Která kniha Baby Whisperer je nejlepší? Průvodce

Která knížka pro dětské našeptávače je nejlepší? Když chcete vědět, co si o knize myslí ostatní rodiče, je nejlepší podívat se na recenze na Amazonu.

Tímto způsobem můžete zjistit, která knížka pro našeptávače je nejlepší pro váš styl rodičovství a temperament vašeho dítěte.

Zde jsou některé z nejlépe hodnocených knih, které měly velký úspěch u mnoha miminek:

Řešení spánku No-Cry od Elizabeth Pantley – Pokud jste vyzkoušeli všechno ostatní a nic nezabralo, může to být odpověď!

Nabízí alternativní přístup k tréninku spánku; pomáhá rodičům ukládat své děti vzhůru, ale ospale, takže se učí, jak usínat sami, místo aby je houpali nebo kojili pokaždé, když se probudí (což je činí závislými). Autor to nazývá „metodou jemného spánku“ a osvědčil se u mnoha rodin.

Jeden z nás lže od Karen McManus – Tato záhadná kniha je ideální pro starší děti (náctileté), které jsou připraveny číst samy. Jde o pět středoškoláků, kteří jsou společně posláni do vazby a jeden z nich skončí mrtvý.

Příběh je vyprávěn očima čtyř zbývajících studentů, kteří se snaží přijít na to, co se stalo, a přitom si navzájem zachovávat tajemství.

The Care and Keeping of You: The Body Book for Younger Girls od Valorie Schaefer – Pokud máte dceru, tuto knihu si musíte přečíst! Zahrnuje vše od péče o vlasy přes období až po problémy s vizáží těla.

Pomůže to vaší holčičce, aby se méně bála dospívání a byla sebevědomější ve svém měnícím se těle!

The Care & Keeping of You: The Body Book for Younger Girls, Revidované vydání od Valorie Schaefer – Toto je revidované vydání výše uvedené knihy s aktualizovanými informacemi o pubertě, výživě a cvičení a také o zdravotních problémech, jako jsou poruchy příjmu potravy nebo deprese. Obsahuje také nové kvízy, díky kterým bude ještě zábavnější!

Gentleman in Moscow od Amora Towlese – Tento román byl inspirován skutečnými událostmi z ruské historie; muž odsouzený k domácímu vězení musí najít způsob, jak učinit svůj život smysluplným, zatímco bude čekat 20 let v jednom hotelovém pokoji (s povolenými pouze dvěma návštěvami ročně).

Začne psát knihy, ale nikdy nevyjdou, dokud nezemře ve věku 95 let.

Fablehaven od Brandona Mulla – Toto je první kniha ze série o dvou dětech, které zjistí, že žijí se svými prarodiči na usedlosti, která se zdá být normální, ale není taková, jaká se zdá být!

Děti objevují kouzelná stvoření ukrytá všude kolem sebe, včetně víl a jednorožců. Chci říct, co víc si můžete přát!? Byl také zfilmován, takže pokud chcete ještě více fantasy zábavy, podívejte se na obě verze.

Dárce od Lois Lowryové – Tento klasický román pro mladé dospělé vypráví příběh Jonase, když zažívá své 12. narozeniny, které ho označují jako dospělého připraveného přijímat vzpomínky od předchozích generací (tzv. „Přijímání“).

Vzpomínky jsou dobré i špatné, což Jonase nutí pochybovat o všem, co kdy věděl o své společnosti, která se navenek zdá perfektní, ale při vší té dokonalosti není tak skvělá.

World War Z: An Oral History of the Zombie War od Maxe Brookse – Tato kniha je románem o zombie apokalypse vyprávěným z více úhlů pohledu. Sleduje přeživší, kteří žijí v různých částech Země poté, co pandemie proměnila většinu lidí v zombie nebo „Zekes“, jak jim říkají v tomto příběhu!

Můžete se také podívat na filmovou adaptaci s Bradem Pittem, pokud chcete vidět, jak se to srovnává (a možná dokonce dáváte přednost sledování před čtením).

The Catcher in the Rye od J.D. Salingera – Tento román o dospívání, vydaný v roce 1951, sleduje Holdena Caulfielda poté, co byl vyhozen z internátní školy a utekl z domova.

Stráví pár dní potulováním se po New Yorku, než skončí v ústavu pro duševně labilní (což nemusí být o moc lepší než tam, kde byl předtím). Román pokrývá témata jako ztráta, úzkost a hledání identity.

Percy Jackson a The Olympians od Ricka Riordana – Percy je polobůh, který objeví svou pravou identitu, když ho vyhodí ze školy a zjistí, že jeho otec je Poseidon, bůh moře.

Poté se vydá na cestu s dalšími mladými polobohy, aby zachránil Olymp před zničením z rukou zlých nestvůr. Tato knižní série (a filmové adaptace) je ideální pro každého, kdo miluje řeckou mytologii!

Co by měla dětská knížka obsahovat?

Když plánujete vytvořit dětskou knihu, možná se ptáte, co by do ní mělo být. Koneckonců, toto bude památka, kterou vaše dítě ocení v nadcházejících letech!

Zde je několik nápadů, co zahrnout do své dětské knížky:

– Rodokmen, počínaje rodiči a včetně sourozenců a členů širší rodiny.

– Datum narození dítěte a váha při narození.

-Podrobnosti o těhotenství, jako jsou příznaky nebo skenování.

-Příběh porodu, zahrnuje, kdo byl přítomen a co se dělo během porodu.

– Fotografie z celého života dítěte, od novorozenecké fáze až po současnost. Pokuste se získat směs pózovaných a upřímných záběrů.

– Ručně psaný deník od rodičů, podrobně popisující jejich myšlenky a pocity ohledně výchovy jejich dítěte.

-Poznámky od rodiny a přátel, blahopřání novým rodičům nebo zaslání přání všeho dobrého dítěti.

-Citáty nebo básně, které jsou zvláštní pro rodiče a / nebo dítě.

-Oblíbené recepty, písničky, knihy atd., které byly s dítětem v průběhu let sdíleny.

Nebe je limit, pokud jde o to, co můžete zahrnout do dětské knihy! Buďte kreativní a přizpůsobte si jej co nejvíce, aby byl skutečně výjimečný. Jak vaše dítě roste, ocení, že se bude moci podívat zpět na všechny úžasné vzpomínky zachycené na jeho stránkách.