Kroky k tomu, jak vyrobit podnos se sererem

Dobrým způsobem, jak to změřit, je položit dvě těsně přiléhající podložky/prostěradla podél každého okraje matrace a změřit, kolik se překrývají, což vám poskytne představu o tom, jak daleko od sebe je třeba sešít. aby se dokonale hodila pod srolovanou látku najednou.

Pamatujte, že s malým natažením tyto švy nemusí přesně odpovídat, ale pouze musí vypadat docela symetricky, když jsou umístěny vedle sebe.

U většiny matrací s běžnou velikostí mohou být švy asi na obou stranách. Kroky, jak vyrobit list do postýlky pomocí sergeru.

Kroky k výrobě povlečení z flanelové postýlky

Krok 1. Vyřízněte tvar vaší matrace. Ujistěte se, že přidáte alespoň palec a půl na každou stranu, abyste získali příspěvek na švy.- Přeložte tento řezaný kus, špatné strany dohromady (tak, aby dobré strany směřovaly dovnitř), aby byl silný asi jeden palec.

Krok 2. Šijte dolů po třech okrajích pomocí rovných stehů, přičemž čtvrtý okraj ponechte otevřený, kde budete moci do obálky nacpat odpalování.

Krok 3. Sešijte dvě rovnoběžné čáry po obou stranách spodního lemu; tyto by měly být velmi blízko sebe, ale nedotýkat se. V pravidelných intervalech mezi těmito liniemi stehů přes ně sešijte malé čtverečky tam a zpět, abyste vytvořili malé zářezy pro zastrčení další látky dovnitř.

Krok 4. Přeložte tento řezaný kus špatnými stranami k sobě (tak, aby dobré strany směřovaly dovnitř), aby byl tlustý asi jeden palec. Šijte dolů podél tří okrajů pomocí rovných stehů a ponechte čtvrtý okraj otevřený, kde budete moci nacpat odpalování do krytu.

Krok 5. Sešijte dvě rovnoběžné čáry po obou stranách spodního lemu; tyto by měly být velmi blízko sebe, ale nedotýkat se. V pravidelných intervalech mezi těmito liniemi stehů přes ně sešijte malé čtverečky tam a zpět, abyste vytvořili malé zářezy pro zastrčení další látky dovnitř.

Tipy a triky na potah matrace:

Přebytečnou látku zaštípávejte, aby v jednu chvíli nebylo příliš mnoho – Pro tento projekt použijte dostatek špendlíků nebo spon, ne jen pár sem a tam, protože vám ušetří prsty od spousty špendlíků!

Nepředpírejte textilie, pokud nejsou 100% bavlna, protože mnoho jiných materiálů může zmenšit různá množství, což by po dokončení mohlo způsobit vážné problémy s montáží (výjimkou by bylo použití flanelového materiálu, pokud je kočárek vyroben speciálně pro kojence).

Při šití přes zipy se vyhýbáte jejich šití, pokud je to možné, místo toho se rozhodněte použít vlnitou řadu rovných stehů.

Co je lepší pro novorozeneckou postýlku nebo kočárek?

Bezpečnost dítěte by měla být vždy první starostí při rozhodování o tom, co použít. Oba budou fungovat dobře, ale opravdu záleží na vašich preferencích a rozpočtu.

Kočárek je v nižší výšce, takže je snazší vzít dítě dovnitř a ven. Když si však koupíte jeden pro novorozence, musíte před nákupem zvážit několik věcí.

Jak složit skládaný podnos

Pokud začínáte s plochým listem, přeložte jej na polovinu podélně a poté sevřete rohy k sobě, jak je znázorněno na obrázku. Sklopte spodní okraj přikrývky tak, aby byl nyní alespoň 14 vysoký (nebo jakákoli výška je doporučena pro vaši matraci). Začněte znovu od jednoho rohu a pevně se otočte směrem k protějšímu rohu.

Pokud list vypadá celý pomačkaný nebo ne zcela hladký, nedělejte si starosti. Dokud těsně přiléhá na vaše pěnové jádro a podložku na matraci, jakmile nasadíme vnější tkaninu, tyto vrásky zmizí!

Jak často je třeba prát povlečení do postýlky?

Povlečení do postýlky byste měli měnit dvakrát nebo vícekrát týdně. Pokud se vaše dítě rozbilo, okamžitě vyměňte prostěradlo a vyčistěte veškerý nepořádek z chrániče matrace mýdlem & amp; vodu, než uschne, aby se zabránilo vnikání pachů. Kromě toho můžete alespoň jednou za měsíc vyprat povlečení do postýlky.

Chránič prostěradla do postýlky poskytuje další vrstvu odpružení mezi citlivou pokožkou dětí a látkami, které by ji mohly dráždit. Povlečení do postýlky byste měli měnit dvakrát nebo vícekrát týdně. Pokud vašemu dítěti praskne, okamžitě vyměňte prostěradlo, aby se do něj nedostávaly pachy. Kromě toho možná budete chtít alespoň jednou za měsíc vyprat povlečení do postýlky.

Tipy, jak používat kočárek

Vyměňte matraci pod vaničku. Pravidelně perte povlečení, abyste zabránili usazování pachů. Kromě toho nepoužívejte na dětské povlečení a přikrývky aviváž ani prostěradlo, protože tyto výrobky mohou dráždit citlivou pokožku.

Udržujte dětskou školku neustále dobře větranou, zvláště po výměně plenek, když je pokoj na delší dobu zavřený.

Mokré plenky rychle vyměňte a veškeré předměty, které přijdou do styku se znečištěnými plenami, uchovávejte mimo dosah dítěte, dokud je nebudete mít čas důkladně vyprat (to zahrnuje přebalovací podložky, plyšáky, hračky).

Při cestování s dětmi si vždy vezměte skládací koše na prádlo, protože usnadňují přenášení všeho společně, místo aby se rozkládaly po vozidle.