.

Pokud je chcete mít při spánku na očích, mělo by to fungovat dobře. V případě potřeby můžete také použít kočárek nebo postýlku – obojí je velmi běžné u rodičů, kteří se rozhodnou dát děti do těchto věcí v noci.

Batolata se obvykle pokusí vylézt z ohrádky, i když většina modelů nyní přichází se síťovými stranami, které rodičům usnadňují vidět, co jejich děti dělají!

Někteří rodiče dají dovnitř matraci a dovolí svým dětem spát v ní. Mnozí se však rozhodli to neudělat, protože se domnívají, že to ohrožuje bezpečnost samotné ohrádky.