Které byste si měli vybrat: Napínák nebo koš?

Často se objevuje otázka, jaký je rozdíl mezi plenkou nebo kočárkem. Pokud očekáváte nebo znáte někoho, kdo očekává, tento článek vám pomůže odpovědět na to, co je pro vaši rodinu nejlepší volbou. Plenka má obvykle více nakloněnou polohu, která usnadňuje kojení v této poloze nebo jen relaxaci s dítětem poblíž.

Někteří lidé však dávají přednost tomu, aby jejich dítě spalo naplocho na zádech, aby místo toho zvolili tradiční kočárek.

Jaký je rozdíl mezi plenkou a kočárkem

Rozdíl mezi plenkou a kočárkem je v tom, k čemu slouží. Plenka je obvykle pro kojence nebo batolata, která již mohou sama sedět, ale ještě nemohou spát celou noc, aniž by se probudila. Bassinety se obvykle používají pro děti, které ještě nemohou samy sedět a při spánku je třeba je položit do nakloněné polohy.

Mohou být také pohodlnější než dětská postýlka kvůli sklonu, který poskytuje lepší podporu hlavy, zvláště pokud máte problémy se syndromem ploché hlavy, jako to dnes dělá mnoho rodičů.

Mohou děti spát v pleně?

Většina dětí může spát v pleně, ale nemusí vždy spát. Děti, které jsou ještě malé a rostou, budou muset krmit po celou noc, takže je nejlepší, když máte to, čemu se říká „spánek“, který se připevňuje přímo na postel. Tímto způsobem, když se dítě v noci probudí, neprobudí všechny ostatní dostatečně hlasitým pláčem, že někdo potřebuje vstát z postele a jít ho zkontrolovat.

Dnes je na internetu k dispozici mnoho typů společných pražců; některé dokonce obsahují funkce, jako jsou hudební boxy s uklidňujícími zvuky pro spící děti, jako jsou zvuky oceánu nebo ukolébavky bez textů.

Můžete použít Playard jako baset?

Playard je v některých zemích to, čemu se říká pack-n-play, ale ve skutečnosti můžete playard použít jako vynikající basinet. Pro tento účel bych doporučil Graco Pack N Play s reverzibilní napper a Changer Playard, protože má jak možnosti napínání (část měniče), tak možnost spaní (pražce).

Je kolébka stejná jako kočárek?

V některých zemích se kolébce říká dětská postel. Je to v podstatě to, v čem byste udrželi své dítě, když bylo dítě, ale vypadá to spíše jako to, co v dnešní době považujeme za postýlku. Kolébky již nejsou bezpečné pro spící děti, protože Americká pediatrická akademie je před lety vyřadila ze seznamu kvůli riziku udušení, ke kterému může dojít u kojenců, kteří jsou příliš malí nebo lehcí.

Je ještě něco, co bych potřeboval vědět o spáčích?

Ano. Před zakoupením jakéhokoli produktu online nebo offline byste si měli vždy přečíst bezpečnostní pokyny a ujistit se, že to, co získáte, splňuje všechny současné stanovené standardy.

Je novorozenec Graco bezpečný?

Ano, Graco Newborn Napper byl testován na bezpečnost a výkon.

Je Bassinet lepší než Pack N Play?

Kočárek je dobrou volbou, pokud chcete dítě držet blízko postele a nemít ho v jiné místnosti. Pokud vaše ložnice nefunguje pro společné spaní, pak by pack n play byla lepší volbou než další samostatná postýlka nebo kočárek, který zabírá místo ve vaší už tak malé ložnici.

Jakou velikost by měla mít matrace v novorozeneckém pleně Graco?

Novorozenec Graco má nastavitelnou základnu, do které se vejdou různé typy matrací a může podporovat nosnost až 25 liber, což je ideální pro děti s průměrnou hmotností od pěti do deseti liber při narození. Rozměry výrobku jsou 29 “Š x 32“ D x 26 “V.

Jak dlouho potřebuji novorozenecký plenek po porodu?

Pokud plánujete mít v budoucnu více dětí, novorozenec pravděpodobně použije novorozenecký plenku na krátkou dobu. Průměrná délka používání je mezi šesti a osmi týdny.

Co je pro vaše dítě lepší, když bude spát, v pleně nebo v koši?

Obě možnosti jsou dobré, ale záleží na tom, co hledáte. Pokud chcete něco, co bude vypadat hezky a bude se hodit k vašemu dekoru, jděte s kočárkem. Pokud potřebujete něco dočasného, ​​dokud nedosáhnou věku šesti týdnů, bude vhodnější volbou novorozenecký plen.

Jaká je maximální hmotnost koše?

Maximální hmotnost kočárku je kolem 25 liber.

Jaké jsou rozměry pleny mého dítěte?

Standardní velikost pro spaní vašeho dítěte by měla být 28 x 21 palců.

Jak vyčistím svůj novorozený plenku?

Vše, co musíte udělat, je otřít teplou mýdlovou vodou nebo v případě potřeby použít dezinfekční ubrousky.

Jaký je rozdíl mezi kojencem a konvertibilní autosedačkou?

Dětská autosedačka je navržena tak, aby udržela děti až 28 liber zády ke směru jízdy na zadním sedadle vozidla. Konvertibilní autosedačku lze použít pro kojence, batolata a větší děti s hmotností od 20 do 70 liber (v závislosti na modelu) otočenou dopředu ve vašem vozidle.