Která letecká společnost má dětský kočárek? Podrobnosti

Která letecká společnost má dětský kočárek? Existuje několik leteckých společností, které mají k dispozici dětské kočárky, ale jejich počet je obvykle omezený. Budete se muset informovat přímo u letecké společnosti, zda má nějaké volné na vašem letu.

Některé z leteckých společností, které nabízejí dětské kočárky, zahrnují British Airways, Cathay Pacific, Delta, Emirates, EVA Air, Lufthansa, Singapore Airlines a United.

Pokud cestujete s kojencem, je vždy nejlepší zavolat letecké společnosti předem a rezervovat místo pro vaše dítě.

Jak mohu přimět své novorozeně, aby spalo v kočárku?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste povzbudili své novorozeně, aby spalo v kočárku. Nejprve ho zkuste zabalit do lehké deky.

To mu pomůže cítit se bezpečně a pohodlně. Můžete ho také zkusit jemně houpat nebo mu potichu zpívat, dokud neusne. Pokud se zdá být neklidný, zkuste k jeho kočárku umístit zařízení s bílým šumem, které ho uklidní.

A konečně, ujistěte se, že své miminko ukládáte na zdřímnutí a noční spánek do kočárku co nejčastěji, aby si tam zvyklo spát. S trochou trpělivosti a úsilí byste měli být schopni během okamžiku přimět své novorozeně klidně spát v kočárku!

Pokud zjistíte, že vaše dítě stále nespí dobře v kočárku, poraďte se se svým dětským lékařem, abyste zjistili, zda se nemůže jednat o jiný základní problém. Mezitím se snažte nenechat se příliš frustrovat a pamatujte, že je to jen fáze – nebude to trvat věčně!

Máte nějaké tipy, jak přimět novorozence spát v kočárku? Podělte se o ně v komentářích níže!

Může novorozenec hned spát v postýlce?

Jednoduchá odpověď je ano – ale je třeba mít na paměti několik věcí. Vaše novorozeně bude pravděpodobně spát přibližně 16-18 hodin denně, takže je důležité, aby k tomu mělo pohodlné místo.

Dětská postýlka je ideální, protože poskytuje bezpečný, zabezpečený a uzavřený prostor pro spaní vašeho dítěte. Možná však zjistíte, že vaše novorozeně bude v prvních týdnech života lépe spí v košíku nebo korbičku Moses.

Je to proto, že jsou zvyklé být v lůně přítulné a útulné a v menším prostoru se mohou cítit bezpečněji. Pokud si nejste jisti, která možnost je pro vaše dítě nejlepší, poraďte se se svou porodní asistentkou nebo zdravotním návštěvníkem.

Je kočárek pro novorozence nezbytný?

Existuje mnoho různých názorů na to, zda je kočárek pro novorozence nezbytný nebo ne.

Někteří lidé říkají, že kočárky jsou nezbytné, aby vaše dítě bylo v noci blízko a v bezpečí. Jiní tvrdí, že jsou prostě zbytečné a že vaše dítě bude od začátku v pohodě spát v postýlce. Takže, jaká je správná odpověď?

Nakonec je na vás, abyste se rozhodli, co je pro vaši rodinu nejlepší. Pokud se cítíte pohodlněji, když vaše dítě spí v kočárku, pak jděte do toho!

Pokud si však myslíte, že to není nutné, můžete si ušetřit nějaké peníze a vynechat to úplně. Tady opravdu neexistuje špatná odpověď – udělejte to, co je pro vás a vaše dítě nejlepší.

Ať už se rozhodnete jakkoli, ujistěte se, že vytvoříte pro své ratolesti bezpečné prostředí pro spánek – ať už to znamená použití kočárku, postýlky nebo něčeho úplně jiného.

Zde je několik tipů, které vám pomohou vytvořit bezpečný prostor pro spánek pro vaše dítě:

– Uložte své dítě spát na záda

– Používejte pevnou matraci

– Odstraňte polštáře, přikrývky a další měkké předměty z prostoru pro spaní

– Udržujte v místnosti příjemnou teplotu

– Nekuřte kolem svého dítěte.

Jsou sedačky do kočárku dobré?

Na tuto otázku neexistuje jediná odpověď. Někteří rodiče upřednostňují pro své děti korbičky, jiní je považují za těžkopádné a dávají přednost jiným typům dětských sedaček. V konečném důsledku je na rodiči, jaký typ sedačky je pro jeho dítě nejlepší.

Sedadla na korbičky mají několik výhod. Jsou větší než většina dětských autosedaček, takže mohou zajistit pohodlnější jízdu pro vaše dítě. Navíc mají obvykle vyšší hmotnostní limity než dětské autosedačky, takže je můžete používat déle.

Sedadla na korbičky však mají také některé nevýhody. Mohou být drahé a může být obtížné je najít v obchodech. Navíc mohou být těžké a objemné, což může znesnadnit jejich přepravu.

Rozhodnutí, zda použít nebo nepoužít sedátko do korbičky, je nakonec na rodičích. Jejich používání má své výhody i nevýhody, proto je důležité zvážit všechny možnosti, než se rozhodnete.

Kde mám sedět v letadle s dítětem?

Odpověď na tuto otázku nemusí být tak jednoduchá, jak si myslíte. V závislosti na letecké společnosti, konfiguraci letadla a vašich osobních preferencích máte na výběr z několika různých možností.

Pokud letíte s dítětem na klíně, máte možnost ho držet na klíně po dobu letu. Někteří rodiče to považují za pohodlnější pro ně i pro jejich dítě, zatímco jiní dávají přednost volné ruce během letu.

Pokud se rozhodnete držet své dítě během letu, je důležité mít je připoutané buď dětským bezpečnostním pásem, nebo autosedačkou schválenou FAA.

Další možností je zarezervovat si sedačku do korbičky. Sedadla na korbičky jsou obvykle umístěna v přepážkové řadě a mají o něco více místa. To může být užitečné, pokud cestujete také s jinými dětmi, protože jim to poskytuje vlastní prostor na spaní nebo hraní.

Mějte však na paměti, že ne všechny letecké společnosti nabízejí kočárky u všech svých letů, takže se nezapomeňte předem informovat.

Pokud letíte s dítětem sólo, možná budete chtít zarezervovat sedadlo v uličce, abyste mohli během letu snadno vstávat a klesat. To může být užitečné, když přijde čas na krmení nebo přebalování vašeho dítěte.

Jen si nezapomeňte vše potřebné zabalit do snadno dostupné tašky, abyste spolucestující nemuseli příliš rušit.