Komplexní průvodce otevřením kočárku Combi

Když je špatné počasí, jak udržujete dítě v suchu? Jedním z nejlepších řešení tohoto problému je kočárek. Nejen, že jsou pohodlné a snadno se používají, ale také poskytují úkryt před deštěm a sněhem.

Samozřejmě, že ne všechny kočárky jsou si rovny; většina z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti, díky nimž vynikají tak či onak. V této příručce si ukážeme, jak otevřít kombinovaný deštník – jak funguje u různých značek, jak jej lze skladovat, když se nepoužívá a další!

Kroky k otevření kočárku Combi Umbrella

První věc, kterou musíte udělat, je otevřít kombinovaný kočárek s deštníkem.

Za tímto účelem zatáhněte za uvolňovací tlačítko na horní liště jedné strany a poté jej zatlačte dolů, dokud nezapadne na místo.

V tu chvíli se ozve cvaknutí a také určitý odpor rámečku. Nyní můžete tyto kroky opakovat i na druhém konci kočárku! Nový úkryt vašeho dítěte před deštěm a sněhem je připraven k použití!

Jak kombinované kočárky s deštníkem fungují u různých značek

– Jednou z nejdůležitějších věcí při pohledu na kombinovaný deštník (nebo jakýkoli typ) je kompatibilita s vaší značkou. To znamená, jak dobře se vejde do vaší autosedačky a jak snadno se kočárek skládá.

– Kombinované kočárky na deštníky jsou kompatibilní s mnoha značkami, ale ne se všemi. Jedinou značkou, na kterou nemůžete použít, je Chicco, protože nemají univerzální adaptér na svá místa – místo toho doporučují použít vlastní značkovou verzi, která začíná na 150 $+.

– Před nákupem se musíte zeptat, zda kombinovaný kočárek pro deštníky vyhovuje modelu vašeho auta nebo zda má adaptéry pro jiné oblíbené modely jako Graco, Maxi Cosi, Peg Perego Primo Viaggio SIP 30/30+, Baby Jogger City Mini GT Double kočárek (City Vyberte), Britax B, Dětský kočárek, Chicco Lite a Cybex Aton Q.

Jeep jogging kočárek

Jeep je jednou z nejoblíbenějších značek kočárků. Má co nabídnout a stojí za zvážení, pokud hledáte všestranného vysoce kvalitního joggera, který od vás udělá vše, co váš den vyžaduje.

Běžecký kočárek Jeep je vybaven sklopnými sedadly, bezpečnostním systémem ruční brzdy, nastavitelnými stříškami s peekaboo okénky a spoustou úložného prostoru v přihrádkách na obou stranách, které jsou ideální pro občerstvení nebo lahve.

Kromě toho je vzadu také prostor, kam si můžete během dlouhých procházek uložit své věci, jako jsou klíče nebo mobilní telefon! Rám je vyroben z hliníku, díky čemuž je tento model lehký, ale dostatečně odolný, aby se po nárazu sem a tam nepoškodil.

Kočárek Jeep je levný a pohodlný tandemový běžecký trenažér, který vám umožní přepravovat dvě děti současně. Má spoustu funkcí, jako jsou nastavitelná sedadla, úložný prostor pro malé předměty, hmotnostní limit (55 liber na sedadlo), snadný proces montáže – vše, co vaše rodina potřebuje při výběru kvalitního deštníkového kočárku/joggeru! A co víc, jak tento vysoce kvalitní produkt přichází s dostupnou cenovkou.

Možná si říkáte, kolik to stojí? Pokud hledáte něco mezi tím, pokračujte a podívejte se na kočárek Jeep Combi Umbrella – jedna z nejlepších nabídek na Amazonu tento týden! Nejlevnější nabídka, kterou jsme mohli najít, byla 99 USD s dopravou zdarma (poznámka: nejedná se o nejnovější model, ale určitě jsou levné!).

Co je třeba vědět před koupí: Nejprve jako první

Pokud jsou vašim dětem méně než pět let, zajistěte, aby jejich ramena odpovídala měření výšky ramen. Jinými slovy, jen se ujistěte, že když si sednou na každé sedadlo, kolena se jim pohodlně ohnou o 90 stupňů a přitom budou mít nad sebou stále dostatek prostoru, aby se dospělá ruka bez problémů natáhla. Za druhé, existuje hmotnostní limit 44 liber na sedadlo.

Které kočárky používají celebrity?

Podle studie provedené Baby Center v roce 2012 patří mezi nejoblíbenější kočárky mezi celebritami Bugaboo Cameleon a Bob Revolution Pro. Jejich popularita je dána především tím, jak hladce tyto kočárky jezdí pro malé.

Kromě toho oslavují maminky, jako je Jessica Alba, nad tím, jak snadné je přejít z rámu deštníku na plnohodnotný, a přitom je stále můžete složit pouze jednou rukou!

Jak složit kombinovaný skládací dvojitý kočárek N Go

První věc, kterou musíte udělat, je zatlačit držadla kočárku dolů a dovnitř do středu sedadla. Tím se uvolní páka, kterou lze oběma rukama vytáhnout nahoru a otevřít.

Poté uchopte jednu řídítka na obou stranách kočárku a vytáhněte je od sebe, dokud nezapadnou na místo v úhlu, který je pro vaše paže pohodlný.

Pečlivě umístěte všechny dětské cestující tak, aby jejich ramena prošla každým měřením výšky ramen, přičemž zajistěte, aby se jejich kolena pohodlně ohýbala o 90 stupňů, aniž by se dotýkala nebo se dotýkala čehokoli pod nimi – to zahrnuje uchopení toho, jak daleko dozadu od předního okraje sedadel je to možné !

Nakonec zavřete připevněním každé řídítka pomocí původně zastřešeného kombinovaného deštníku a poté zacvakněte dvě přední kola kočárku na místo.