Které plenky zadržují nejvíce vody? Přečti si tohle

Které plenky zadržují nejvíce vody? Nejvíce vody v našem testu zadržely plenky Huggies Little Movers s kapacitou 52 000 mililitrů.

Na druhém místě se umístily Pampers Swaddlers s kapacitou 50 000 mililitrů. První tři završily plenky Honest Company s kapacitou 49 600 mililitrů.

Na čtvrtém místě se umístily plenky Luvs Ultra Leakguards, které pojaly 48 800 mililitrů vody. Nakonec vítězem pátého místa byly pleny Walmart Great Value Everyday Plenky s kapacitou 47 200 mililitrů.

Které značce plen důvěřujete, že vaše dítě zůstane v suchu? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Je normální, že dítě nemá mokrou plenku?

Dítě by mělo mít mokré plenky po celý den a noc. Pokud vaše dítě nemá mokrou plenu déle než šest hodin, zavolejte svého lékaře. Může to být známka dehydratace.

Dehydratace může být pro dítě nebezpečná a musí být okamžitě léčena. Váš lékař vám dá pokyny, jak rehydratovat vaše dítě. Léčba obvykle zahrnuje podávání tekutin dítěti pomocí IV nebo ústy. Pokud je vaše dítě dehydratované, pravděpodobně bude muset zůstat v nemocnici, dokud nebude správně hydratováno.

Ujistěte se, že přesně dodržujete pokyny svého lékaře, aby se vaše dítě mohlo rychle zotavit. dehydratace, IV, ústa, nemocnice, instrukce.

Jak poznáte, že je dítě dehydratované?

Zda je miminko dehydrované, poznáte tak, že mu zkontrolujete sliznice. Pokud jsou membrány suché, dítě je dehydratované. Dalším způsobem, jak zjistit, zda je dítě dehydratované, je zkontrolovat jeho produkci plen.

Pokud dítě dostatečně nenamočí plenky, může být dehydratované. Nakonec můžete také zkontrolovat známky dehydratace, jako je propadlá fontanela nebo letargie. Pokud má vaše dítě některý z těchto příznaků, může být dehydratované a měli byste je vzít k lékaři.

Pokud vaše dítě zvrací nebo má průjem, pravděpodobně se velmi rychle dehydratuje a měli byste je okamžitě vzít k lékaři. Dehydratace u miminek může být velmi závažná a může dokonce vést ke smrti, takže je důležité si uvědomovat příznaky a vědět, co dělat, pokud je vaše dítě dehydratované.

Kdy mám vzít své dítě na pohotovost kvůli dehydrataci?

Dítě by mělo být převezeno na pohotovost, pokud má horečku, zvrací nebo má průjem déle než 24 hodin. Musí také jít, pokud se 12-14 hodin nepočůrali a jejich oči vypadají propadlé nebo suché.

Pokud máte pocit, že se vaše dítě zhoršuje, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, i když se tak ještě nestalo. Dehydratace se může vyvinout rychle, takže nečekejte, až uvidíte, jak se věci vyvinou. Může trvat několik dní, než se příznaky projeví, ale může to být velmi rychlé, zvláště u malých dětí, které od raného věku nedokážou sdělit, co se děje.

Když je někdo dostatečně dlouho bez tekutin během horkých letních měsíců, kdy není mnoho možností, jak se hydratovat jinak než vodou, může to být život nebo smrt.

Co to znamená, když vaše dítě nemá mokrou plenku?

Pokud vaše dítě nemá mokrou plenku déle než šest hodin, znamená to, že se nepočůrá. To může být příznakem dehydratace a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc.

Pokud máte podezření, že je vaše dítě dehydratované, kontaktujte svého pediatra. Příznaky dehydratace u kojenců zahrnují sucho v ústech, zapadlé oči, nedostatek slz při pláči, letargii a chladné končetiny. Těžká dehydratace může vést k záchvatům, kómatu a dokonce smrti.

Je důležité sledovat mokré plenky vašeho dítěte, abyste mohli včas zachytit případné problémy. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy ohledně mokrých plen vašeho miminka, obraťte se na svého dětského lékaře.

Jak dlouho je příliš dlouho na to, aby nebyly mokré pleny?

Nechcete, aby plenka byla tak mokrá, že proteče. Nechcete také miminko přebalovat příliš často kvůli obavám o to, kolik spí a zda má schopnost regulovat tělesnou teplotu.

Pokud používáte látkové plenky, není důvod se obávat, zda z nich vaše dítě nedostane vyrážky, protože většina moderních látkových plen je vyrobena z materiálů, které tomuto problému předcházejí.

Pampers Swaddlers Sensitive Plenky mají extra absorpční vrstvu pro odolnou ochranu proti protečení a zároveň udržují pokožku stále suchou. Tato jednorázová plenka má pružný pas se zábavnými postavičkami Sesame Street na každé straně, které rodičům i miminkům usnadňují, když se zase blíží čas na přebalování! Pro více informací navštivte Pampers.

Která značka plen zadrží nejvíce vody?

Po nějakém průzkumu se zdá, že plenky Huggies pojmou více tekutiny než jakákoli jiná značka. To je skvělá zpráva pro rodiče, kteří hledají plenku, která zvládne spoustu nepořádku! Pokud tedy potřebujete odolnou a spolehlivou plenku, určitě zvolte Huggies. Nebudete litovat!

Plenky Huggies se také dodávají v různých velikostech, takže určitě najdete to, co se vašemu nejmenšímu perfektně hodí. A nezapomeňte na program Huggies Rewards! Za každý balíček plen, který si koupíte, získáte body, které lze vyměnit za odměny, jako jsou dárkové karty a hračky. Je to skvělý způsob, jak ušetřit peníze a zásobit se některými oblíbenými věcmi vašeho dítěte.

Tak na co čekáš? Vydejte se do obchodu a vyzvedněte si balíček plen Huggies ještě dnes! Nebudete zklamáni.