Komplexní průvodce skládáním kočárku Evenflo

Kočárek Evenflo je oblíbeným kočárkem pro malé děti. Má mnoho inovativních funkcí, díky nimž je skvělým nákupem pro rodiče. Společnost navrhuje produkty tak, aby byly co nejbezpečnější a nejsnadněji použitelné, a tak přišly s nápadem zpřístupnit pokyny k jejich produktu online.

V tomto článku vás provedeme kočárkem Evenflo, jak složit, abyste se mohli vydat na cesty!

Kroky k otevření dětského kočárku Evenflo:

Krok 1. Umístěte kočárek na rovný povrch, nejlépe s rovnoměrným podlahovým prostorem před i za ním. Tak budete moci otevřít rámeček dětského kočárku Evenflo. Mělo by také mít dostatek prostoru, aby se vaše dítě vedle něj pohodlně postavilo, aniž by mu hrozilo, že se převrhne nebo sevře.

Krok 2. Odpojte pravou stranu rámu kočárku z jeho levého protějšku a poté jej zacvakněte zpět, abyste dokončili úplné otočení o 360 stupňů.

Krok 3. Stáhněte bezpečnostní lištu ze zad kočárku a vezměte ji dopředu, abyste mohli vydržet.

Krok 4. Odklopte každou stranu rámu, jednu po druhé, zvednutím této části rámu ji otevřete jako závěs. Dětský kočárek Evenflo by nyní měl být plně otevřen se dvěma polovinami rámu otevřenými a drženými pohromadě středovou tyčí.

Krok 5. Vezměte obě strany, jednu po druhé, zacvakněte je prsty zpět na místo, dokud nezaklapnou, abyste se ujistili, že je zcela zavřený, než se pokusíte kočárek tlačit nebo zvedat.

Jak odstraníte základnu autosedačky Evenflo?

Krok 1. Vytáhněte dětskou sedačku z auta. -Položte jej na rovný povrch a prsty zvedněte obě strany základny tak, aby byly v nejvyšším bodě, poté zatlačte dolů na každou stranu, dokud neuslyšíte, jak znovu zacvakly na místo. Základna dětské autosedačky Evenflo by nyní měla být zcela zavřená se čtyřmi polovinami rámu dohromady a zajištěna.

Krok 2. Chcete -li jej vyjmout z vozidla, proveďte totéž prsty a otevřete jej zpět, dokud znovu neuslyšíte cvaknutí.

Krok 3. Zavření základny dětského kočárku Evenflo: zatlačte na obě strany, dokud neuslyšíte, jak znovu zacvakly na místo. Základna by nyní měla být zcela zavřená a uzamčená.-Chcete-li ji vyjmout z kočárku, proveďte totéž prsty a otevřete ji zpět, dokud znovu neuslyšíte cvaknutí.

Jak prát potah autosedačky Evenflo

Potah autosedačky Evenflo je vyroben z měkkého úpletu, který lze prát jemným mýdlem a teplou vodou. Nemělo by být vloženo do sušičky nebo vyždímáno, ale místo toho zavěšeno na ruční sušení na vzduchu.

Pro praní potahu pro každodenní použití: Praní pomocí cyklu máchání studenou vodou, po kterém následuje praní teplou vodou. -Nepoužívejte bělidla ani aviváže, protože to povede ke ztrátě záruky výrobce a může dojít k nahromadění potahu na špatných místech

Jak dáte autosedačku Evenflo zpět dohromady po umytí?

Abyste autosedačku po umytí dali znovu dohromady, budete muset všechny povrchy vysušit a odstranit přebytečnou vodu. Poté umístěte nebo připněte každý kus na správné místo (ujistěte se, že jdou do původních slotů).

Nakonec oba kusy látky sepněte dohromady, jak je znázorněno níže. Pokud máte kabrioletovou autosedačku, budete se muset před přichycením látky ujistit, že je opěrka hlavy zacvaknutá na místo.

Do jaké věkové kategorie sahají autosedačky Evenflo?

Evenflo nabízí produkty pro novorozence až do 50 liber, takže jsou k dispozici možnosti pro jakoukoli fázi života dítěte.

Jaká je nejprodávanější konvertibilní autosedačka od společnosti Evenflo?

Konvertibilní autosedačka Pivot 65 LX nabízí bezpečnou a pohodlnou jízdu pro vaše malé dítě, se snadno použitelným nastavovacím knoflíkem opěrky hlavy, který usnadňuje nalezení správného nastavení výšky pro ně. Se třemi polohami naklápění můžete udržet dítě v pohodlí při řízení.

Jak nasadím potah zpět na dětskou autosedačku?

Kryt kabrioletu autosedačky Evenflo Pivot 65 LX se snadno nasazuje a sundává, částečně díky širokým, pružným popruhům, které to usnadňují.

Jakmile z autosedačky odstraníte starý potah:

Nejprve odstraňte všechny volné kusy látky tak, že je vytáhnete přes jednu stranu autosedačky a poté je vytáhnete rovně.

Dále zasuňte jednu ruku pod elastický popruh v horní části starého krytu a vytáhněte ho přes tři strany nového krytu. Tento krok opakujte s druhou rukou.

Když jsou obě sady popruhů nataženy přes příslušné strany, uchopte každou sadu shora a držte je pohromadě.

Obě sady zatáhněte, aby se utáhl kryt, a poté zatáhněte za přebytečnou látku, zatímco vytahujete popruhy. Sejmutí dolů neovlivní, jak těsný je potah autosedačky

Jakmile skončíte s odstraňováním všech starých kusů z autosedačky:

Nasaďte nový potah zpět na autosedačku.

Vyrovnejte obě sady popruhů tak, aby se stýkaly uprostřed, a ne na jednom konci, poté je natáhněte rovně, aby dobře přiléhaly.