Letadlový koš: Co to je a proč ho potřebujete

Košík na letadlo je dětský nosič, který lze použít v letadle. Jak to vypadá, rozměry korbičky, typ materiálů použitých k výrobě Bassinetu pro použití v letadle a další, to se dozvíte v tomto článku.

Co je to letadlový koš?

Letadlový kočárek, známý také jako dětská postýlka, je to, co uvidíte v letadlech pro kojence mladší dvou let.

Rodiče je mohou umístit do těchto postýlek nebo postýlek, které se připevňují ke zdi vedle jejich sedadla, a připoutat je na místo pásy, které obepínají pas dítěte a mezi jeho nožičkami.

Některé letecké společnosti, jako je Delta, je nabízejí zdarma pro všechny cestující s dětmi do dvou let!

Jiné letecké společnosti, jako je Southwest a Virgin, účtují za používání kočárku 50 USD, takže je nejlepší se u letecké společnosti informovat, jaké jsou jejich zásady.

Dobrá věc na těchto dětských postýlkách nebo postýlkách je, že mají speciální podšívku, která zajišťuje, že pokožka vašeho dítěte nebude během letu podrážděna.

Je letadlový koš bezpečný?

Nejbezpečnější místo k sezení dítěte v letadle je jejich vlastní sedadlo. Basinety jsou však další vynikající volbou, pokud cestujete se svým malým dítětem, které se stále hodí a ještě nemá své místo.

Jak velký je kočárek v letadle?

Bassinety jsou skvělý způsob, jak mohou rodiče spát na dlouhých letech se svými dětmi. Doporučená věková hranice použití je osm měsíců, ale lze ji použít až do doby, kdy vaše dítě váží 25 liber a dosáhne hmotnosti 11 kg – přibližně ve stejnou dobu vás přestane tolik potřebovat.

Doporučení velikosti kočárku se liší podle toho, jak staré je dítě. Od narození do dvou let potřebují děti prostor 71 x 31 cm, zatímco děti od tří do šesti měsíců mají požadavky na hloubku menší než 26 cm (10 až 11 palců).

Můžete se odbavit v koši v letadle?

Mnoho lidí má otázku, zda se mohou v letadle odbavit v kočárku, a tak jsem vám tu otázku zodpověděl. Bassinety jsou často navrženy tak, aby se složily a byly uskladněny, když se nepoužívají. Díky tomu je můžete snadno přepravovat s sebou do letadla, když cestujete se svým malým dítětem.

Musíte se však poradit s leteckou společností, se kterou cestujete, abyste se ujistili, že to zvládnete.

To je důležité, protože mnoho leteckých společností zakazuje cestujícím odbavovat položky, které se nevejdou pod jejich sedadla nebo do prostoru nad hlavou. Některé letecké společnosti to však povolí, pokud je na palubě volné místo, ale vždy je nejlepší zavolat předem a dvakrát zkontrolovat, než vůbec něco zkusíte!

Letecké společnosti poskytují na palubě několik basinetů, v závislosti na letadle. Z bezpečnostních a skladovacích důvodů nesmí cestující nosit do kabiny vlastní kočárek.

Jak zakryji kočárek v letadle?

Kryty na kočárek jsou navrženy tak, aby vaše dítě bylo na cestách v teple a pohodlí. Bassinety se používají v mnoha leteckých společnostech, ale některé letecké společnosti vyžadují, aby byl při nástupu do letadla odstraněn kryt kočárku.

Někteří lidé mohou použít lehkou deku a pásku, aby chránili své dítě před jasným osvětlením kabiny v letadle. K dispozici je také produkt Cozigo, který lze použít jako kryt na spaní v kočárku v letadle nebo jako kryt UV kočárku – ideální pro udržení bezpečí vašeho dítěte na dlouhých letech.

Někteří rodiče udržují své děti v pohodlí tím, že při vzletu/přistání s sebou používají lehké přikrývky, aby se při létání studeným vzduchem ve vysokých nadmořských výškách příliš nezahřívaly.

Můžete nosit dítě v letadle?

Letecké společnosti zasahují proti tomu, jak s sebou vezmete své dítě. Jediný způsob, jak je během vzletu a přistání udržet v bezpečí, je nošení spony, což výrazně usnadňuje výměnu plenek mezi lety!

Existují různé typy nosičů. Vybírejte moudře, protože ne všechno bude na létání fungovat dobře, ale nebojte se: do vzletu je dost času, takže v případě potřeby proveďte nějaký průzkum dopředu.

Jaký je nejlepší věk pro létání dítěte?

Létání s malými dětmi může být skutečnou bolestí hlavy. Po nepříjemném letu jste často vyčerpaní a máte chuť se celé myšlenky na létání vzdát, ale s přibývajícím věkem se to zlepšuje!

Je všeobecně známo, že nejlepší doba pro létání je tři až devět měsíců, když děti ještě nejsou mobilní. Je také dobré vyhnout se cestování s kojenci poté, co jim bude jeden nebo dva, protože to může být riskantní.

Kde mám sedět v letadle s dítětem?

Je vhodné, abyste si zarezervovali letadlo vzadu, protože je obecně blíže koupelnám a prázdná místa jsou zde běžnější.

Pokud je během vaší cesty nutné ošetřování, doporučujeme vám rezervovat si místo u okna, abyste při tom měli jistý stupeň soukromí.